Miejsce finiszu - czy wg was w środku jest najlepiej?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • paffcio
    Banned
    • Mar 2006
    • 2286

    #46
    zawsze lubiłem finisz w ustach partnerki ,nigdy się nie zastanawiałem nad tym dlaczego po prostu tam mam .Bardzo mnie to podnieca i nie jest to według mnie nic zdroznego choc moze co bardziej konserwatywne osoby moga mieć inne zdanie ,natomiast ilekroc tak konczyłem zawsze wczesniej pytalem partnerki czy jej to nie przeszkadza bo jednak wiadomo ze zdaniem kobiet trzeba sie liczyc a nie kazda lubi sperme w ustach

    Skomentuj

    • outcast
      Świętoszek
      • May 2006
      • 6

      #47
      moja kobieta i ja tez jestesmy przeciwnikami gumek to jak lizac loda przez szybe

      Skomentuj

      • piegusek
        Seksualnie Niewyżyty
        • May 2006
        • 265

        #48
        w srodku cipki najlepiej ale i naj bardziej niebezpiecznie

        Skomentuj

        • Tristan
          Świętoszek
          • May 2006
          • 3

          #49
          kazdy finish jest super
          "W życiu pięne są tylko chwile" - R.Riedel

          Skomentuj

          • Imocny
            Świętoszek
            • May 2007
            • 6

            #50
            Witam. Pisze pierwszy raz, ale jestem na BT juz bardzo długo i znam wiele waszych wypowiedzi. W tym temacie zastanawia mnie jedno....... Bardzo fajnie piszecie, że kończenie w srodku jest fajne z wielu powodów, że istnieje wiele sposobów na zabezpieczenie sie przed niechciana ciążą. Ale nikt nie wspomniał o jednym istotnym fakcie, a mianowicie o tym, że "podlewanie" kobiety w środku jest dla niej bardzo zdrowe. Jak jestescie młode to zabezpiecza was przed powstaniem madżerek mogących powstać w wyniku zadrapania podczas "palcóweczki". Później, dodatkowo jest to zastrzyk powodujący leprze samopoczucie kobiety. Kobiety rególarnie podlewane (orgazm też się liczy) są mniej wybuchowe, maja lepsza gospodarke hormonalną, rególarniejszy okres, zdrowszy, bardziej zasadowy odczyn pochwy (większa kwasowosć ma wpływ na powstawanie nadżerek), generalnie kobiety po 25 roku zycia dłużej zachowuja młodość i witalność. Fajnie jest urozmaicać sex. ja też to robie i nie zawsze kończę w środku, ale moja kobieta od zawsze musiała dostać swoja miesięczna dawke witaminy "CH". A od was tylko zalezy jak to zrobicie żeby było bezpiecznie. Dobry wpływ spermy, która wchłąnia sie w pochwie(mozna co jakiś czas skończyć na leżąco i dać szansę by pozostało w środku jak najwięcej) na kobietę jest stwierdzony naukowo, chociazby w cytacie "wiem czego żeście sfiksowały, chłopa żeście dawno nie miały" w tym tekscie jest duzo prawdy i wieżcie, że nie tylko o orgazm chodzi. Jest to temat rzeka, ale w więkrzości pisze z autopsji a czas pokaże co jeszcze więcej dobrego przyniesie mojej zonie i mnie stosowanie wewnętrzne (nie doustne) witaminy "CH"....... pozdrawiam

            Skomentuj

            • Desdemona
              Ocieracz
              • Mar 2007
              • 190

              #51
              Fajnie, tylko... nie jestem kwiatkiem doniczkowym żeby mnie "podlewano"

              A co do tematu - lubię wszędzie, w środku, na zewnątrz itp., każde miejsce ma swoje plusy i minusy.
              ---Und was ich sah war Menschlichkeit---

              Skomentuj

              • evika
                Perwers
                • Nov 2006
                • 1083

                #52
                No, z tym odczynem, to juz przesadziłeś. To własnie kwaśny odczyn chroni kobietę przed infekcjami, i taki własnie powinien byc naturalnie w pochwie. Zmienia sie na zasadowy tylko w dni płodne, bo to sprzyja przeżyciu plemników.
                A w temacie to..nie cierpię gumek. Lubie konec w srodku, ale lubie też w ustach, i na mnie (byle nie po oczach)

                Skomentuj

                • Ciaciola
                  Świętoszek
                  • Apr 2006
                  • 3

                  #53
                  Hm na pleckach, na brzuszku, na piersiach:-)

                  Skomentuj

                  • freestyle
                    Świętoszek
                    • Jun 2007
                    • 15

                    #54
                    Napisał evika
                    To własnie kwaśny odczyn chroni kobietę przed infekcjami, i taki własnie powinien byc naturalnie w pochwie. )
                    Tego nawet w liceum na biologii uczą ;-) tyle ze "kwaśny" nie znaczy kwaśny
                    Posłuchaj doświadczonych koleżanek ;-)

                    Skomentuj

                    • swider28
                      Świntuszek
                      • Jun 2007
                      • 43

                      #55
                      w srodku jest fajnie ale do buzi to jest to

                      Skomentuj

                      • 206
                        Świętoszek
                        • Aug 2006
                        • 39

                        #56
                        no ja niestety w srodku nie moge nie stosuje ze swoja panna antykoncepcji w stylu tabsow i gumek wiec refleks sie liczy... koncze na niej a nie w niej... postanowilem poczekac z tym do slubu hehe z seksem sie nie udalo to moze z ta opcja sie uda hehehe (zarcik)

                        Skomentuj

                        • netek
                          Świętoszek
                          • Mar 2009
                          • 3

                          #57
                          najlepiej w środku, w cipce lub pupie (w zależności od typu seksu) lub w buzi, moja Pani lubi w buzi. Ostatnio odkrywamy natomiast różności durex'a

                          Skomentuj

                          • Mat.
                            Erotoman
                            • Feb 2009
                            • 521

                            #58
                            Tak w środku jest świetnie , uwielbiam to .
                            Moja Pani bierze tabletki a jednak wciąż obawia się finiszu w cipce . Pozwala na to często , czasem wręcz prosi . Ale jest to zależne od jej nastroju .
                            Jak widzisz lubię szydzić .

                            Skomentuj

                            • se)(y_student
                              Ocieracz
                              • Mar 2009
                              • 125

                              #59
                              najfajniej:
                              1-w cipce
                              2-w dupci
                              3-w ustach

                              Skomentuj

                              • oobb
                                Świntuszek
                                • Apr 2007
                                • 61

                                #60
                                środeczek przede wszystkim

                                Skomentuj

                                Working...