Obciagnac czy nie?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • marpio
    Świętoszek
    • Jan 2013
    • 25

    Może w Warszawie niewiele trzeba, bo w Szczecinie to już trochę jest z tym problem, żeby znaleźć kogoś normalnego

    Skomentuj

    • ryany12
      Świętoszek
      • Aug 2010
      • 6

      w Szcz tez łatwo (choć pewni enie tak jak w Warszawie), o ile wie się gdzie szukać

      Poza tym można sprobować przez portale randkowe - 2-3x umowic sie na piwo i zobaczyc czy ten "wybranek" nadaje się do testow

      Skomentuj

      • misiupysiu92
        Świętoszek
        • Oct 2013
        • 31

        Pisałem już kiedyś w tym wątku, później przestałem ale TO znowu do mnie wróciło
        Znowu mam dziwną chęć dotknięcia czyjegoś penisa...
        Może nie od razu wzięcia do ust, ale najpierw wspólnej masturbacji, dotykania drugiego penisa rękami, poczucia jego zapachu (zapach mojego penisa bardzo mnie kręci)...
        Nie no ludzie, ja zwariuje jeśli tego nie spróbuje i nie zobacze czy to dla mnie czy nie

        Skomentuj

        • hardkor
          Ocieracz
          • May 2007
          • 112

          Więc w czym problem? Do roboty

          Skomentuj

          • misiupysiu92
            Świętoszek
            • Oct 2013
            • 31

            Problem w tym żeby znaleźć faceta, który będzie delikatny, nie będzie naciskał żeby sprawić mu od razu przyjemność i najlepiej żeby miał takie podejście jak ja czyli jestem hetero, nie probował ale chce sprobowac, ale nie ręczę za swoją reakcję

            Skomentuj

            • przyjaciel40
              Perwers
              • Jul 2010
              • 1116

              obciągać obciągać , Panowie do roboty , a nie tylko gadać
              Nie dyskutuję z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

              Skomentuj

              • Giacobe
                Świętoszek
                • Oct 2014
                • 6

                Widzę, że nie jestem sam ze swoimi fantazjami. Też od jakiegoś czasu chodzi za mną pomysł spróbowania lekkiego kontaktu męsko-męskiego.

                Skomentuj

                • ff_guy
                  Świntuszek
                  • Mar 2005
                  • 65

                  Wszystkim dalej niezdecydowanym stanowczo polecam Tylko uwaga: to wciąga. Ostatnio miałem 2 penisy w ustach naraz. Jak się chce to wszystko jest możliwe
                  Do tej pory nie trafiłem na nikogo kto by mnie do czegoś przymuszał/naciskał - a spotykałem się już kilka razy. Pełna kulturka, Panowie, trochę odwagi
                  YOU're behind the wheel... tonight

                  Skomentuj

                  • kolyst
                    Świętoszek
                    • Feb 2009
                    • 18

                    Udało mi się zaliczyć wreszcie spotkanie z facetem w Poznaniu - walenie + oral Coś niesamowitego.

                    Skomentuj

                    • karbowy
                      Świętoszek
                      • Jul 2012
                      • 19

                      Mam podobnie jak wielu z tego wątku. Kiedyś myślałem, że jestem 100% hetero, od jakiegoś czasu coraz bardziej kusi mnie penis Tzn męskie ciało mnie nie kręci, tylko penis. Chętnie spotkałbym się z kimś dyskretnym z Trójmiasta, ale trochę brak mi odwagi :/

                      Skomentuj

                      • hades81
                        Świętoszek
                        • Sep 2012
                        • 12

                        No właśnie...

                        Mnie również to fascynuje od jakiegoś czasu. Obciąganie i wytrysk. Jednak zdaję sobie sprawę że zabrakłoby mi odwagi tak więc to tylko fantazje....

                        Skomentuj

                        • Pony Luna
                          Świntuszek
                          • Sep 2014
                          • 60

                          Ja mam tak jak Wy. Bardzo chętnie bym spróbował, ale jakoś nie mam odwagi, żeby komuś zaproponować...
                          Napisał ff_guy
                          Wszystkim dalej niezdecydowanym stanowczo polecam Tylko uwaga: to wciąga. Ostatnio miałem 2 penisy w ustach naraz. Jak się chce to wszystko jest możliwe
                          Do tej pory nie trafiłem na nikogo kto by mnie do czegoś przymuszał/naciskał - a spotykałem się już kilka razy. Pełna kulturka, Panowie, trochę odwagi
                          Gratuluję, może kiedyś i ja spróbuję...
                          Last edited by Pony Luna; 01-01-15, 09:42.
                          Zapraszam do rozmowy na PW

                          Skomentuj

                          • klingshop
                            Świętoszek
                            • Jul 2010
                            • 1

                            Sam chciałbym takiego czegoś spróbować ale nawet nie wiem gdzie najlepiej szukać .

                            Skomentuj

                            • azx
                              Banned
                              • Jan 2015
                              • 3

                              Sam też chciałbym spróbować, ale jestem zbyt nieśmiały. Ciężko jest mi się przełamać.

                              Skomentuj

                              • zibi4u
                                Świętoszek
                                • Oct 2012
                                • 1

                                Nie ma to jak orgazm partnera w ustach i piękny wytrysk. Bardzo to lubię.

                                Skomentuj

                                Working...