Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Problemy seksualne
Zobacz wyniki ankiety: OBRZEZANIE MĘŻCZYZN
jestem ZA (jestem kobietą) 20 4,61%
jestem ZA (jestem mężczyzną) 80 18,43%
jestem PRZECIW (jestem kobietą) 23 5,30%
jestem przeciw (jestem mężczyzną) 117 26,96%
nie mam na ten temat zdania 18 4,15%
nie wiem co to jest obrzezanie 1 0,23%
to indywidualna sprawa 133 30,65%
całkiem ciekawy pomysł, czemu nie 5 1,15%
raczej nie, to bez znaczenia 8 1,84%
tylko czytam, nie wypowiadam się... 29 6,68%
Głosujących: 434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Link do wątku Wygląd
Old 05-04-10, 23:41   #176
centro789
Banned
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Postów: 52

Płeć: Mezczyzna
A ja jestem tylko częściowo obrzezany.To znaczy jak miałem 9 lat to miałem zabieg na stulejkę, usunięto mi trochę mniej niż połowę napletka. Mówicie - noworodkom nie, potem tak, bo macie wybór. Ja nie miałem żadnego. Mówił mi doktor, że to będzie zabieg na stulejkę. Nie mówił, że "zetnie mi skórkę z penisa" ani nic podobnego. Nic. "Będziesz miał zabieg". Powtarzane jak mantra, heh.
centro789 jest offline   Reply With Quote
Old 06-04-10, 12:27   #177
swawolna_n
Erotoman
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Miasto: Warszawa
Postów: 503

Płeć: Kobieta
Cytat:
Napisał centro789 Zobacz post
jak miałem 9 lat to miałem zabieg na stulejkę, usunięto mi trochę mniej niż połowę napletka. Mówicie - noworodkom nie, potem tak, bo macie wybór. Ja nie miałem żadnego.
Ale to trochę inna sytuacja. Zabieg, który wiąże się ze zdrowiem i prawidłowym działaniem narządu.

Nie ma co rozpaczać. Ja, owszem, wolę z napletkiem, ale jakby mój facet był obrzezany, to trudno, nie robiłabym z tego żadnego problemu. Napletek to jest najwyżej takie zwieńczenie, wisienka na torcie, a deserem głównym jest sam tort, to znaczy, ten no, penis.
swawolna_n jest offline   Reply With Quote
Old 06-04-10, 17:04   #178
centro789
Banned
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Postów: 52

Płeć: Mezczyzna
No wiem że to ze względów medycznych. W sumie u mnie to nie wygląda jak typowy obrzezany penis, bliżej mu do wyglądu penisa nieobrzezanego, z profilu to sie można nawet pomylic xD.
centro789 jest offline   Reply With Quote
Old 19-04-10, 21:45   #179
swinger
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Apr 2010
Postów: 1

Płeć: Mezczyzna
Mi naderwał się napletek, źle zrósł i w konsekwencji zrobiła stulejka. Jedynym wyjściem był zabieg, bodajże 3 lata temu. I jest super, nie ma żadnego minusa- mam porównanie w odczuciach i są to brednie, jest tak samo albo i lepiej jeszcze. Do tego oczywiście dużo mniejsza podatność na zarażenie się(obie strony), wizualnie większy penis + paniom, które miały do czynienia z klasyczną wersją jak i tą zmodernizowaną bardziej podoba się ta druga.
swinger jest offline   Reply With Quote
Old 20-04-10, 17:30   #180
Kucyper
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Boulevard of broken dreams
Postów: 342

Płeć: Mezczyzna
Kwestia gustu. Większość kobiet, woli jednak tradycyjny oczywiście zdażają się wyjątki. Z resztą statystycznie 80% mężczyzn na ziemi ma napletek (dane WHO).
Czytałem na którymś forum dla kobiet (nie będę robił reklamy) wypowiedź kobiety, której musiano wyciąć łechtaczke i coś tam jeszcze z powodu infekcji. Twierdziła też, że po zabiegu obrzezania była bardziej zadowolona z utrzymania higieny i wyglądu. Z resztą bardzo zabieg zachwalała. Mnie to się w głowie nie mieści. Ale jak ktoś jest dorosły to jego sprawa.
__________________
Śmierć, kutas i zniszczenie !!!
Kucyper jest offline   Reply With Quote
Old 21-04-10, 17:22   #181
edvin
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Postów: 6

Płeć: Mezczyzna
Ja się właśnie nad tym zastanawiam, już od dłuższego czasu walczę ze sobą, żeby wybrać się do lekarza i zrobić porządek ze swoim penisem. Wydawało mi się, że mam stulejkę, a przynajmniej częściową, ostatnio odkryłem jednak, że to prawdopodobnie za krótkie wędzidełko, ale mimo wszystko zastanawiam się nad obrzezaniem, bo boję się blizny na penisie, a napletek nie do końca wygląda prawidłowo i lekkie zwężenie jednak jest... Niby te blizny nie są tak bardzo widoczne, ale mimo wszystko po obrzezaniu wygląda to o wiele ładniej i estetycznej. Ktoś ma może podobne doświadczenia, jak ja? I waha się, albo już podjął decyzję?
edvin jest offline   Reply With Quote
Old 24-04-10, 21:34   #182
totgeliebt
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: US&A/Izrael
Postów: 263

Płeć: Kobieta
Cytat:
Napisał daj_mi Zobacz post
Naprawdę podczas obrzezania usuwają wędzidełko? Ale czemu? Serio serio?
To o co trzepać językiem podczas lodzika?

Mój świat runął w gruzach.

