Wzajemne wyzywanie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • swobodny
    Świętoszek
    • Jul 2007
    • 14

    #46
    Nie lubię, uwielbiam za to seks pełen namiętności i czułych słów.

    Skomentuj

    • _LotH_
      Świntuszek
      • Jul 2007
      • 78

      #47
      czasmi jak mnie najdzie ochota coś w tym jest
      A prosiłem grzecznie...

      Skomentuj

      • laleczka12
        Świntuszek
        • Jul 2007
        • 71

        #48
        mnie to nie kręci...

        Skomentuj

        • malinkaa7
          Seksualnie Niewyżyty
          • Jun 2006
          • 242

          #49
          Ja lubię jak do mnie mówi suczko/suko..ale tylko raz tak powiedział Ja dość często mówie gdy jestem mega podniecona do niego "proszę, zerżnij mnie porządnie"albo szepcze mu do ucha jakiego ma wielkiego cudownego fiuta itp Lubie ostre słówka, ale mój facet prawie ich nie używa Oczywiscie trzeba znać umiar, granice i wiedzieć kiedy ich użyć
          Last edited by malinkaa7; 13-08-07, 16:28.

          Skomentuj

          • Enea
            Perwers
            • Dec 2005
            • 1010

            #50
            U mnie jest tak...

            Poniewaz moj facet jest anglojezyczny jesli dochodzi do ostrego seksu z dominacja owszem padaja wyzwiska Bardzo mnie to kreci, nie ubliza mi to wlasnie z powodu roznicy jezykowej... Nigdy nie uslyszalam wulgaryzmu w moja strone od nikogo poza lozkiem.. Nie wiem dla czego ale na tekst w stylu : "Zerzne Cie jak ****e" po polsku pewnie by mnie nie podniecil, a wrecz przeciwnie.... to w ojczystym jezyku mojego S. +plus jego akcent rozwala mnie na kolana i cala jestem mokra..

            Swoja droga wczoraj ostro sie poklocilismy, do stopnia kiedy ja przestalam sie do niego odzywac, ja siedzialam w sypialni on robil cos w salonie. Po chwili wszedl do sypialni, rzucil mnie na lozko i zaczal rozbierac Powiedzial, ze jest na mnie wsciekly ale nie moze sie opanowac i zerznie mnie jak suke ... Co za dzikosc w jego oczach... Czlowiek co dzien dowiaduje sie o sobie czegos nowego... Nie obylo sie bez mocnego slownictwa, wzajemnej walki o swoje, przemiennej dominacji i pikanterii ehhh jak mi bylo dobrze... Dziwna jestem, lubie jak mnie czasem sponiewiera

            Skomentuj

            • Sabotain
              Świntuszek
              • Feb 2007
              • 67

              #51
              fajny temat jednym słowem SADOMASO... zdecydowanie nie toleruje tego zabardzo... aby podczas sexu wyzywac sie z partnerką... jeśli innych to kręci to do tego nic nie mam ale nie sądzicie że to wygląda troche nie zbyt ;P...
              Gdyby Bóg nie wymyślił orgazmu, ludzie zaj***li by się na śmierć...

              Skomentuj

              • malinkaa7
                Seksualnie Niewyżyty
                • Jun 2006
                • 242

                #52
                Każdy robi to co lubi Sabotain a próbowałeś kiedyś w chwili wielkiego podniecenia trochę świńskich słów poszeptać swojej partnerce? Ja lubie czasem ostre słówka, ale nie można przesadzać. To raczej do sado maso się nie zalicza..

