W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Prezerwatywa i napletek

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • woot
    Świętoszek
    • Mar 2010
    • 2

    Prezerwatywa i napletek

    Czesc. Nie bede sie rozpisywal na jakim to etapie nie jestem i czego to nie robie ze swoja dziewczyna. Po prostu przejde do rzeczy.
    Moj napletek jest duzy, a mianowicie przy wzwodzie pewna jego czesc (okolo 3/4) nadal znajduje sie na zoledziu. Moge go zdjac do konca etc., etc., ale jest jeden problem. Przy zakladaniu prezerwatywy wszystko jest w porzadku, jednak podczas stosunku napletek nachodzi i schodzi (w sumie tak jakby tej prezerwatywy w ogole nie bylo) z zoledzia, a kondom nachodzi i schodzi wraz z napletkiem. Ciezko to opisac dlatego zrobilem rysunek w paincie, zeby wam to zobrazowac. Nie jestem pewien czy tak powinno byc, nie wiem jak to wyjdzie w praniu. Na razie przymierzalem prezerwatywe i sie w niej masturbowalem. Czekam na sensowne odpowiedzi.
    0statnio edytowany przez woot; 27-03-10, 22:22. Powód: Imageshack
  • ar3k92
    Seksualnie Niewyżyty
    • Jun 2009
    • 326

    #2
    Masz tylko jedno jajko?
    "everybody lies..."

    Skomentuj

    • woot
      Świętoszek
      • Mar 2010
      • 2

      #3
      ciezko wpasc na to, ze rysunek z profilu?

      Skomentuj

      • kornNelka
        Banned
        • Feb 2010
        • 43

        #4
        z profilu?? to dziurkę masz w poprzek?

        co do meritum, to nie wiem czy to normalne, ale skoro gumka zostaje niejako tam gdzie ma być (nie zsuwa się), to tragedii nie ma.

        Skomentuj

        • mornis1
          Świętoszek
          • Feb 2009
          • 6

          #5
          A jak sie masturbowales? Zwyczajnie reka? Jezeli nie nalozyles nawilzacza to wiadome ze ci spada bo nie ma poslizgu, jak koniecznie chcesz sprawdzic to kup sobie jakis nawilzacz lub po prostu wymysl cos co by pelnilo jego role (Szampon, plyn do mycia czy cos ;P)

          Skomentuj

          Working...