W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Lewatywa, jak prawidłowo wykonać?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mlody_22
    Świętoszek
    • Jun 2014
    • 7

    Lewatywa, jak prawidłowo wykonać?

    Witam mam takie pytanie, mianowicie jak w domowych warunkach można zrobić sobie lewatywę? Chce poeksperymentować z masturbacja analna ale chciałbym najpierw wykonać lewatywę żeby było higienicznie. Z góry dziękuję za odpowiedz.
  • Motywatore
    Erotoman
    • Jun 2006
    • 639

    #2
    Poczytaj w necie.

    Poczytaj też o penetracji analnej i dowiesz się, że jak jesteś wypróżniony to bez problemu możesz z tego otworu korzystać.
    Natura zadbała aby homo/bi/ciekawscy bez jakiś dodatkowych środków technicznych mogli sobie pofolgować. Np. w starożytnej Grecji czy Rzymie nie mieli takich środków technicznych.


    Poza tym jak masz wibrator/didlo to zakładasz prezerwatywę i jedziesz.

    No chyba że chcesz od tamtej strony do "gardła" sięgać ;-)

    Najlepiej jak byś sobie jakąś dziewczynę załatwił.
    Z rąk drugiej osoby tego typu zabawy są lepsze.
    Oczywiście najlepiej jakąś dojrzałą dziewczynę (w kwestii psychiki) albo dojrzałą kobietę.
    Dla takiej nie ma problemu aby zrobiła ci rimming (oczywiście po prysznicu i wcześniejszej depilacji)

    Skomentuj

    • Cantarella
      Świntuszek
      • Jun 2010
      • 56

      #3
      Napisał Motywatore
      Np. w starożytnej Grecji czy Rzymie nie mieli takich środków technicznych.
      Chłopie co ty pierniczysz, jakich środków technicznych? Lewatywa to jeden z najstarszych zabiegów medycznych, powszechnie stosowana na długo przed powstaniem Rzymu.
      Nie odpowiadam na PW

      Skomentuj

      • OwIeCzKa
        Erotoman
        • Nov 2005
        • 444

        #4
        Podbijam temat. Jak i czym robicie lewatywe? Te końcówki pod prysznic to raczej nie, bo nie chce mi się montować. Może coś łatwiejszego. Każdy kto miał sex analny to wie, że czasami są Nieprzyjemności. Proszę o konkretne wskazówki jak i dokładnie czym,firma. Jestem zielona w tym temacie.
        Społeczeństwo, społeczeństwo
        Dyscyplina, posłuszeństwo
        Psychopaci i zboczeńcy
        Społeczeństwo, społeczeństwo

        Skomentuj

        • mr.aster
          Świętoszek
          • Jun 2015
          • 26

          #5
          Ja robiłem kiedyś jakimiś gruszkami, wlewakami itp

          A od jakiegoś czasu po prostu prysznicem, odkręcam słuchawkę i wystarczy przyłożyć końcówkę w wiadome miejsce, bez jej wkładania, trzeba się tylko rozluźnić

          O wiele szybciej i mniej zabawy niż z gruszkami itp serio

          Skomentuj

          • OwIeCzKa
            Erotoman
            • Nov 2005
            • 444

            #6
            Hmmm ciekawe. Idę zobaczyć czy umiem odkręcić prysznic ;-)
            Społeczeństwo, społeczeństwo
            Dyscyplina, posłuszeństwo
            Psychopaci i zboczeńcy
            Społeczeństwo, społeczeństwo

            Skomentuj

            • Fuckmen
              Banned
              • May 2015
              • 6

              #7
              Poza gruszką która służy do plytkiej lewatywy sa irygatory / wlewnik który pozwala na wlanie 1, 5 l do 2 l plynu zabieg taki działa również pozytywnie na organizm poszukaj o głębokiej lewatywie

              Skomentuj

              • mr.aster
                Świętoszek
                • Jun 2015
                • 26

                #8
                No ale przy głębokiej to się to z Ciebie wylewa z godzinę, a przy płytkiej raz dwa i się można bawić.

                Skomentuj

                • nimfomanka_21
                  Ocieracz
                  • Jan 2012
                  • 129

                  #9
                  Osobiscie polecam gruszkę (do kupienia w każdej aptece) kiedyś używałam węża od prysznica, ale taka duża gruszka uważam, że lepsza. A i chyba najważniejsze nie zapomnij nasmarować dupki przed lewatywa np. wazelina
                  Nie odkładam marzeń,
                  odkładam na marzenia ㄟ(ツ)ㄏ

                  Skomentuj

                  • pilshack

                    #10
                    Gruszka sprawdza się dobrze. Płyn można kupić w aptece lub zrobić domowy, tylko przestrzegać BHP (tak jak i przy całym zabiegu). Ja z partnerką akurat robiliśmy z sokiem cytrynowym Pamiętamy o odpowiedniej temperaturze! Aby działało powinno być ciepłe, ale nie może być za ciepłe, bo łatwo błonę śluzową poparzyć.
                    Co do samego zabiegu, to opisy faktycznie są w necie. Jelita mogą pobolewać kiedy są wypełnione wodą (nieprzyjemne uczucie parcia na porcelanę ).

                    Skomentuj

                    Working...