Strach(?) przed pierwszym razem

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kunoxn
    Świętoszek
    • Jun 2011
    • 7

    Strach(?) przed pierwszym razem

    Witam wszystkich forumowiczów,

    Szybko do sedna sprawy: Mimo, że mam chyba dość duże libido, moja partnerka bardzo mnie pociąga, nie dążę, nie chce dążyć do zbliżenia seksualnego. Zastanawiam się, czy jest to z powodu tego, że doświadczenie mam w tej materii zerowe, w przeciwieństwie do mojej ukochanej, nie chce jej rozczarować, niskiego poczucia własnej wartości, panicznego lęku przed zapłodnieniem( chce mieć dzieci, ale zdecydowanie nie w tej chwili), kombinacji tych wszystkich czynników czy jeszcze czegoś innego?


    Nie było mi łatwo to z siebie wyrzucić, dlatego za wszelkie odpowiedzi, co z tym fantem zrobić będę podwójnie wdzięczny

    Gwoli informacji, mam 20 lat. I nie wiem, czy jest to kwestia dojrzałości do współżycia, ale przystępując do niego chciałbym być gotowy ponieść jego wszelkie konsekwencję z nim związane.


    Pozdrawiam!
  • elKoj69
    Perwers
    • Sep 2012
    • 1195

    #2
    Ja Ci dam radę.. I myślę, że chyba każdy się ze mną zgodzi.. Porozmawiaj z ukochaną. Wspólnie na pewno znajdziecie rozwiązanie Zwłaszcza, jeżeli ona ma jakieś doświadczenie, więc na pewno Ci pomoże.
    Związek oparty tylko o namiętność jest krótki..... choć miewa długie orgazmy.

    Skomentuj

    • kunoxn
      Świętoszek
      • Jun 2011
      • 7

      #3
      Myślicie, że pozostałe rzeczy wynikają z braku wiary w siebie, są tylko urojeniem?

      Dziękuje za odpowiedzi, i w miarę możliwości proszę o dalsze wypowiedzi

      Skomentuj

      • Attyla
        Seksualnie Niewyżyty
        • Apr 2012
        • 235

        #4
        Napisał kunoxn
        . I nie wiem, czy jest to kwestia dojrzałości do współżycia, ale przystępując do niego chciałbym być gotowy ponieść jego wszelkie konsekwencję z nim związane.
        Pozdrawiam!
        Brzmi całkiem nieźle, jakby prawdziwy facet pisał . Człowiek który panuje nas sobą może dokonać wielkich rzeczy. Tak trzymaj..
        "Człowiek jest tyle wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

        Skomentuj

        • lady_mysterious
          Erotoman
          • Jun 2009
          • 550

          #5
          eh Attyla no w sumie tak można się zgodzić, ale szybciej chodzi o to że nie jest jakby to powiedziec "pewny" swojej partnerki i poprostu obawia się jej reakcji jak on sie zestresuje i mu nie stanie.

          Z jednej strony kunoxn jesteś w komfortowej sytuacji, bo dziewczyna nie będzie przeżywała jakiegoś stresu że będzie bolało bo pierwszy raz bo sie w necie naczytała i wogóle. Twoim zadaniem jest poprowadzić grę wstępną i dalej to już się potoczy więc zamiast się stresować pomyśl że to dla Ciebie czysta przyjemność bez stresu że ją boli czy coś takiego. Albo możesz też poprosić o to by została Twoim przewodnikiem po tym nowym dla CIebie "świecie" i będzie to dla was ciekawe doświadczenie.
          Pozatym zapewne już jakieś pieszczoty macie za sobą, więc znacie swoje ciała(taką mam nadzieję) to bardzo ułatwia
          1 + 1 daje 69
          ale to już wyższa matematyka

          Skomentuj

          Working...