Seks na trzy baty?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Micho84
    Świętoszek
    • Dec 2006
    • 13

    Seks na trzy baty?

    Kiedyś natrafiłem przypadkowo w internecie na informacje na temat podwójnej penetracji (jednocześnie anal + wagina), ale także o tym, że możliwa jest potrójna penetracja (jednocześnie dwa penisy w jedną dziurkę i jeden w drugą), a nawet poczwórna (po dwa penisy w każdej dziurce)! Mam pytanie do Was (bo widzę, że są u osoby, które znają się na tym i mają doświadczenie): Czy możliwa jest w ogóle taka potrójna/poczwórna penetracja? Pytam tak z ciekawości :-)
  • gucio5tys
    Perwers
    • Dec 2005
    • 1075

    #2
    Napisał Micho84
    Czy możliwa jest w ogóle taka potrójna/poczwórna penetracja? Pytam tak z ciekawości :-)
    - nie znalazł się 3 kandydat ;-) ale możliwe jest

    Alkohol - typowy rozluźniacz języka
    "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
    Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

    Skomentuj

    • Micho84
      Świętoszek
      • Dec 2006
      • 13

      #3
      To że możliwa jest podwójna penetracja, to wiem. Ale mi chodzi mi o potrójną lub poczwórną. Wiecie może coś na ten temat?

      Skomentuj

      • Markus
        Świętoszek
        • Feb 2005
        • 18

        #4
        Problem techniczny.

        Witajcie

        Potrójna penetracja jest możliwa ale po 1 penisie w każdą dziurkę tzn że 3 do ust. Mogą byc nawet 4 ale 2 w ustach. Penisy się w dolne dziurki 4 zmieszczą ale jakbyś chciał upchać 3 lub 4 męskie dupska pomiędzy nigami jednej kobiety. No chyba żebyś miał organ tak długi żebyś mógł go wkładać obok tych 2 kolesi. Technicznie jeden facet leży a Pani siedzi na nim. Drugi miedzy ich nogani w drugą dziurkę ale miejsca dla 3 nigdy jeszcze nie wymyśliłem. Jakbyś chłopakom poucinał to byś wsadził i 6.

        To tak z lekkim humorkiem.

        Pozdrawiam Wszystkich.

        Skomentuj

        • Micho84
          Świętoszek
          • Dec 2006
          • 13

          #5
          Ciekawy punkt widzenia. Nie myślałem o tym w ten sposób :-D

          Skomentuj

          Working...