W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Jak wyglądał wasz ostatni lodzik?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • iwan1234
    Świętoszek
    • Sep 2011
    • 9

    no to był mu miło

    Skomentuj

    • cosmic_girl
      Świętoszek
      • Jan 2011
      • 34

      niespecjalnie. wzielam calego do buzi, pierwszy raz sie udalo czym bylam zaskoczona, ale pod koniec akcji przeszkodzil nam moj brat ktory chcial sie dostac do mieszkania takze koncowka niezbyt zadawalajaca. skonczyl szybko zeby zdarzyc sie ubrac ale juz nie bylo czasu na rewanz takze zostalam "na lodzie" echh

      Skomentuj

      • ktos69
        Erotoman
        • May 2007
        • 757

        Był na tyle dawno, że nie pamiętam...

        Skomentuj

        • yakuza188
          Świętoszek
          • Aug 2009
          • 42

          Podczas pettignu sięgnęliśmy czegoś dalej masowałem ją ręką po cipce a ona mi robiła lodzika niestety trwało to tak szybko że wszystko powędrowało w jej usta... przyjemność i dotyk mokrej cipki działa na mnie ostro.

          Skomentuj

          • roz34
            Erotoman
            • Jun 2010
            • 485

            wczoraj, bardzo długo pieścilem jej cipkę klecząc nad nia, ona ssała mojego penisa. Potem odwrócila se na brzuch, tak żebym mógł wylizac anusa. Potem po prostu usiadła mi na twarzy. Palec w pupie, język na łechtaczce, penis w jej ustach. I na koniec podwójny orgazm, mój w jej ustach
            fan minetki

            Skomentuj

            • papayya
              Świętoszek
              • Sep 2011
              • 16

              ostatni lodzik

              w sumie ostatni lodzik byl moim pierwszym i stalo sie to dzis w nocy
              ze mam okres to zabawialismy sie w lozku i wodzilam jezykiem po klacie mojego chlopaka i tak stopniowo zjezdzalam w dol i w dol, jednoczesnie w jednej rece trzymajac penisa...
              no i w koncu zjechalam na saaaam doool i wzielam go calego do ust troche possalam i polizalam- moj chlopak byl niezle zaskoczony ale nic nie powiedzial tylko zlapal mnie mocno za wlosy
              kilka pociagniec jezyczkiem i... spust prosto w usta
              ,,Kto zdobywszy pocałunek nie sięgnął po nic więcej, z pewnością jest niegodny i tego, co otrzymał.'' Owidiusz.

              Skomentuj

              • cosmic_girl
                Świętoszek
                • Jan 2011
                • 34

                hmmm, dwa po kolei z małą przerwą. oba podobne, bez udziwnień. koniec na piersiach.

                Skomentuj

                • Gruboss

                  Moja kotka klęczała przedemną miała na sobie satynowy gorset przepaskę na oczach a na szyji obrożę łańcuchem połączoną z nadgarstkami ,ja zerżnołem jej buzię na koniec strzeliłem jej na policzek

                  Skomentuj

                  • Outlaws13
                    Perwers
                    • Oct 2011
                    • 1332

                    69, a na koniec fisting cipki, bzykania nie było
                    0statnio edytowany przez Outlaws13; 07-11-11, 23:20.
                    "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

                    sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

                    Skomentuj

                    • Zawada
                      Świętoszek
                      • Jul 2009
                      • 16

                      Szybki i z finałem w ustach.

                      Skomentuj

                      • ktos69
                        Erotoman
                        • May 2007
                        • 757

                        Po jej powrocie do stolicy, ja zmęczony po całym tygodniu pracy, uczelni i treningów. Leżałem odprężając się, a ona sprawiła, że miałem jeden z najlepszych orgazmów ever! To było niesamowite!

                        Skomentuj

                        • *Sonia*
                          Banned
                          • Sep 2011
                          • 62

                          W sumie podobnie jak wyżej. Facet wrócił po tygodniu usiadł w fotelu, trochę zły. Uklękłam przed nim i poszło. W sumie to sama byłam zaskoczona, że taki spontan z mojej strony... Dosłownie jakieś 10 sekund po tym jak doszedł zadzwonił dzwonek do drzwi i przyszli jego koledzy na meczyk

                          Skomentuj

                          • zamaskowany
                            Świętoszek
                            • Mar 2009
                            • 34

                            Ostatni był w miarę przyjemny, jednak stresujący. Byłem strasznie zalany i nie wiadomo co jeszcze, na imprezie ze swoją dziewczyną pięć miesięcy temu. Robiła mi loda, żeby mnie pobudzić do pierwszego razu - musiała strasznie się starać, żeby mój rycerz w ogóle wstał.

                            Skomentuj

                            • ktos69
                              Erotoman
                              • May 2007
                              • 757

                              Soniu, bardzo mi się podoba taki spontanik oby więcej takich zarówno u Ciebie jak i u mnie

                              Skomentuj

                              • hardkor
                                Ocieracz
                                • May 2007
                                • 112

                                pozycja 69 ja na górze

                                Skomentuj

                                Working...