W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Wtyczka analna *buttplug*

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Anu sia
    Świntuszek
    • Jan 2012
    • 50

    #16
    brzmi zachecajaco najpierw zaopatrze sie w te zwykle a nastepnie w to z pompka

    Skomentuj

    • Zuza_anna
      Świętoszek
      • Jan 2012
      • 19

      #17
      Zatyczki sa w dziale "perwersja" ?:O hmm,tez mam taka,tzn inna,ale zatyczke.Kupilam przez net i teraz moj partner uzywa.Jakos bez euforii.Za miesiac(jestem za granica) ja ja uzyje i bede widziala,czy to dobry zakup.

      Skomentuj

      • znowuzapilem
        SeksMistrz
        • Nov 2010
        • 3555

        #18
        Kurde ale bym sie podjarał jak by moja panna gdzieś w miejscu publicznym mi oznajmiła że jest "zakorkowana" i mam ją odkorkować
        Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

        Skomentuj

        • kumkacz
          Świntuszek
          • Oct 2006
          • 78

          #19
          fajne, chciałbym taką poczuć w sobie. Niestety żony nie przekonam do takich zabaw

          Skomentuj

          • Anuszka
            Banned
            • Sep 2011
            • 401

            #20
            Tak. Mam podobną - różową o trochę innym kształcie. Jest śliczna! Wygląda jak przycisk do papieru i chociaż dopiero się do niej przyzwyczajam bardzo ją lubię. Nie wiem czy dostarcza jakichś super doznań ale mam ochotę prowokacyjnie wystawić ją na biurku - taka ładna!

            Skomentuj

            • gemma89
              Świętoszek
              • May 2007
              • 19

              #21
              ja kupiłam sobie rozmiar s...i też mam różowy przeźroczysty i przed seksem analnym idealne przygotowanie, albo podczas normalnego seksu też jest przyjemnie

              Skomentuj

              • snata
                Erotoman
                • Mar 2009
                • 612

                #22
                strasznie mnie kręci widok laski z buttplugiem jak chodzi
                Kocham muzykę i niech tak zostanie

                Skomentuj

                • Farmaceutka
                  Świntuszek
                  • Feb 2009
                  • 55

                  #23
                  Mam kilka sztuk w roznych rozmiarach i kolorach . Lubie czasem zatkac pupe, wtedy cipka staje sie bardzooo ciasna....
                  Chyba jestem dupodajką...

                  Skomentuj

                  Working...