Jakie słowa najlepiej kreca dziewczyny podczas stosunku

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Madziusia
    Banned
    • Dec 2006
    • 44

    #91
    Napisał BAIZON
    Kochałem się z dziewczyną, która podczas seksu jęczała, że nieźle ją rżnę bardzo to mnie podniecało, a ja podczas zmiany pozycji mówiłem jakie wspaniałe cipsko ma, jak fajna dupa i takie tam słówka okazały się takim za****stym bodźcem że nakręcaliśmy się wzajemnie.
    To trzeba wyczuć czy można sobie pozwolić na taki wulgaryzm podczas stosunku, pewnie dziewczyna czasem chce się poczuć jak qrewka oczywiście tylko dla Ciebie i tylko w tej chwili z Tobą.
    lubie cos takiego
    sex z takimi słowami jest najlepszy
    chociaz raz na ruski rok lubie tez czule i delikatnie

    Skomentuj

    • marigold
      Świętoszek
      • Jan 2007
      • 15

      #92
      mój partner jest mało rozmowny w "tej" chwili, niestety, w zależności od nastroju lubie człułości które pieszczą moją dumę...ale często też pragnę ostrych słów sama mówię je w zasadzie nieustannie... np. "rznij mnie mocno tak jak lubie, ty wiesz"...z moich ust to musi komicznie wyglądać bo ja na taką grzeczną dziewczynkę wyglądam...

      Kiedyś pamiętam miałam straszną ochotę na jakiś większy hardcore i strasznie chciałam by mówił do mnie jak do dziwki...więc powiedziałam: "k, chcę być mówił mi jak lubisz mnie pieprzyć, wsadzać we mnie swojego wielkiego kutasa i w ogóle używaj najbardziej świńskich słów jakie znasz, mów jak do dziwki, mów jak mnie będziesz *******ić" a on spojrzał na mnie...po czym zaczął się śmiać...nie wytrzymałam i też zaczęłam...potem pytam dlaczego sie śmiejemy...a on, że miał ochote tak czule i chciał być delikatny a ja go zastrzeliłam tym textem...no i nici do końca było śmiesznie

      ...najbardziej chyba kręci mnie dwa słowa "odwróć się..." sesese wtedy wiem że będzie fajnie

      Skomentuj

      • wendy
        Ocieracz
        • Feb 2007
        • 171

        #93
        uwielbiam rozmarzony wzrok mojego chłopaka, przyśpieszony oddech i ciche jęki... a co mnie najbardziej podnieca? wulgaryzmyy bardzo często krzyczę: "rżnij mnie ostro Kochanie, mocniej, o tak!" słodkie jest też: jestem tylko Twój
        Namiętność nie zna czasu przyszłego.

        Skomentuj

        • cipcioszek09
          Świętoszek
          • Apr 2007
          • 21

          #94
          Komplementy oraz wychwalanie i ukazywanie twojego zadowolenia
          Oooooo taaaaaakkkk!!
          Jesteś wspaniała!!!!
          Naprawde boska!!!
          Kocham Cię!!!

          Skomentuj

          Working...