O kim ostatnio fantazjowaliśmy

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Frangos
    Świętoszek
    • Jan 2019
    • 17

    #31
    Napisał Niuniek16v
    O pielęgniarce z zakaźnego. Mmmm co za tyłeczek.
    Mam nadzieję, że nie będziesz miał okazji w obecnych czasach na spotkanie w realu
    Wracając do tematu: o pewnej dziewczynie z tego forum

    Skomentuj

    • malinowelove
      Ocieracz
      • Dec 2016
      • 164

      #32
      O cholernie przystojnym wykładowcy, z którym miałam dzisiaj zajęcia on-line. Chciałabym siedzieć przed komputerem, ubrana jedynie w białą koszulę.

      Skomentuj

      • Zwyczajnie
        Erotoman
        • Jun 2009
        • 412

        #33
        Przypadkowo spotkany mężczyzna. Raz go widziałam. Dosłownie raz. Duzo bym dala by go jeszcze raz zobaczyć. Ciekawe czy jest w rzeczywistości tak dobry w łóżku jak w mojej wyobraźni.
        Forever young.

        Złe języki obgadują,
        dobre dają orgazmy.

        Skomentuj

        • TomaszCracow
          Ocieracz
          • Sep 2019
          • 138

          #34
          Wczoraj fantazjowałem o koleżance z pracy, jest drobniutka, ma troszkę szersze biodra i okrągłą pupkę, do tego słodkie małe piersi. Tak marzyłem o tym jak pieszczę jej cudne małe cycuszki, liżę sutki, a potem każę jej klęknąć na biurku z wypiętą dupką, w którą zaczynam wkładać język, potem paluszki przy okazji pieszcząc łechtaczkę (ciekawe czy ma włoski na cipce?). A wszystko się kończy wybuchem w jej tyłeczku. Zlizuję co z niego wylatuje Po wszystkim dosiada mnie na fotelu tak bym mógł pieścić jej piersi. Mmmm mogłyby fantazje się częściej spełniać...
          Carpe diem

          Skomentuj

          • Justyna9009
            Świętoszek
            • Apr 2019
            • 26

            #35
            O moim byłym, który jest policjantem i brał mnie w mundurze

            Skomentuj

            • mientus
              Erotoman
              • Feb 2019
              • 607

              #36
              O tej samej co ostatnio.

              Skomentuj

              • Lina
                Ocieracz
                • Aug 2019
                • 146

                #37
                Napisał malinowelove
                O cholernie przystojnym wykładowcy, z którym miałam dzisiaj zajęcia on-line. Chciałabym siedzieć przed komputerem, ubrana jedynie w białą koszulę.
                O, jakiś czas temu miałam podobną fantazję Tylko z tą różnicą, że w mojej fantazji ja jestem ubrana normalnie, a wykładowca... już nie do końca. Wszystko przez te krążące po internecie filmiki, w których ludzie (np. wykładowcy) zapominają się, wstają od komputera i okazuje się, że od pasa w dół są niekompletnie ubrani

                Skomentuj

                • malinowelove
                  Ocieracz
                  • Dec 2016
                  • 164

                  #38
                  Napisał Lina
                  O, jakiś czas temu miałam podobną fantazję Tylko z tą różnicą, że w mojej fantazji ja jestem ubrana normalnie, a wykładowca... już nie do końca. Wszystko przez te krążące po internecie filmiki, w których ludzie (np. wykładowcy) zapominają się, wstają od komputera i okazuje się, że od pasa w dół są niekompletnie ubrani
                  Tzw. fantazja zdalna

                  Ostatnio fantazjowałam o sąsiedzie z naprzeciwka, który w każdy weekend "struga" płot na działce i o koledze z pracy, który rumieni się na mój widok. On z tych nieśmiałych i wrażliwych.

                  Skomentuj

                  • przyjaciel40
                    Perwers
                    • Jul 2010
                    • 1116

                    #39
                    kolega z pracy
                    w czym problem , szkoda czasu
                    Nie dyskutuję z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

                    Skomentuj

                    • malinowelove
                      Ocieracz
                      • Dec 2016
                      • 164

                      #40
                      Napisał przyjaciel40
                      kolega z pracy
                      w czym problem , szkoda czasu
                      Od fantazji do realizacji długa droga. Poza tym nie lubię komplikować sobie życia.

                      Skomentuj

                      • Adam2992
                        Świętoszek
                        • Sep 2020
                        • 3

                        #41
                        Fantazjuje o podgladaniu MOJEJ uwielbiam jak odsypia nocne zmiany w sypialnu z rochylona roleta ze sasiedzi z na przeciwka mieli super widoki jak wychylila dupke spod koldry. Fantazjuje qtedy jak sasiad mocno trzepie na nia I sie spuszcza

                        Skomentuj

                        • Kalilah
                          Administrator

                          Demoniczna Bogini

                          • Mar 2012
                          • 2687

                          #42
                          Fantazjuję o takiej jednej odkąd ją zobaczyłam niedawno
                          My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

                          Regulamin forum

                          Skomentuj

                          • Scaramanga
                            Perwers
                            • Dec 2010
                            • 849

                            #43
                            Od wczoraj fantazjuję o pewnej młodej Wietnamce z restauracji. Taka drobna, ładna i zgrabna

                            Skomentuj

                            • hezrox
                              Świntuszek
                              • Sep 2010
                              • 60

                              #44
                              Ostatnio nie mogę się odpędzić od fantazji na temat matki mojej narzeczonej. W ramach odreagowania podzielę się tym tutaj. :p Mieszkamy w jednym domu z jej rodzicami, na piętrze. Wspólna kuchnia na dole. Ona to zdrowa 46-latka. W ostatnim czasie w ogóle jestem mocno napalony, chociaż zerkałem na nią już od początku (to chyba moja zboczona natura, a ona sama jest atrakcyjna). Odkąd razem mieszkamy, nie mogę przejść obojętnie kiedy umyta łazi po kuchni w koszuli nocnej, albo leży w niej na łóżku i ogląda tv w salonie. Ostatnio częściej przebywam z nią sam na sam w kuchni, kiedy siedzę przy stole widzę jak odwrócona przygotowuje coś przy blacie, na widok jej tyłeczka mam ochotę podsadzić ją na ten blat i przekonać się co powiedziała by na widok mojego kutasa wchodzącego w jej cipke.

                              Uff, w sumie pisząc to sam się nakręciłem. Pozdrawiam!
                              Spójrz w niebo - jaka niewykorzystana przestrzeń...

                              Skomentuj

                              • foxy31
                                Świętoszek
                                • Nov 2020
                                • 2

                                #45
                                O nowej koleżance z pracy

                                _________________
                                Moje fantazje seksualne: https://opowiadania-erotyczne.pl
                                Moje fantazje erotyczne: https://opowiadania-erotyczne.pl

                                Skomentuj

                                Working...