W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Masturbacja analna i orgazm

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • #gniewny
    Świętoszek
    • Jan 2014
    • 40

    Nigdy nie stymulowałem prostaty podczas masturbacji i raczej nie zamierzam, nie kręci mnie to w ogóle jak sobie o tym pomyśle

    Skomentuj

    • Outlaws13
      Perwers
      • Oct 2011
      • 1332

      Nie radze. Nie jest to przesadny brak toleranckipo prostu nie lubie i opada wszystko. Cycki kiedys robily podchoda do takich zapiegow ale szybko zalapala ze to w kobiete sie cos tam wsa-za a nie we mnie.
      0statnio edytowany przez Outlaws13; 30-01-14, 13:52.
      "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

      sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

      Skomentuj

      • Animalski
        Świętoszek
        • Feb 2014
        • 34

        ja to czasem lubie.. czasem nie lubie.
        w chwili szczegolnego podniecenia masaz prostaty doprowadzal mnie
        szybciej do konca
        Po trupach do celu!


        ANNUIT COEPTIS

        Skomentuj

        • nimfafetish
          Świętoszek
          • Mar 2014
          • 9

          Do takich zabaw mam dwustronne dildo. Za****sta sprawa Jednocześnie masuję tyłeczek i cipkę. Polecam
          Mam fetysz, nie umiem czytać regulaminu.

          Skomentuj

          • romoo
            Wspomógł BT
            • Mar 2006
            • 205

            Napisał masti1986
            Witam serdecznie przeczytałem wcześniejsze posty i zgadzam się z tym że anal jest przyjemny jestem biseksualistą i uwielbiam anal za każdym razem mam orgazm jak nie wiem, kobieta nam nie dogodzi tak jak to zrobi chłopak... Nie wstydzę się tego bo to naprawdę zajefajna rzecz w moim życiu

            Tak nie ma to jak kołek w du.... .
            ALe to tylko dla wybranych.

            Kolego a robiłes pozycje że nawzajem sobie eksplorujecie oczka kakaowe?
            After Forever

            Skomentuj

            • misiupysiu92
              Świętoszek
              • Oct 2013
              • 31

              Że tak się wtrącę...
              CHCĘ SPRÓBOWAĆ!

              Czy ktoś z Was mógłby polecić tani masażer prostaty? Najlepiej z wibracjami? Przeglądałem allegro, ale wolałbym coś przetestowanego. Na razie na próbę jak najtaniej +/- 50 zł.

              Skomentuj

              • arhet
                Świętoszek
                • Oct 2014
                • 6

                Ja próbowałem z masażerem prostaty, ale taki bez wibracji. przyznam szczerze że jakoś ciężko to szło, raz poszły "soki" ale orgazmu nie było. W najbliższym czasie zamierzam kupić stymulator z wibracjami

                Skomentuj

                • Motywatore
                  Erotoman
                  • Jun 2006
                  • 639

                  Napisał arhet
                  Ja próbowałem z masażerem prostaty, ale taki bez wibracji. przyznam szczerze że jakoś ciężko to szło, raz poszły "soki" ale orgazmu nie było. W najbliższym czasie zamierzam kupić stymulator z wibracjami
                  Też czytałem że takie bez wibracji to kiepsko działają.
                  Ponoć przy wibracjach to już inna bajka się zaczyna.

                  Np. wibrator przyłożony do wędzidełka przenosi swoje bodźce na prostatę i stamtąd jest orgazm.
                  Widziałem na jakimś filmiku gdzie facet "strzelał" właśnie od wibratora przyłożonego do wędzidełka.

                  Skomentuj

                  • arhet
                    Świętoszek
                    • Oct 2014
                    • 6

                    Do wędzidełka przykładałem pierścień wibrujący i było super, jeden z lepszych orgazmów w życiu

                    Skomentuj

                    • Motywatore
                      Erotoman
                      • Jun 2006
                      • 639

                      Napisał arhet
                      Do wędzidełka przykładałem pierścień wibrujący i było super, jeden z lepszych orgazmów w życiu
                      Wibracje z wędzidełka idą do prostaty.
                      I stamtąd ten orgazm.

                      Teraz wyobraź sobie jakie mogą być bodźce z bezpośrednich wibracji na prostacie.
                      A jak masażer prostaty jest dłuższy to sięga do pęcherzyków nasiennych, a to kolejny (po prostacie) punkt z którego płyną bodźce.

                      Skomentuj

                      • entity
                        Ocieracz
                        • Jan 2010
                        • 121

                        Przecież wędzidełko to chyba jak najbardziej 'klasyczne' miejsce stymulacji. W pewnym sensie każdy orgazm idzie za pośrednictwem prostaty ale nie o to chodzi.

                        Ja tylko potwierdzę, że warto się przełamać i spróbować, orgazmy bez stymulacji 'ręcznej' osiągnięte zabawkami przez stymulację prostaty są bardzo silnym i zupełnie innym przeżyciem

                        Skomentuj

                        • misiupysiu92
                          Świętoszek
                          • Oct 2013
                          • 31

                          Czyli pozostaje kupić zakrzywiony wibrator i sprobowac

                          Jestem hetero ale zawsze jarały mnie filmiki kiedy facet dochodzi bez dotykania penisa. A skoro mozna to zrobic samemu to dla mnie bomba.

                          Skomentuj

                          • paul_78
                            Erotoman
                            • Jul 2007
                            • 470

                            Można to zrobić, ale trzeba się nauczyć. Za pierwszym razem było najtrudniej, zawsze musiałem dotykać. Któregoś razu udało mi się osiągnąć orgazm analny pomagając sobie jedynie trzymaniem penisa u podstawy, bez poruszania dłonią. Ostatnio doszedłem jedynie przez stymulację wibratorem, w ogóle nie dotykając penisa.
                            Non serviam

                            Skomentuj

                            • Motywatore
                              Erotoman
                              • Jun 2006
                              • 639

                              O ile palec partnerki działa super, o tyle samemu ciężko coś zdziałać.

                              Wibrator zapewne daje niezłe bodźce.
                              Wibrator przystawiony do wędzidełka (jak ma się wzwód) daje orgazm z prostaty.

                              Skomentuj

                              • spermopompka
                                Świętoszek
                                • May 2015
                                • 40

                                Jako nastolatek kilka razy miałem robioną lewatywy z użyciem irygatora. Jest to gumowy worek przypominający kształtem termofor z niego wychodzi długa gumowa rurka z zaciskiem zakończona twardą końcówką przeznaczoną do umieszczenia w pupie zwana fachowo kanką.

                                Leżałem na boku. Kanka była smarowna kremem, a następnie umieszczana w pupie na całą długość co sprawiało mi pewną*przyjemność. W trakcie zabiegu wysuwała się z pupy i osoba czuwająca nade mną umieszczała ją z powrotem na miejscu co było dość*przyjemne. Miałem świadomość, że jest gdzieś w środku miejsce, które jest szczególnie wrażliwe.

                                Znalezienie otwartej kochanki i namówienie kochanki na tego typu zabawy zajęło mi sporo czasu.

                                Skomentuj

                                Working...