Nie, to jest nieprawda. Moj facet jest obrzezany i jego wedzidlo jest nietkniete.
Radze pewnym osobom sie zastanowic zanim zaczna rozpowszechniac nieprawdziwe informacje, bo tylko pokazuja swoja ignorancje.

Ostatnio edytowany przez totgeliebt; 24-04-10 at 21:38.
totgeliebt jest offline   Reply With Quote
Old 26-04-10, 16:37   #183
lukaszzek
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Apr 2010
Postów: 129

Płeć: Mezczyzna
Jak dla mnie to niee.. nie jestem za obrzezaniem..
Dokłądnie cytując forumowicza, wrażliwość na dotyk spadam, z co za tym mniej przyjemności. ;]
__________________
Reklamy w podpisie zabronione!
lukaszzek jest offline   Reply With Quote
Old 26-04-10, 17:22   #184
kokain666
Banned
 
Zarejestrowany: Aug 2006
Postów: 179

Płeć: Mezczyzna
jestem przeciw. napletek ma bardzo dużo zakończeń nerwowych i usuwając go tracimy część swojej sfery erogennej. jeśli o higienę chodzi, to myślę, że codzienne, dokładne mycie wystarcza w 100%. nie rozumiem, jak dla kogoś może stanowić problem zsunięcie napletka i umycie się, no chyba, że ktoś ma stulejkę, ale z tym to do lekarza. zdrowemu facetowi napletek zsuwa się całkowicie bez żadnych problemów.
kokain666 jest offline   Reply With Quote
Old 05-05-10, 18:59   #185
Wodnik1984
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: Częstochowa
Postów: 60

Płeć: Mezczyzna
Ja jestem przeciw. A jeszcze bardziej przeciw obrzezaniu kobiet. Jak można siebie okaleczać, albo małe dziecko :/
Zawsze to troche więcej skórki do zabawy ;p
Wodnik1984 jest offline   Reply With Quote
Old 19-04-11, 19:11   #186
diablo1990
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Postów: 88

Płeć: Mezczyzna
ja mam pytanie odnosnie tego ile kosztuje taki zabieg obrzezania i gdzie mozna sie udac aby go wykonac?
diablo1990 jest offline   Reply With Quote
Old 20-04-11, 12:06   #187
Enea
Perwers
 
Zarejestrowany: Dec 2005
Miasto: =)
Postów: 1 010

Płeć: Kobieta
Mój ex był obrzezany, osobiście nie ma to dla mnie znaczenia. Oba typy wyglądają smakowicie. Jedno co zauważyłam to potrzebował o wiele więcej nawilzania w trakcie robótek ręcznych i główka nie była aż tak wrażliwa na pieszczoty językiem.
Enea jest offline   Reply With Quote
Old 06-05-11, 21:53   #188
495f50
Perwers
 
Zarejestrowany: May 2011
Postów: 1 116

Płeć: Mezczyzna
Kwestia indywidualna według mnie. Ja miałem robiony zabieg na stulejkę, ale na szczęście dużo napletka nie ucięli Jak widać, sam raczej obrzezany bym zostać nie chciał mimo że jak wychodziłem po zabiegu ze szpitala to jeszcze lekarz mi powiedział, że jakby coś było nie tak, to że jest taka opcja.

W każdym razie, póki co (odpukać) wszystko OK. Inna sprawa, że jestem prawiczkiem i nie wiem jak to będzie z dziewczyną, ale liczę że też nie będę mieć żadnych problemów na tym podłożu - zanim by się żołądź po obrzezaniu przyzwyczaiła do "nadmiaru" bodźców to bym zwariował chyba o_O

Ogółem, wg mnie każdy powinien taką decyzję podjąć we własnym zakresie, chyba że faktycznie jest jakieś niebezpieczeństwo dla zdrowia, jak już było w temacie wspominane.
495f50 jest offline   Reply With Quote
Old 17-07-14, 21:29   #189
Jack Daniel's
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: May 2013
Miasto: Częstochowa/Warszawa
Postów: 244

Płeć: Mezczyzna
Odkopuję i podnoszę.
Jakieś pomysły, aby w miarę szybko pozbyć się oponki po zabiegu obrzezania? Zabieg odbył się 24.06, 4.07 miałem zdjęcie szwów.
Ręką pobawić się mogę, oponka utrudnia wejście do pochwy. A za 11 dni jadę na kawalerski :/
Jack Daniel's jest offline   Reply With Quote
Old 24-01-17, 17:59   #190
fitschyk
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Miasto: Kraków
Postów: 139

Płeć: Mezczyzna
Ja jestem obrzezany. Zapewne za młodu z powodu stulejki albo coś w ten deseń, nie wiem. Różnica jest, główka penisa nie jest tak gładka i czuła na pieszczoty ze względu na jej permanentne odsłonięcie, a co za tym idzie ocieranie o bieliznę. Łatwiej o higienę, to oczywiste. Kiedyś czytałem, że faceci obrzezani nie znają pełni przyjemności właśnie ze względu na mniejszą czułość główki i fakt, że na napletku znajduje się wiele zakończeń nerwowych. Szkoda, że nie miałem na to wpływu.
fitschyk jest offline   Reply With Quote
Old 16-01-18, 16:08   #191
sagittarius
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Kraków
Postów: 4

Płeć: Mezczyzna
Send a message via Skype™ to sagittarius
Kobieto troszcz się o niego, prawdziwy skarb posiadasz, ja po trzech sekundach dochodzę.
sagittarius jest offline   Reply With Quote
Old 16-02-18, 14:52   #192
michal554
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Postów: 5

Płeć: Mezczyzna
Jestem obrzezany. Lepsze doznania, lepszy seks , mocny wytrysk
michal554 jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Problemy seksualne

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
UśmieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:20.
   Archiwum