Ciekawy pomysł-spontaniczny seks!

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Wrocławiak
    Świętoszek
    • Nov 2006
    • 10

    Ciekawy pomysł-spontaniczny seks!

    Wracałem do domu po ciężkim dniu zajec na Uniwersytecie....mialem olbrzymią ochote na sex z moja misiaczką, która czekała na mnie w domu. Nie miala dziś zajęć. Cały dzionek przesiedziala sama. Ponieważ chcialem odrazu sie do niej dobrac wymyslilem cos ciekawego. Do domu pozostalo jakies 10 minut drogi. Wysłałem do niej smsa o treści: Cześć kotku!Za 10 minut bede w domu i chciałbym Cie ostro zerżnąć!mam na Ciebie wielką ochotę.Jeżeli nie masz nic przeciwko zrób sie na bóstwo i na przywitanie weź mojego fiutka do buzi i mocno go obciągnij!
    Poczułem jak mój fiutek drgnął w bokserkach z wrażenia! Nie mgłem się doczekać aż wejde do nazzego mieszkania!
    Dostałem raport wiec byłem pewien ze sms dotarł do niej!
    Dojechalem do klatki, wszedłem do windy, wjechałem na góre, wszedłem do domu....od razu zobaczylem ze 2 pokoje są otwarte a ostatni (jej) zamkniety. Zdjalem buty, kurtke, zrzucilem plecak i udalem sie w kierunku jej pokoju. Otwieram drzwi...a tam ona...klęczy na środku na podłodze w staniku i stringach czarnych z czerwonymi różyczkami!Ze śliczną twarzyczką z delikatnym makijażem...a długie blond włosy splecione są w dwa warkoczyki!
    Poprostu bóstwo!
    Zrozumieliśmy się bez słów...od razu podszedłem do niej wolnym krokiem, ona złapała mnie za pasek od spodni i energicznym i gwałtownym ruchem przyciegneła mnie do siebie, a raczej do swojej ślicznej główki!
    Rozwiązała pasek, rozpięła rozporek i obniżyła jeansy...sięgneła swoja ponętną rączką po mojego stojącego fiutka...wyciągnęła go na wierzch i wsadziła go po malutku do buzi...
    - Mmmmm....Mmmmmm - mruczała ssając i obciągając go...
    Przy tym patrzyla mi prosto w oczy...zachowywala sie jak rasowa dziwka...uwielbiam ją za to!
    Jej mieciutkie wareczki obciągąły mojego kutasa a rączka z wyczuciem gniotła mi jajka.
    W końcu wypuscila go z ust mówiąc: To jak mnie zerżniesz?
    Na to ja: Najpierw zajme sie Tobą!
    Wzięłem ją na ręce i położyłem na brzegu łóżka...rozszerzyłem jej nogi i zaczełem lizac jej ponętne udziki....lizałem je całe aż były całe mokre, delikatnie posuwając sie w strone czarno-czerwonych majteczek. Jej ciało całe się preżyło!Wyginała do góry swoje opalone żeberka!
    Zdjęłem jej majteczki i moim oczom ukazała sie jej mokra broszka...włożyłem od razu język do jej pochwy delikatnie ją muskając....po czym po malutku stopniowo przechodzilem w kierunku łechtaczki...z poczatku delikatnie muskajac, w koncu zaczełem ją ssac doprowadzajać ja do szału..jęczała, chwytała mnie za głowe...było jej niesamowicie dobrze!A mój kutas to myslalem ze mi zaraz odpadnie..

    Nie wytrzymała: Zerżnij mnie wreszcie jak dziwke!
    - Chodź tu moja suczko! - powiedziałem wkładając jej napietego fiutka!I zaczełem ja delikatnie posuwać stopniowo przyspieszając.
    - Aaahhh!!!Ohhhh!!!Ahhh!!!Mmmmm!!!!- jęczała głośno!
    - Lubisz jak Cie tak rżne suko prawda?-
    - Yhy!
    -Moja dziwka!
    -Tak!Ohhh!

    - Moja suczka!Masz possij go toszke!
    Zaczeła go czule obciągać ...zrobilaby dla mnie wszysto tak była rozgrzana!
    - No już starczy....slicznie...jestes za****sta, najlepiej to robisz!Moja suczka!
    Przenieslismy sie w kierunku bujanego fotelika, kazałem jej położyć na niego obie rece i sie wygiąc!
    - Zerżne Cie od tyłu maleńka!
    - No wejdz we mnie!Rżnij rżnij!!!
    Tak posuwałem ją przez kolejne 5 minut! Trzymając za boczki i rżnąc z wyczuciem!
    - A,a,a,a,a!- rytmicznie pojękiwała czule dochodząc do orgazmu!Było jej bosko!
    Przerwałem chąc skończyć tak jak ostatni razem, ale ona wyprzedzila moje słowa mówiąc:
    - Połóż się zrobie i lodzika...popatrz na swoja dziwke.
    Położyłem sie z napreżonym fiutkiem na łóżku, zgięłem nogi w kolanach. Misia znalazłz sie w moim kroczu i wylizała wszystko co tylko mogła....ssała moje jądra, wylizała moje krocze i w koncu go wzieła po raz kolejny do buzi i delikatnie posuwając wareczkami obciągała go...Hmmmm alez było przyjemnie!sssała go i ssała!Oboje wiedzielismy ze spuscze sie jej do buzi...Lubiala jak tak koncze.....
    Czułem ze juz dochodze i spuszcze sie jej do buzi , uniosłem sie troche złąpałem ją za jej dwa warkoczyki i stymulowalem obciaganie, regulowalem tempo pakując ją w te sliczne usteczka!Coraz szybciej pasuwałem ją .... aż w koncu explodowałem w jej ustach, w jej slicznej buźce....całą gorącą spermę wlałem w jej usta, ale ona nie przestawała...zwalniała tempa i dokładnie wyssała wszystko do samego końca!
    - I jak się spisała Twoja suczka?
    - Jesteś boska! Najlepiej robisz loda, bez dwóch zdań!Moja dziweczka!

    Podniosła się i przez kolejne kilka minut zaczeliśmy sie bez przerwy lizać i to ostro jak z rasową dziwką!
    Last edited by Wrocławiak; 07-11-06, 15:29.
  • jontr
    Świętoszek
    • Apr 2006
    • 24

    #2
    ssajac, wareczki, udziki, fotelik... litosci!

    Skomentuj

    • czolg
      Świętoszek
      • Dec 2005
      • 18

      #3
      Totaly... Stary, mam wrażenie, ze napisałeś to na 10-cio minutowej przerwie... Nie miałęś czasu na zastanowienie się nad fabułą(mogła by być choć troche bardziej rozbudowana). O gramatyce i ortografii nie wspominając... uzyj raz a dobrze word'a wciśnij F7 i z głowy. To zapewne Twoje pierwsze opowiadanie... Dlatego nie będe oceniał (leprze nic niż 2) Pozdrawiam, i życze natchnienia!
      Give to me sweet sacred bliss, Your mouth was made to suck my kiss!

      Skomentuj

      • mirakla
        Perwers
        • Feb 2005
        • 805

        #4
        udziki były najlepsze!
        I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

        Skomentuj

        • maxkrzysztof
          Świntuszek
          • May 2006
          • 64

          #5
          opowiadania naprawde dobre ...pozdro..
          wszystko jest do dupy......

          Skomentuj

          Working...