W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Czy widzieliście nagie rodzeństwo lub rodziców

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • reason
    Ocieracz
    • Dec 2006
    • 92

    #31
    Napisał radzio324
    z rodziców nikogo, brata widziałem jak byłem mały a siostre przeleciałem jakis rok temu
    Chyba sobie żartujesz...

    Skomentuj

    • Bouncy Dee
      Ocieracz
      • Dec 2006
      • 143

      #32
      Mame kilka razy
      Tate czasem jak paradowal w nocy napic sie wody
      dziadka w toalecie jak niezamknal drzwi
      kuzynke, kiedy sie bawilismy w doktora bedac maluchami
      druga kuzynke w Palermo jak bylem. Ja 12 lat ona 19. Hehe myslala ze spie i sie zaczela przebierac, a ja czujnym okiem wychwycilem wszystko .
      No i to chyba by bylo na tyle ;PP
      Kocham OLDCHOOL...
      Kocham STARE CZASY...

      Skomentuj

      • RaNZi
        Świętoszek
        • Nov 2006
        • 19

        #33
        ja widzialem siostre , k***ca mnie brala zawsze siedze przy komputerze a ona akurat obok stanik zmienia noz mowi idz do lazienki , nie chce striptizu i sie smieje i mowi ''aj bratem jestes"etc.
        aa ale listonosz i ciocia mojego ptaszka widzieli LoL rano przyszedl ja taki zaspany i z bokserek mi wyskoczyl
        a tak to nie widzialem nikogo innego

        Skomentuj

        • Warszawiak
          Świętoszek
          • Sep 2006
          • 15

          #34
          W podstawówce często siostrę (jak się kąpała), matki nigdy, ojca czyba tak, ale nie pamiętam w jakich okolicznościach. No i raz kuzynkę jak do nas przyjechała na noc i brała prysznic. Tak w ogóle uważam, że lepiej żeby sprawy nagości nie były jakimś tabu, bo potem wychodzą sprawy, że się nakryje rodziców na małym co nieco, albo siostra wejdzie nagle do kibla. Kończy się tym co inni pisali, że doznali szoku. A czym tu się szokować? Nagą kobietą czy mężczyzną - przecież to nie jakieś cyborgi

          Skomentuj

          • kamilka
            Świntuszek
            • Feb 2006
            • 47

            #35
            Warszawiak, z pewnością nie powinno to być tematem tabu ale sex z kimś z rodziny to już inna sprawa. Ja widziałam mamę i siostrę a ojca nie i chyba nie żałuję bo dziwnie bym się poczuła.

            Skomentuj

            • orzel18
              Świętoszek
              • May 2007
              • 6

              #36
              ja codziennie widze siostre w majtkach i samej koszulce takiej zwiewnej ze widac nieraz sutki bo ona w tym sypia nago jej nie widzialem a matke widzialem kiedys nad morzem jak sie przebierala w pokoju hotelowym wszedlem przypadkiem ale co jest najsmieszniejsze ostatnio znalazlem u niej w stoliku nocnym wibrator hehe

              Skomentuj

              • orzel18
                Świętoszek
                • May 2007
                • 6

                #37
                no siostra fajna jest zgrabna i wogole ale to jest siostra wiec nawet mnie nie pociaga

                Skomentuj

                • AlinaK
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Apr 2007
                  • 229

                  #38
                  Widziałam mamę i ojca jak na łonie natury myli się w deszczówce, ale to było tak dawno że nie wiem co wtedy czułam. Fakt, że pamietam to do dzisiaj... czyli ponad 25 lat

                  Skomentuj

                  • rolandinho
                    Świętoszek
                    • May 2007
                    • 14

                    #39
                    a ja mam teleskop i poodglądam sąsiadkę bo siostry nie mam a rodziców to chu**wo podglądać

                    Skomentuj

                    • piotrus18a
                      Świętoszek
                      • Jun 2007
                      • 15

                      #40
                      mame widzialem pare razy, ciotke, druga ciotke ale tylko piersi ( Mmm fajne) , siostre cala jak bylem maly, ale wszystko pamietam bo paradowalismy nago jak bylismy sami w domq, tak dla zabawy :]

                      Skomentuj

                      • paffcio
                        Banned
                        • Mar 2006
                        • 2286

                        #41
                        widziałem brata wiele razy i on mnie również,normalka

                        Skomentuj

                        • orzel18
                          Świętoszek
                          • May 2007
                          • 6

                          #42
                          no brat brata to jeszcze mozan zrozumiec przeciarz macie to samo ale ja przed siora bym sie nie rozebral i ona prze demna tez raczej nie

                          Skomentuj

                          • boczek
                            Świętoszek
                            • Mar 2007
                            • 8

                            #43
                            Mam dosyć atrakcyjną siostrę i jak miałem 13 lat to nawet ją podglądałem bo mnie strasznie kręciła..,ale reszta rodziny jakoś mnie już nie pociąga widziałem jeszcze piersi ciotki, ale to gorsze niż siostry

                            Skomentuj

                            • dr.DureX
                              Świętoszek
                              • Sep 2005
                              • 19

                              #44
                              Ja jak kiedys o 2 w nocy poszedłem do kuchni sie napic czegos to przyłapałem rodziców jak uprawiali sex na stole... troche mi sie głupio zrobiło ale w sumie sie ciesze że sie rodzice jeszcze kochaja

                              Skomentuj

                              • Sabotain
                                Świntuszek
                                • Feb 2007
                                • 67

                                #45
                                Stary... to przecież facet... (nie ma się co wstydzić mamy to samo przecie) nie raz szczaliśmy do jednego kibla... Mame (czasami jak latała po domu toples) żadko raczej... rodzestwa nie mam więc to all
                                Gdyby Bóg nie wymyślił orgazmu, ludzie zaj***li by się na śmierć...

                                Skomentuj

                                Working...