Kobiece pachy

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Sartorius
    Świętoszek
    • Jul 2006
    • 7

    #16
    Napisał KiZiA
    Kobiety wogóle są przepiękne i najwspanialsze nie tylko w częściach. Popatrzecie czasem na całość
    To chyba na tym polega często cały problem z fetyszami, że jakby poczytać to tak na chłodno, to można by się zastanowić co w tym podniecającego. A tak naprawdę sądzę, że większość z nas widzi owe pachy, stopy, czy co tam jeszcze właśnie w konkteście całości (czasem bardzo konkretnej osoby). I dlatego często tak trudno to innym wytłumaczyć.
    A taki prawdziwy fetyszysta to ktoś komu naprawdę wystarczy sam but na obcasie do zaspokojenia.

    Skomentuj

    • dziewuszka
      Świntuszek
      • Jul 2006
      • 70

      #17
      Napisał pussylover
      nie wiem czy temat byl poruszany czy nie ( jestem swiezy na tym forum ) ale strasznie jaraja mnie kobiece ogolone pachy, lubie letnia pore i sytuacje plazowe gdy dziewczyny leza na plecach podpierajac reka glowe, nie wspomne juz ze podczas seksu lubie calowac i lizac pachy partnerki pod warunkiem ze zmyla antyperspirant.

      ehhh i znow sa dyskryminowane boberki ja lubie miec wlosy pod pachami czasem na lekcji jak mi sie nudzi to przygryzam lub robie warkoczyki! nie rozumeim kobiet ktore gola pachy to tak jakbym zabila mojego najlepsiejszego przyjaciela

      Skomentuj

      • paffcio
        Banned
        • Mar 2006
        • 2286

        #18
        Napisał dziewuszka
        ehhh i znow sa dyskryminowane boberki ja lubie miec wlosy pod pachami czasem na lekcji jak mi sie nudzi to przygryzam lub robie warkoczyki! nie rozumeim kobiet ktore gola pachy to tak jakbym zabila mojego najlepsiejszego przyjaciela
        to fajnie sobie umilasz czas na lekcji

        Skomentuj

        • DarkAngel
          Perwers
          • Nov 2006
          • 1020

          #19
          Napisał dziewuszka
          ehhh i znow sa dyskryminowane boberki ja lubie miec wlosy pod pachami czasem na lekcji jak mi sie nudzi to przygryzam lub robie warkoczyki! nie rozumeim kobiet ktore gola pachy to tak jakbym zabila mojego najlepsiejszego przyjaciela
          To się nazywa prawdziwy fetysz...
          Włosy pod pachami porównywać do najlepszego przyjaciela, heh.

          BTW. Zabawa przednia, ciekawe co na to otoczenie ;].
          >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

          Skomentuj

          • B@RM@N
            Seksualnie Niewyżyty
            • May 2006
            • 219

            #20
            otoczenie na to: fake i prowokacja.

            Skomentuj

            • SYLWESTEREK
              Świętoszek
              • Nov 2006
              • 19

              #21
              lubie lizać dziewczęce przepocone i owłosione pachy, zlizywać z nich pot,kocham to....

              Skomentuj

              • Quiksilver
                Świętoszek
                • Dec 2006
                • 3

                #22
                Sylwesterek chyba Ci sie sylwestrowy nastrój zbyt szybko udzielił

                Sliczne są kobiece pachy ogolone przeciez tam jest niesamowicie delikatna skóra... mniam

                Skomentuj

                • zi3c
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Jan 2007
                  • 181

                  #23
                  Umnie może to nie jest fetysz, ale też uwielbiam podczas kochania(szczególnie wtedy) całować i lizać paszki mojej kobiety

                  Skomentuj

                  • Steven Hyde
                    Świętoszek
                    • Sep 2009
                    • 2

                    #24
                    Witajcie, jestem nowy na forum

                    Powiem Wam tak - to zależy. Swego czasu, parę dobrych lat temu, fantazjowałem o całowaniu pach jednej, konkretnej dziewczyny, która wówczas straszliwie mnie podniecała.

                    Ale ogólnie to chyba nie...

                    Skomentuj

                    • Holy inquisitor
                      Erotoman
                      • Aug 2009
                      • 756

                      #25
                      I ja się dołączę, bo lubię wyglone paszki u kobie i mam czasami ochotę je wylizać jak i zresztą całą kobitkę. Bo one są przecierz całe takie słodziutkie i milutkie po prostu mniammmmm.

                      Skomentuj

                      • VictoriiA
                        Erotoman
                        • Feb 2009
                        • 683

                        #26
                        pachy to dla mnie kompletny aseks, kojarzą mi się tylko z łaskotkami i tym podobnymi torturami, nie mniej jednak każda częśc mojego ciała zasługuje na uwagę, mniejszą lub większą, pachy na tę mniejszą
                        The ship is safest when it is in port, but that's not what ships were built for.

                        Skomentuj

                        • tomeksiedlce
                          Świętoszek
                          • Jul 2007
                          • 26

                          #27
                          Ja też bardzo lubię całować pachy mojej wybranki. Zresztą podniecają mnie nie tylko jej.

                          Skomentuj

                          • MontanaINC
                            Świętoszek
                            • Jun 2009
                            • 1

                            #28
                            Ah i ja się dołącze. Bardzo mnie kręcą ładne i zadbane paszki u kobiet, delikatna skóra i w ogóle. Pysia.

                            Skomentuj

                            • jet-set
                              Ocieracz
                              • Oct 2006
                              • 117

                              #29
                              Pachy same w sobie nie mają dla mnie erotycznych skojarzeń, ale pamiętam jak kiedyś kochałem się z moją partnerką i wtuliłem się w jej pachę, która musiała w tym czasie emitować mocne feromony, bo strasznie mnie to podniecało
                              Jet-Set
                              lepiej żałować że się coś zrobiło niż żałować że się tego nie odważyło zrobić

                              Skomentuj

                              • GOSdog
                                Świntuszek
                                • Oct 2009
                                • 63

                                #30
                                Na mnie też działają ogolone, pachy Mojej Niuni, po prostu kreeeci mnie to takkkkk jak sex
                                Kto pyta nie błądzi, kto ma kase ten rządzi... Ja jestem tym pierwszym

                                Skomentuj

                                Working...