Old 24-11-11, 23:35   #201
Krystian.
Banned
 
Zarejestrowany: Nov 2011
Postów: 7

Płeć: Mezczyzna
A ja jestem ciekaw ciągle jak to jest, ale to chyba jest czysta ciekawość jak to jest zrobić komuś dobrze ustami i jak to jest jak facet wsadza Ci penisa w odbyt.. Myśląc o tym mi się to podoba ale gdy patrzę na faceta od tak - czyste obrzydzenie.
Krystian. jest offline   Reply With Quote
Old 25-11-11, 15:06   #202
Baboon
Świętoszek
 
Zarejestrowany: May 2010
Miasto: Warszawa
Postów: 18

Płeć: Mezczyzna
Ja też chciałbym to zrobić z ciekawości (tylko oral). Cała reszta spraw męsko-męskich mnie odrzuca. I nie z kimś doświadczonym, a z takim samym ciekawskim hetero.
Baboon jest offline   Reply With Quote
Old 25-11-11, 15:11   #203
Perihelion
Świętoszek
 
Zarejestrowany: May 2007
Postów: 21

Płeć: Mezczyzna
ciach

Ostatnio edytowany przez Perihelion; 10-01-12 at 16:25.
Perihelion jest offline   Reply With Quote
Old 25-11-11, 15:32   #204
ciekawyx
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Dec 2010
Miasto: Opole
Postów: 10

Płeć: Mezczyzna
Ja sie chyba zdecyduje na spotkanie w przyszlym tyg . Jezeli do tego dojdzie, to opisze co i jak. Problemem moze byc to, ze facet jest dobrze obdarzony, ale zobaczymy.
ciekawyx jest offline   Reply With Quote
Old 26-11-11, 11:09   #205
koteczek85
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Oct 2011
Miasto: Bialystok
Postów: 5

Płeć: Mezczyzna
Send a message via ICQ to koteczek85
Postaram sie rozwiac watpliwosci niezdecydowanym.Od dawna mnie to zastanawialo jak to jest z facetem. Pomimo ze mnialem wiele
kobiet i nigdy mezczyzni mnie w zaden sposob nie pociagali, to sama mysl obciagniecia facetowi cholernie mnie krecila.
Naprawde wiele czasu probowalem znalezc kogos odpowiedniego z kim bym sie odwazyl zdecydowac na spotkanie. Niestety szukajac
na czacie osoby w pelni odpowiadajacym naszym oczekiwaniom to strata czasu. Sposrod hordy bezmyslnych napalencow trzeba
wybrac w miare rozsadna osobe i poprostu sie umowic. Ja tak zrobilem - przelamalem sie i postawilem wszystko na jedna karte.
Umowilem sie z chlopakiem 19lat ktory poprostu tez byl bez doswiadczen. Po niedlugiej rozmowie zaprosilem go do siebie.
Wypilismy po piwku. On sie przysiadl i zaczal to na co ja nie mialem odwagi. Wyjal i zaczal ssac mi kutasa. Wszelkie opory w
tym momencie znikly. Chwila moment to juz ja pochylony nad nim robilem mu loda. Tak nawzajem w roznych pozycjach
zakonczylismy ta zabawe po 3-4 godzinach. To bylo niesamowite przezycie. Po tym razie , do tej pory mialem okazje sprobowac 3
innych kutaskow. Drugi raz w w samochodzie z facetem po 30. Obciagal mi perfekcyjnie do samego konca, miedzy czasie lizac mi
rowka...bylo niesamowicie. Oczywiscie tez mu obciagnalem najlepiej jak potrafilem.Wspaniale uczucie sprawiac przyjemnosc
drugiemu facetowi wkladajac sobie jego kutaska do buzi. Bylo bez finalu w ustach tylko na twarzy, bo niestety co do tego
nadal mialem opory. Z kolejnym bylo bylo ostrzej...poprostu mnie posunal w usta trzymajac za glowe. Zaspokoilem swoja
ciekawosc ,bylo super i nieczego nie zaluje.
Jednak takie pojedyncze spotkania w ciemno sobie odpuscilem. Rozsadniej i napewno ciekawiej jest nawiazac dluzsza znajomosc
z jedna osoba na tego typu spotkania.
koteczek85 jest offline   Reply With Quote
Old 26-11-11, 15:44   #206
unthinkable
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Aug 2011
Postów: 27

