W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Przestałem pieprzyć

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • naukowiec
    Odszedł
    • Nov 2014
    • 207

    Przestałem pieprzyć

    Wszystko co dobre,kiedyś się kończy...ale czy to na pewno było dobre?

    1.Moje obawy dotyczące orgazmów zmaterializowały się w 100% bo mogłem cuda na kiju wyczyniać a Ona nie mogła dojść.Cyniczne czerpanie garściami nie dając nic w zamian wydało mi się mało uczciwe.
    2.Słaby jestem w te klocki.Spodziewałem się tego.Spuszczanie się po 3 minutach,niechęć do gry wstępnej,którą uważałem za kompletnie bezużyteczną(nie chciałem,żeby mnie pobudzano,ja natomiast chętnie pobudzałem ją na wiele sposobów),mały fiut,który ograniczał możliwości i nie dawał jej należytej satysfakcji....Czarę goryczy przelało to,że pod koniec znajomości wspomagała się praktycznie zawsze wibratorem łechtaczkowym co było dla mnie dość upokarzające-Wspomaganie się jakąś zabawką,bo mój mały nie daje rady...
    3.Wspominała coś o wizycie u specjalisty w związku z moimi szybkimi wytryskami-jakoby było to spowodowane moimi problemami rodzinno-materialnymi.Nie wiem,być może.Tylko,że moje problemy są absolutnie nierozwiązywalne-musiałbym wygrać w totka.Pozatym nie mam pieniędzy na wizyty u lekarzy.

    Nie zamierzam podejmować już współżycia w przyszłości.Po prostu nie sprawdzam się w tej sferze i z perspektywy czasu żałuję,że spróbowałem.
  • Kalilah
    Administrator
    • Mar 2012
    • 2718

    #2
    Zawsze możesz dojść na początku, później zająć się partnerką rozciągając to w nieskończoność i później dojść kolejny raz. Próbowałeś?
    My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

    Regulamin forum

    Skomentuj

    • Scaramanga
      Perwers
      • Dec 2010
      • 860

      #3
      Jest to problem dla ciebie, a jednak nie chcesz go rozwiązać zaczynając od lekarza, np urologa? Wystarczy dostać skierowanie od internisty. Kilka stówek na seksuologa też nie jest wydatkiem jeśli z perspektywy czasu rozwiążesz życiowy problem. Możesz sobie np. odłożyć powoli.

      Skomentuj

      • naukowiec
        Odszedł
        • Nov 2014
        • 207

        #4
        Napisał Kalilah
        Zawsze możesz dojść na początku, później zająć się partnerką rozciągając to w nieskończoność i później dojść kolejny raz. Próbowałeś?
        Tak próbowałem i nie jest to satysfakcjonujące ani dla mnie ani dla niej.

        Leczenie nic nie da bez poprawy mojej sytuacji materialnej-to ona jest wyłączną przyczyną mojego permanentnego stresu.

        Skomentuj

        • Schatten
          Erotoman
          • Feb 2009
          • 608

          #5
          naukowcu - rzuciłem okiem na Twój post dot. 'przestania pieprzenia', następnie przypadkiem wpadł mi w oko wątek, jaki zapoczątkowałeś jako 'prawiczek' w marcu 2021 n/t kobiecych orgazmów... (statystyki, statystyki... obawy)

          Ujmę sprawę tak - jesteś na dobrej drodze, żeby - wulgarnie rzecz ujmując - przestał stawać Ci w ogóle...

          Nie wiem, jakie masz materialne problemy, jak długiego masz f__ta.
          To nie ma nic do rzeczy.
          To ładnie że myślisz o przyjemności kobiety. Powiem Ci w zaufaniu, że nic nie daje mi takiej rozkoszy, jak Jej radość i przyjemność, której jestem uczestnikiem a i sprawcą

          Jednak... - po 3 miesiącach prób 'ciupciania' możesz jeszcze mieć ejaculatio praecox
          I jeśli masz rozsądek w sobie, to przestaniesz podchodzić do sexu jak do sprawdzania siebie i swoich możliwości... A jeśli wiąże Cię z partnerką coś więcej jak fizyczność, 'wypracujecie' sobie sposób przeżywania radości.

          Aha, jeszcze jedno... na tym etapie bądź też częściej operatorem jej wibratora. Żaden wstyd, dużo fun-u. Języczek, paluszki. Nie wierzę, żeby Twoja partnerka nie była zadowolona

          Pozdrawiam
          ...some like it dirty/some like it clean/
          some like it tender/and some like it lean/
          some fuck for fun/some for prestige...

          Skomentuj

          Working...