Jaką macie teraz fryzurkę na cipce ?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • agnieszka1
    Seksualnie Niewyżyty
    • Mar 2009
    • 193

    Fryzurka zmieniona wygolona na zero

    Skomentuj

    • kalarepa
      Świętoszek
      • Dec 2020
      • 38

      A u mnie zazwyczaj 1990-1996, zdarza mi się zaszaleć i polecieć na zero, ale później tego żałuję gdy odrasta

      do pasków to ja nie mam talentu, bo zawsze jakoś krzywo mi wychodzi

      Skomentuj

      • paraSzczecin
        Ocieracz
        • Feb 2015
        • 145

        Napisał agnieszka1
        Fryzurka zmieniona wygolona na zero


        No to nuda.. Jak u większośc lasek..

        Skomentuj

        • anyway90
          Erotoman
          • Mar 2019
          • 524

          U mnie obecnie całkiem spory trójkącik. Generalnie oscyluję pomiędzy 1990 a 2010 całe ostatnie lato przelatalam z mini paseczkiem być może wiosną na chwilę zdarzy się zerówka, przez wzgląd na realizację osobliwej fantazji wszystko zależy od zmiennych preferencji mojego osobistego smakosza. <3 lubimy zmiany

          Oczywiście zdarza nam się podrasować fryzurkę pod kątem indywidualnych upodobań naszego gościa do zabaw we 3. W ramach staropolskiej gościnności

          Skomentuj

          • wiarus
            SeksMistrz
            • Jan 2014
            • 3264

            Napisał paraSzczecin
            Od 2010 to w sumie moda staneła na tej całkowitej depilacji . Gdzieś tam była chwila, że laski nie goliły pach i farbowały te owłosienie na kolorowo.. Ale w temacie cipek nudy. Choć jakaś część dziewczyn i kobiet, która nie udziela się na sex forach czy w nudyźmie nie depiluje się. Nie czują presji otoczenia, no chyba że facet marudzi...
            Nudą jest wielokrotne marudzenie o nudzie.
            Na marginesie - chrzanić modę i marudy! Ważne co się lubi, lub co lubi aktualny konserwator.
            "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
            James Jones - Cienka czerwona linia

            Skomentuj

            • Lina
              Ocieracz
              • Aug 2019
              • 146

              Jakoś na początku roku, jeszcze zanim media zaczęły straszyć nadciągającą "syberyjską bestią", wpadłam na pomysł niewielkiego, wręcz symbolicznego skrócenia swojej fryzurki. Jak skróciłam, to w jakiś dziwny, wyjątkowy sposób prognozy pogody zaczęły się nagle sprawdzać i przyszły mrozy i śnieżyce Przepraszam wszystkie osoby, które nie lubią mroźnej i śnieżnej zimy

              O, prawie zapomniałam Dzięki dowcipnym życzeniom świątecznym od koleżanki, które (jak to ja ) przeczytałam dopiero po Nowym Roku, chyba odkryłam kolejną pozycję (fryzurę), o którą można byłoby uzupełnić grafikę wrzuconą jakiś czas temu przez paraSzczecin - choinka, czyli odwrócony trójkącik Cóż, ja przez swoje gapiostwo nie mogłam sporzystać z podesłanej przez koleżankę inspiracji, ale może któraś z beztabowiczek będzie chciała w przyszłości zostać pomocnicą albo inna -icą Mikołaja, dlatego załączam obrazek poglądowy przesłany mi przez koleżankę.
              Attached Files
              Last edited by Lina; 16-01-21, 02:07. Powód: zapominalstwo

              Skomentuj

              • wiarus
                SeksMistrz
                • Jan 2014
                • 3264

                O !

                Fajny motyw
                "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
                James Jones - Cienka czerwona linia

                Skomentuj

                • Astar
                  Świętoszek
                  • Oct 2022
                  • 4

                  Twórcze

                  Skomentuj

                  Working...