Płeć: Mezczyzna
Hmm..., chętnie bym spróbował obciągnąć jakiegoś kutaska
unthinkable jest offline   Reply With Quote
Old 29-11-11, 15:19   #207
Wrangler11
Banned
 
Zarejestrowany: Nov 2011
Miasto: Lublin
Postów: 1

Płeć: Mezczyzna
Ja też Gdzie kogos takiego znajdę ? Gdzie wy ich znajdowaliście ?
Wrangler11 jest offline   Reply With Quote
Old 30-11-11, 10:06   #208
unthinkable
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Aug 2011
Postów: 27

Płeć: Mezczyzna
hmm..., nie wiem ciężko tak znaleźć odpowiedniego kandydata
unthinkable jest offline   Reply With Quote
Old 30-11-11, 13:53   #209
Motywatore
Erotoman
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Postów: 639
Jak ktoś jest z Warszawy to może zajrzeć do kina Bizzariusz.
Tam się dzieją różne rzeczy.
Nie byłem bo mnie temat nie interesuje ale jak ktoś szuka to tam może znaleźć.

W Łodzi:
http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=5589554&start=30

Ostatnio edytowany przez Motywatore; 30-11-11 at 14:05.
Motywatore jest offline   Reply With Quote
Old 01-12-11, 06:50   #210
Xardas313
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Nov 2010
Postów: 39

Płeć: Mezczyzna
Znajdzie sobie ktoś "stałego partnera" do takich rzeczy, zacznie mu to się coraz bardziej podobać, a potem już tylko tematy w stylu "Czy jestem gejem? Zakochałem się w kimś" Co jak co, ale bycie z chłopakiem jest fajne, nie ma się tyle problemów co z kobietami i łatwo zrozumieć swojego partnera i sex to nie problem, nie robi fochów
Xardas313 jest offline   Reply With Quote
Old 01-12-11, 21:40   #211
Piochu3
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Postów: 12

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał Xardas313 Zobacz post
Znajdzie sobie ktoś "stałego partnera" do takich rzeczy, zacznie mu to się coraz bardziej podobać, a potem już tylko tematy w stylu "Czy jestem gejem? Zakochałem się w kimś" Co jak co, ale bycie z chłopakiem jest fajne, nie ma się tyle problemów co z kobietami i łatwo zrozumieć swojego partnera i sex to nie problem, nie robi fochów
A co w tym złego że znajdzie sobie stałego partnera do takich rzeczy i zacznie się to mu podobać. Lepiej się poddać pokusom i się przekonać czy mi to odpowiada czy jednak nie. Gorsze jest wmawianie sobie że nie jestem bi albo co gorsza gejem i wciąż myśleć o swych niespełnionych ciągotach. Ja spróbowałem i moja psychika odnalazła spokój. Nikomu tym nie zrobiłem krzywdy ani nikt mnie.

Lepiej zgrzeszyć i żałować niż żałować że się nie zgrzeszyło.

Ostatnio edytowany przez sister_lu; 01-12-11 at 21:48. Powód: kolorki zbędne
Piochu3 jest offline   Reply With Quote
Old 02-12-11, 06:36   #212
Xardas313
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Nov 2010
Postów: 39

Płeć: Mezczyzna
Gdziekolwiek napisałem, że jest to złe? Sam jestem biseksualistą, mam chłopaka i jestem zadowolony
Xardas313 jest offline   Reply With Quote
Old 02-12-11, 10:42   #213
Piochu3
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Postów: 12

Płeć: Mezczyzna
sory jakoś to odwrotnie zrozumiałem
Piochu3 jest offline   Reply With Quote
Old 02-12-11, 18:44   #214
koteczek85
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Oct 2011
Miasto: Bialystok
Postów: 5

