Co robicie ze skarpetkami podczas stosunku?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tomi22
    Świętoszek
    • Aug 2016
    • 6

    ostatnio moja kobieta wymasowala mi stopy nie powiem fajnie bylo

    Skomentuj

    • Goldie
      Erotoman
      • Apr 2012
      • 505

      W zasadzie zawsze zdejmuje, ale nie mam jakiegoś natręctwa na tym punkcie.
      _____ _____ ___ _

      Podaruj mi coś czego nie zdobędę sama, a wtedy ja szepnę Ci - możesz mnie dotknąć.

      Skomentuj

      • Mr.XYZ
        Świętoszek
        • Jan 2018
        • 13

        Widzę, że większość osób zdejmuje skarpetki, a ja się wyłamię. Mówi się, że skarpetki podczas seksu, to takie januszowe strasznie, polska cebula i w ogóle wiocha... a mi się podoba. Naprawdę mi się podoba i czasami zdarzy mi się ściągnąć, ale zazwyczaj zostawiam. Partnerka tak samo. Jeszcze kwestia tego, jakie są te skarpetki, bo jak mamy skarpetki przypominające getry piłkarskie, sięgające nam prawie do kolan, to NIE... ale jak się chodzi w tzw. stopkach (99% moich skarpetek), to uważam, że źle to nie wygląda i raczej mój pogląd już się nie zmieni nigdy

        Skomentuj

        • Mientusek
          Świętoszek
          • Jan 2018
          • 5

          Zdarzyło się raz, że tak nam prędko było do rozpoczęcia zabaw, że nie chciałem tracić czasu na ściąganie jej skarpetek. Co się okazało, partnerce to wcale nie przeszkadzało. Mało tego, stwierdziła, że było lepiej niż bez skarpetek. Zgooglowała temat. Wychodzi na to, że ma to jakiś związek z krążeniem. Kiedy stopy są ciepłe, doznania są lepsze. Przeprowadziliśmy wtedy kolejne badania. Ze skarpetkami i bez. Czasami nawet specjalnie je zakładała

          Skomentuj

          • ona1995
            Ocieracz
            • Feb 2018
            • 101

            Nie wiem nawet, co mogłabym w tym temacie powiedzieć. Sięgam pamięcią wstecz i nie przypominam sobie, by mój partner kiedykolwiek zapomniał zdjąć skarpetki, kiedy dochodziło między Nami do seksu. Co prawda, zawsze rzuca je gdzieś niedbale obok łóżka, ale w takich momentach nie ma to znaczenia.

            Facet nago, w skarpetkach? Dziwnie. Mało podniecająca wizja.

            Skomentuj

            • Michal_symp
              Banned
              • Aug 2013
              • 283

              Ja zdejmuję, nie wyobrażam sobie zostać w samych skarpetkach. Raz, że to dla mnie niekomfortowe ale też myślę mało seksowne.

              No chyba, że jest to szybki numerek bez ściągania ciuchów to wtedy jednak mam skarpetki na sobie :-)

              Skomentuj

              Working...