W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Jazda konna

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Anuszka
    Banned
    • Sep 2011
    • 401

    #16
    Oj, Panowie.. Jak dzieci! Wszystko jest ok. Chyba się drażnicie kompletnie niepotrzebnie. Adinar jeszcze nie wie, że nie wchodzę we flirty bo nie musi. Pewnie dlatego drąży. Poznajcie się: Dolar - Aidnar (miłośnik jazdy konnej), Aidnar - Dolar (Mój Pan)

    Jest ok?

    PS. Kiedyś zabiorę Dolara do stajni... i pojedziemy w teren
    0statnio edytowany przez Anuszka; 05-10-11, 10:34. Powód: Błąd w nicku za co ogromne sorry.

    Skomentuj

    • Aidnar
      Świętoszek
      • Oct 2011
      • 15

      #17
      Bardzo mi miło
      Rozumiem że bronisz swojej kobiety co jest dla mnie jak najbardziej zrozumiałe.
      Nie mam zamiaru nikogo drażnić, jestem pokojowo usposobiony
      Jeśli ktoś w negatywny sposób odebrał mój post to przepraszam.

      Anuszka jeździsz konno?

      Skomentuj

      • Anuszka
        Banned
        • Sep 2011
        • 401

        #18
        W każdym razie chciałabym jeździć dobrze ale... nie dam rady zrobić wszystkiego. Mam jeszcze tyle marzeń. To jedno z nich. Galop bez obaw, że złamię sobie kark Mam wrażenie, że człowiek czuje się wtedy wolny. Boję się galopować.

        Zbyt rzadko mam kontakt ze stajnią.. ale ja mieszczuch jestem.

        Skomentuj

        • Aidnar
          Świętoszek
          • Oct 2011
          • 15

          #19
          Co Cię zatrzymuje aby jeździć więcej?

          Skomentuj

          • Gruboss

            #20
            Niewidze w tym nic seksownego, jazde konną mam w małym palcu ale jak kiedyś w trakcie galopu na klaczy z wielkim temperamentem (jezdziła w munsztuku) leśną drogą dostałem w ryja od sosny,nie było w tym nic sexy, a kochać się w stajni koło konia to może od razu koło słonia,hmm

            Skomentuj

            • Aidnar
              Świętoszek
              • Oct 2011
              • 15

              #21
              Ja też mam jazdę konną w jednym paluszku.
              A to że Ciebie to nie interesuję, nie znaczy że nie ma takich ludzi jak ja.
              Dla mnie niczym seksownym nie są damskie szpilki, a ludzie się tutaj o tym rozpisują jak wariaci.

              Skomentuj

              • Jamie
                Ocieracz
                • Sep 2011
                • 111

                #22
                Kiedyś jeżdziłam konno ale jakos nigdy nie przyszło mi do głowy, że można by się kochać w stajni, na dodatek obok konia.

                Napisał Aidnar
                Szkoda że nie jeździ.
                Upadki w tym sporcie to norma, ale nie są groźniejsze od tych narciarskich.
                Osobiście znam przypadek kiedy to przejażdżka skończyła śmiercią a dla konia kalectwem. Inne wypadki typu połamane miednice i wybite oczy(wraz ze zmasakrowaniem połowy twarzy) też widziałam.
                Z pewnością jest to pełen uroku, dający poczucie wolności i na swój sposób podniecający sport, niemniej jednak bywa niebezpieczny.
                ...ale to tylko MOJE zdanie...

                Skomentuj

                • Gruboss

                  #23
                  Przecież nie pisałem nic o tym że nie ma takich ludzi jak Ty,jest temat do dyskusji ,zaczołeś to teraz przyjmuj wszystko na klate jak facet

                  Skomentuj

                  • Aidnar
                    Świętoszek
                    • Oct 2011
                    • 15

                    #24
                    Oczywiście że jestem świadom tego że nie każdemu może to być w smak co mi się podoba, i to co mnie pociąga. Do nie tolerancji już dawno przywykłem. A całą rozmowę traktuje po prostu jaką wymianę zdań i poglądów.

                    Napisał Jamie
                    Kiedyś jeżdziłam konno ale jakos nigdy nie przyszło mi do głowy, że można by się kochać w stajni, na dodatek obok konia.



                    Osobiście znam przypadek kiedy to przejażdżka skończyła śmiercią a dla konia kalectwem. Inne wypadki typu połamane miednice i wybite oczy(wraz ze zmasakrowaniem połowy twarzy) też widziałam.
                    Z pewnością jest to pełen uroku, dający poczucie wolności i na swój sposób podniecający sport, niemniej jednak bywa niebezpieczny.

                    Też nieraz widziałem nieszczęśliwe wypadki w jeździectwie, ale mimo to uważam że liczba kontuzji w tym sporcie jakoś szczególnie nie jest wysoka w porównaniu z innymi dyscyplinami.
                    0statnio edytowany przez sister_lu; 05-10-11, 17:19.

                    Skomentuj

                    • Gruboss

                      #25
                      No w boksie to mają przepierdzielone...

                      Skomentuj

                      • Aidnar
                        Świętoszek
                        • Oct 2011
                        • 15

                        #26
                        Napisał Gruboss
                        No w boksie to mają przepierdzielone...

                        Nie czaje

                        Skomentuj

                        • Gruboss

                          #27
                          Nie przejmuj się

                          Skomentuj

                          • fetyszystaf
                            Banned
                            • Jan 2012
                            • 7

                            #28
                            Ja uwielbiam jeździć do stajni bo jak dziewczyny są ubrane w bryczesy to widać jeszcze bardziej ich zgrabne tyłeczki

                            Skomentuj

                            • Aidnar
                              Świętoszek
                              • Oct 2011
                              • 15

                              #29
                              Masz rację, w pełni się z Tobą zgadzam. Kobiece tyłeczki w opinającach je bryczesach pięknie, i bardz sexy wyglądają. Sam uwielbiam na nie patrzeć. Mają w sobie niepotarzalny urok.

                              Skomentuj

                              • Aidnar
                                Świętoszek
                                • Oct 2011
                                • 15

                                #30
                                Są na tym forum jacyś Pasjonaci jeździectwa?

                                Skomentuj

                                Working...