Płeć: Mezczyzna
Send a message via ICQ to koteczek85
Cytat:
Napisał Xardas313 Zobacz post
Znajdzie sobie ktoś "stałego partnera" do takich rzeczy, zacznie mu to się coraz bardziej podobać, a potem już tylko tematy w stylu "Czy jestem gejem? Zakochałem się w kimś" Co jak co, ale bycie z chłopakiem jest fajne, nie ma się tyle problemów co z kobietami i łatwo zrozumieć swojego partnera i sex to nie problem, nie robi fochów

Znam siebie i jestem pewien ze do tego nigdy nie dojdzie. Bylem do niedawna hetero teraz moge powiedziec o swojej orientacji jako Bi.To jest tylko orientacja sexualna, ograniczajaca sie jedynie oddaniu przyjemnosci. Nie wyobrazam sobie zwiazku z drugim facetem nie mowiac o zaangazowaniu sie uczuciowo tudziez zakochaniu sie, tak jak przytualenie sie i szeptanie sobie czulych slowek...bleee. Co innego dluzsza znajomosc i staly nie zobowiazujacy uklad. Nie musisz szukac w ciemno i umawiac sie
na niepewne spotkania, tylko dzwonisz kiedy przyjdzie ci na "to" ochota do takiego "kolegi" i sie umawiacie. Plusy sa takie ze go juz znasz, czujesz sie pewniej i swobodniej, wiadomo jakie sa wspolne oczekiwania i wiecie co sprawia drugiemu najwieksza przyjemnosc.
koteczek85 jest offline   Reply With Quote
Old 04-12-11, 10:46   #215
unthinkable
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Aug 2011
Postów: 27

Płeć: Mezczyzna
Wiecie, wszystko fajnie, ale jak znaleźć taką osobę ? Która spełniała by wszystkie warunki i była dyskretna ? Chyba po prostu brakuje mi odwagi, albo nie mam szczęścia... Z dziewczynami idzie mi dużo łatwiej Ale przyznam, że chętnie bym spróbował z innym chłopakiem...
unthinkable jest offline   Reply With Quote
Old 04-12-11, 22:30   #216
Outlaws13
Perwers
 
Zarejestrowany: Oct 2011
Postów: 1 332

Płeć: Mezczyzna
w 21 wieku gatunek męski jest na wyginięciu, same metro albo szukające swojej orientacji. Chłopy, co wy wyczyniacie?!!
Jak tak dalej pójdzie to biegać trzeba będzie do banków spermy z darowizną!!! Pozdrawiam
__________________
"Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak
Outlaws13 jest offline   Reply With Quote
Old 05-12-11, 09:23   #217
Ned
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Aug 2011
Postów: 267

Płeć: Mezczyzna
E tam, ludzkość doświadczyła już wolności dla homoseksualistów i nie miała problemów z reprodukcją Jak się o to boisz, to po prostu zadbaj o to, byś miał przynajmniej trójkę dzieci. A najlepiej stwórz tradycyjną rodzinę, czyli 5-8 dzieci
Ned jest offline   Reply With Quote
Old 05-12-11, 15:07   #218
Xardas313
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Nov 2010
Postów: 39

Płeć: Mezczyzna
Dla mnie to nadal nie problem, jestem Bi ;p I tak nie chcę zakładać standardowej rodziny, jeśli uda mi się teraz na dłuższy okres z kimś z kim jestem.
Xardas313 jest offline   Reply With Quote
Old 26-12-11, 02:00   #219
mikel84
Guest
 
Postów: n/a
Ale wasze myślenie jest płytkie. Kogoś na telefon... Tacy często też chcą kochać i być kochani.
  Reply With Quote
Old 01-01-12, 15:48   #220
Arkham69
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Oct 2011
Postów: 8

