Miejsce finiszu - czy wg was w środku jest najlepiej?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • lucas21
    Erotoman
    • Jun 2011
    • 458

    W środku jest najlepiej dla mnie, jak i dla mojej dziewczyny. Każdy finish w niej, nie pozwala poza- taa kocha w jak niej dochodze "to pulsowanie jak wąż ogrodowy, ciepły miód mnie zalewa w środku, jakie wspaniałem uczucie.."

    Skomentuj

    • Sally
      Ocieracz
      • Jan 2013
      • 175

      Ja lubię... różnie. Raz w środku ust, cipki, dupki inaczej na brzuchu, piersiach, twarzy...

      Skomentuj

      • Lilus

        Zgadzam sie z poprzedniczka

        Skomentuj

        • lucas21
          Erotoman
          • Jun 2011
          • 458

          Ale tak na twarz lubicie jak sie Wam spuszcza? Tak sie zastanawiam czy by nie spróbować i może spodoba jej się, ale to takie poniżające sie wydaje..

          Skomentuj

          • MrBlack
            Banned
            • Aug 2013
            • 127

            Nie mam na razie porównania bo gdy kończyłem to zawsze było to "na zewnątrz", ale niezmiernie czekam na finisz w środku

            Skomentuj

            • dannnnn
              Świętoszek
              • Sep 2010
              • 7

              Nigdy nie mialem okazji konczyc w srodku (nie liczac prezerwatywy) ale uwielbiam konczyc na piersiach

              Skomentuj

              • sylwia.torun
                Seksualnie Niewyżyty
                • Jan 2011
                • 219

                Ja myślę, że to zależy od podniecenia, chęci skończenia gdzieś indziej. Lubię jak partner kończy w cipce albo w dupce, ale lubię też na stopy, piersi, czy na twarz.
                Zapraszam do mojego albumu ze zdjęciami w profilu.

                Skomentuj

                • dannnnn
                  Świętoszek
                  • Sep 2010
                  • 7

                  Oj chciałbym, żeby moja była taka otwarta...

                  Skomentuj

                  • kochany
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Oct 2006
                    • 313

                    W cipce tylko z gumką ale i tak bombowo wiec mogę się tylko domyślać jak byłoby bez natomiast jeśli chodzi o usta to były chyba tylko dwa razy kiedy eksplodowałem w ustach mojej małej- jak dla mnie nieziemskie uczucie, nie do opisania, i jeszcze wszystko połknęła, oprócz tego wytrysk na piersi, w planach tryśnięcie na dupcię
                    Ziemia serca mężczyzny jest kamienista… Tuż pod nią kryje się skała. Mężczyzna hoduje w niej to, co zdoła… i opiekuje się tym.

                    Skomentuj

                    • Betina
                      Erotoman
                      • Mar 2011
                      • 596

                      Najlepiej jest jak partner kończy tam, gdzie akurat mam ochotę. Uwielbiam jak kończy w środku, a czasami wręcz proszę by zalał mój brzuch, usta itd.
                      "Używajcie polskich znaków. Jest różnica czy komuś zrobisz ŁASKĘ czy LASKĘ." - prof. Bralczyk

                      Skomentuj

                      • Lisek_Chytrusek89
                        Świętoszek
                        • Nov 2011
                        • 32

                        Uwielbiam konczyc w srodku, oczywiscie mowa bez gumki, na ciele tez jest przyjemnie czy to w ustach, ale w cipce sprawia mi to najwiecej przyjemnosci

                        Skomentuj

                        • onneton
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Nov 2009
                          • 311

                          Podczas stosunku waginalnego zawsze kończę w środku, podczas fellatio najbardziej lubię w ustach (chociaż gdyby kobieta lubiła na twarz, to bym się zgodził tam trysnąć), a podczas handjoba na brzuszku i piersiach kobiety.

                          Kobiety, a czy lubicie patrzeć na wytrysk? Podoba Wam się widok tryskającej spermy?

                          Skomentuj

                          • doors2
                            Świntuszek
                            • Aug 2005
                            • 62

                            tam gdzie pragnie tego kobieta

                            Skomentuj

                            • men_anonim
                              Erotoman
                              • Oct 2014
                              • 426

                              dla mnie nie ma znaczenia gdzie kończę, czasami nawet wolę aby to partnerka decydowała gdzie ma ochotę na finał

                              Skomentuj

                              • Jessica_126
                                Świętoszek
                                • Jan 2016
                                • 29

                                Ja bym lubiła, jak facet by mi się spuścił do buzi, albo na pupcię, cycuszki i buzie i ją ze mnie zlizał albo zgarnął trochę paluszkiem i dał mi do oblizania

                                Skomentuj

                                Working...