                Skomentuj

                • Enea
                  Perwers
                  • Dec 2005
                  • 1010

                  #53
                  Sabotain zapewniam Cie ze sporo jest kobiet, ktore lubia takie zabawy, co nie znaczy, ze tak samo jak "suczko" lubia tez uslyszec w lozku od swojego partnera : "kocham Cie" "Jestes piekna" Ja tak na przyklad mam Jesli mowi do mnie brzydko reaguje silnym podnieceniem, jesli w trakcie seksu mowi do mnie zwroty wymienione powyzej - placze, a w glowie mam glosne awwwww

                  Skomentuj

                  • laleczka12
                    Świntuszek
                    • Jul 2007
                    • 71

                    #54
                    Napisał Asiulek
                    uwielbiam mocne słownictwo .
                    Lubie byc jego su(cz)ką , lubie słowa: rżnąć, pieprzyć . Zarówno słyszec je , jak i mówić.


                    ja tysz

                    Skomentuj

                    • Lilith_666
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Nov 2011
                      • 386

                      #55
                      Uwielbiam!!!Mocne słownictwo jak najbardziej wskazane!
                      "Lepiej skończyć w pięknym szaleństwie niż w szarej,nudnej banalności i marazmie."
                      Witkacy

                      Skomentuj

                      • Kathy
                        Ocieracz
                        • Nov 2011
                        • 125

                        #56
                        Ale przecież tu jest mowa, o "wyzywaniu" i "obrażaniu"
                        1) Dzisiaj jest lepsze niż wczoraj
                        "Ssij a droga, mleczna będzie twoja" :-D
                        * **cztery Dorosłe litery To IDEAŁ** *
                        "Nie z kim ,a jak"

                        Skomentuj

                        • Lilith_666
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Nov 2011
                          • 386

                          #57
                          Napisał Kathy
                          Ale przecież tu jest mowa, o "wyzywaniu" i "obrażaniu"

                          Zależy co dla kogo jest obrazą.Dla mnie teksty typu:"dziwka" w łóżku nie są niczym strasznym,a tu niektórzy się oburzają...
                          "Lepiej skończyć w pięknym szaleństwie niż w szarej,nudnej banalności i marazmie."
                          Witkacy

                          Skomentuj

                          • sylwia.torun
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Jan 2011
                            • 219

                            #58
                            Mnie to nie kręci, nie przepadam za czymś takim.
                            Zapraszam do mojego albumu ze zdjęciami w profilu.

                            Skomentuj

                            • luque10
                              Świętoszek
                              • Feb 2012
                              • 8

                              #59
                              Mnie to kręci. Moją dziewczynę też zaczęło.
                              Mam takie same podejście jak Aśka, to że nazwę ją suką, dziwką podczas seksu nie przenosi się na sprawy poza łóżkowe. Jak wiele tu kobiet pisze, moja Mała też miała takie obawy, w sensie, że poczułaby sie tak jak do niej mówię. Jednak rozmowa i późniejsze zabawy uświadomiły jej, że wcale tak nie musi być. Ba, sama domaga się by do niej tak mówić. Wszystko to jednak zostaje w naszej sypialni, bo tam lubimy takie akcje.
                              Nigdy, nawet przy kłótni nie wyzwałem i nie wyzwę swojej dziewczyny od suk, itp. Bo mam do niej wielki szacunek.
                              Najważniejsze jest zaufanie w związku, to pozwala na takie zabawy. Jeśli ufa się dostatecznie partnerowi, to wyzwiska podniecają, nie ranią.

                              Skomentuj

                              • Malinka_a
                                Perwers
                                • Feb 2011
                                • 1219

                                #60
                                u nas się to nawet zaczęło wynosić poza łóżko, ale nadal nie jest to prawdziwą obrażą... bo gdyby faktycznie myślał, że jestem ***** to bym się poczuła dotknięta i mega wkurzona, ale gdy na przykład złapie mnie za włosy i powie, że ma ochotę mnie zerżnąć to z utęsknieniem czekam na wieczór chociaż chyba już gdzieś tu pisałam, że niektóre mocniejsze wyrażenia w czasie seksu sprawiają, że dochodzę.
                                widać, że lubisz seks, bo ciągle o tym gadasz
                                jesteś tak słodka, wiesz, to Twoja najgorsza wada
                                bo w środku jesteś gorzka, jak gorzka czekolada

                                Skomentuj

                                Working...