Płeć: Mezczyzna
Jestem biseksualny,z przewagą hetero.Miałem jedno doświadcznie z facetem i muszę przyznać że coraz bardziej chodzi mi po głowie żeby je powtórzyć z kims.Totalnie bez zobowiązań.
Miałem 18 lat,byliśmy na obozie żeglarskim.na łajbie ze mną był chłopaczek,szczupły blondyn,młodszy ode mnie.Długie włosy,troszkę dziewczęcy.Dogadywaliśmy się donbrze-zwykli kumple.zero podtekstów.Jakoś tak wyszło że dwie osoby z naszej łódki pojechały wcześniej więc spaliśmy we dwójkę,ja w dziobówce on na koi-.Wieczorem trochę się zalaliśmy,poszedłem spać.
Obudziłem się w dziobówce,napalony jak diabli.Nie do końca wiedząc co robię zacząłem sobie walić.Chyba nie byłem cicho bo chłopaczek to uszłyszał.Musiał być chyba dość zdecydowany.Po prostu podszedł do mnie,i nim poczaiłem co robi wszedł mi pod śpiwór.Odruchowo się zerwalem,przytrzymał mnie lekko za stojącego fiuta,schylił się i wziął go w usta.Przyjemność jaką poczułem wygłuszyła opory.Dłoń włożył mi między uda,pod worek.Jeden z lepszych blow jobów w moim życiu.Żałuję teraz że nie odwzajemniłem się wtedy tym samym,tylko zwaliłem mu.Był strasznie podkręcony,pałkę miał przyklejoną do brzucha mega twardą i mokrą...doszedł po paru moich ruchach.
Nigdy potem o tym nie gadaliśmy.Natomiast wspomnienie jest podniecające.Wraca w formie fantazji które może wreszcie urzeczywistnię.
Arkham69 jest offline   Reply With Quote
Old 17-01-12, 17:31   #221
Brave_Heart
Banned
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Postów: 9

Płeć: Mezczyzna
Ja jestem Bi, lecz moje doświadczenie jest nikłe.
Całowałem się z facetem, robiłem mu loda.. nic wyjątkowego.
Raz mi się spuścił do ust ale miał okropną spermę i od razu wyplułem do umywalki .
Brave_Heart jest offline   Reply With Quote
Old 17-01-12, 22:24   #222
nbv
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Postów: 17

Płeć: Mezczyzna
Widzę, że nie jedyny tak mam.
Od pewnego, dłuższego, czasu co jakiś czas atakują mnie intensywne myśli, fantazje. Są jak plaga. Przede wszystkim o penisie, nabrzmiałym, lśniącym i jego lizaniu.
Oglądając różne takie filmiki poza nakręcającym penisem często całkiem fajne jest całe, męskie ciało.
Natomiast, gdy już widać twarz, mężczyznę jako taki "konkret" gdzieś to nagle odpływa.
Co nie znaczy, że fantazja daje spokój. Za chwilę znów atakuje.
Tam samo wyobrażenie robienia facetowi loda jest jednocześnie odstraszające i mocno przyciągające, a wyobrażenie całowanie go w usta już tylko odstraszające (np. wyobrażenie całowania po podbrzuszu itp. już nie)
nbv jest offline   Reply With Quote
Old 06-02-12, 12:33   #223
unthinkable
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Aug 2011
Postów: 27

Płeć: Mezczyzna
Troszkę Wam zazdroszczę tych doświadczeń Szkoda, że na Pomorzu nie ma takich chłopaków

Myślę, że przygoda z innym facetem byłaby ciekawa
unthinkable jest offline   Reply With Quote
Old 20-02-12, 22:59   #224
malco
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Feb 2012
Postów: 20

Płeć: Mezczyzna
Również potwierdzam, że facet lepiej obciągnie drugiemu facetowi, niż kobieta.
malco jest offline   Reply With Quote
Old 10-03-12, 11:41   #225
hardkor
Ocieracz
 
Zarejestrowany: May 2007
Miasto: Lublin
Postów: 112

Płeć: Para
ja od dłuższego czasu marze o zabawie z facetem, nawet wspomniałem o tym swojej pani.
hardkor jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Mniejszości seksualne

Tags
gej, lesbijka

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
UśmieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:02.
   Archiwum