Dziewczyny - czy Wasi faceci obmacują Wasze piersi na co dzień?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Piczerqs
    Świętoszek
    • Dec 2010
    • 27

    #61
    Piersi to bardzo fajna sprawa, chociaz ja bardziej zwracam uwage na tyleczki a co do dotykania piersi partnerki... moja luba posiada wieksze D, takze nie trzeba chyba mowic ze non stop je dotykam, czy to przez ubrania, stanik czy nago, a podczas seksu wiadomo... taki biust jest bardzo przydatny

    Skomentuj

    • Lilith.
      Erotoman
      • Feb 2010
      • 439

      #62
      Gdy tak czytam ten temat to czuję się osamotniona Mój partner zajmuje się moimi piersiami tylko gdy chce żeby pieszczoty skończyły się seksem, a żeby tak na co dzień się nimi bawił to wcale... No, może bardzo sporadycznie mu się zdarza, ale już nie pamiętam kiedy był ostatni raz Moje piersi czują się niedopieszczone
      Zauważyłaś, że książka po kilkakrotnym przeczytaniu staje się o wiele grubsza, niż była? Jakby za każdym razem coś zostawało między kartkami: uczucia, myśli, odgłosy, zapachy... A gdy po latach zaczynamy ją kartkować, odnajdujemy w niej nas samych, młodszych, innych...

      Skomentuj

      • Wib3K
        Ocieracz
        • Sep 2009
        • 167

        #63
        Ciach, propozycje składaj na PM-a
        A pokazujesz mu gdy je dotyka ze jest ci przyjemnie? Moze on tego nie wie ze to lubisz ;>?
        Last edited by iceberg; 09-03-11, 14:42.

        Skomentuj

        • Lilith.
          Erotoman
          • Feb 2010
          • 439

          #64
          Jestem pewna że wie iż sprawia mi to naprawdę dużą przyjemność, ale może nie wie że aż tak dużą, i że nie zawsze musi się to kończyć seksem Wydaje mi się że on po prostu nie ma aż takiego bzika na punkcie piersi jak niektórzy faceci
          Zauważyłaś, że książka po kilkakrotnym przeczytaniu staje się o wiele grubsza, niż była? Jakby za każdym razem coś zostawało między kartkami: uczucia, myśli, odgłosy, zapachy... A gdy po latach zaczynamy ją kartkować, odnajdujemy w niej nas samych, młodszych, innych...

          Skomentuj

          • asiet
            Świętoszek
            • Jan 2011
            • 17

            #65
            Moj przy kazdej okazji sie nimi bawi.

            Skomentuj

            • Wib3K
              Ocieracz
              • Sep 2009
              • 167

              #66
              To moze porozmawiaj z nim o tym..?

              Skomentuj

              • Damian1913
                Świętoszek
                • May 2010
                • 49

                #67
                Ja lubię czasem poprostu je trzymać.. Trochę to dziwne ale jak siedzę z partnerka to trzymam ją za biust przy oglądaniu filmu czy czymkolwiek..

                Skomentuj

                • adziolina
                  Ocieracz
                  • Aug 2009
                  • 179

                  #68
                  hehe mój partner przeżywa tak zwaną mammofilię
                  Jeżeli chcesz wiedzieć, co ma na myśli kobieta, nie słuchaj tego co mówi - patrz na nią.— Oscar Wilde

                  Skomentuj

                  • sensible
                    Świętoszek
                    • Mar 2011
                    • 4

                    #69
                    Mój facet uwielbia moje piersi . Niezależnie od sytuacji i miejsca zawsze są dopieszczone, zawsze znajdzie chwile na dyskretnego buziaka w dekolt. Nie powiem , to jest bardzo miłe. ogólnie uwielbiam jak mój partner mnie dotyka ... jestem w niebie wtedy

                    Skomentuj

                    • atomek971
                      Świętoszek
                      • Mar 2011
                      • 18

                      #70
                      kiedy tylko mam okazje pogłaskać to robię to, nie ograniczam się tylko do gry wstępnej i w trakcie seksu, ja to lubię i moja kobieta też, mówi że czuje się atrakcyjna przez to , ale żeby jakiegoś wielkiego bzika to nie mam za tyłkami się strasznie oglądam za to

                      Skomentuj

                      • Malgorzata
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Mar 2011
                        • 196

                        #71
                        na co dzień to jest mało powiedziane. A niech no jest tylko ciepło i ja stanika nie założę to każda chwilka jest dobra aby mnie atakować.

                        Skomentuj

                        • Bender
                          Administrator
                          • Feb 2005
                          • 3026

                          #72
                          Nie mam jakiegos fetyszu biustów. Ale lubie tak chwycic znienacka za cycka, lub przytulając się potrzymać go w dłoni ;-)
                          Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                          Billy Crystal

                          Skomentuj

                          • niunia-
                            Świntuszek
                            • Mar 2011
                            • 85

                            #73
                            tak, mój mężczyzna uwielbia moje piersi. ciągle ich dotyka.
                            Jesteś produktem ubocznym świata w którym żyjesz.



                            Wiadomości prywatne nie grrrrryzą.

                            Skomentuj

                            • huawai
                              Świntuszek
                              • Jan 2011
                              • 88

                              #74
                              ja zawsze jak mam okazję to złapie za pierś mej luby,lecz oczywiście też tak aby nikt nie widział.I przez ubranie i nago,bez okazji to taki odruch
                              A i klapsa lubie dać

                              Skomentuj

                              • dzolero26
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • Jan 2011
                                • 265

                                #75
                                ja dotykam piersi mojej partnerki gdy tylko mam okazje. Uwielbiam je mietolic, podszczypywac sutki, uwielbiam je lizac i ssac sutki. W ogole piersi to moja ulubiona czesc kobiecego ciala. Czesto jak jedziemy samochodem to trzymam ja za cycek

                                Skomentuj

                                Working...