W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Seksualny niewolnik ;)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • malinowe_lato
    Świętoszek
    • Jul 2006
    • 32

    Seksualny niewolnik ;)

    Moj mezczyzna wyznal mi niedawno, ze chcialby zostac moim seksualnym niewolnikiem. Nie chodzi tutaj jednak o pejcze i bicie...nie lubimy BDSM. Pomyslałam sobie za to, ze moglabym go zwiazac i "zmusic" do zrobienia minetki siadajac na jego twarzy w sumie nie wiem czy o cos takiego mu chodzi...a moze podsuniecie jeszcze jakis inny pomysl? Panowie co chcielibyscie przezyc, lub juz przezyliscie jako seksualni niewolnicy ?
    P.S. skorzystałam z szukajki i wiem, ze był podobny temat-domina. Jednak nie do konca o to mi chodzi, wiec mam nadzieje ze nikt sie tu nie obrazi jesli zaloze nowy temat.
  • sylwo123
    Świętoszek
    • Jul 2006
    • 6

    #2
    witaj na początku powiem ci że delikatne wiązanko to jest naprawdę super ja ze swoją kobietą bawimy się od czasu do czasu w ten sposób ona wiąże mi ręce do łóżka zawiązuje oczy i pole do popisu lód szampan języczek sudki ochłodzone lodem mówię wam super kiedy nie wiesz co czym i gdzie zostaniesz dotknięty pieszczony a sex na jeźca to bajka panowie i panie i jeszcze jedno to kieruję w szczególności do facetów chyba wiecie ile radości sprawia wam dotykanie - a w tym przypadku nici z tego tylko odczuwanie z wyłączonymi dwoma zmysłami i wyostrzonymi pozostałymi - polecam jest super w drugą stronę działa też świetnie polecam pozdrawiam
    szybki i zwinny

    Skomentuj

    • malinowe_lato
      Świętoszek
      • Jul 2006
      • 32

      #3
      no coz ujeżdzanie tez mam w planach ale mam male pytanko do Ciebie-piszesz o zawiazywaniu oczu. A ja sadziłam, że skoro faceci sa wzrokowcami to lepiej nie zawiazywac. Czy to Cie bardziej podnieca kiedy nie wiesz co ona za chwile zrobi?

      Skomentuj

      • KrzysiekV
        Ocieracz
        • Jun 2006
        • 150

        #4
        Tak ta niewiedza polaczona z zaufaniem podnieca. My faceci musimy byc silni i zawsze decydowac. Jak mu zawiazesz oczy, ty bedziesz za niego decydowac. On sie odprezy.

        Taki scenariusz: Jestes jego przelozona. Ubierz sie klasycznie w spodnice. Badz bezposrednia, kaz mu masowac stopy, ale zabron dotykania cipeczki.
        Kaz mu sie masowac, ale nie moze dotknac piersi. Kaz mu zrobic tobie minetke. Jezdzij na nim, ale zabron mu dojsc. On jest tylko po to, zeby doprowadzic cie do orgazmu, niech sie skupi na tobie. Gdy juz bedziesz zaspokojona, daj mu dojsc.

        Ja jestem przyzwyczajony brac to, na co mam ochote. W takiej sytuacji musze poczekac na orgazm i jest to bardzo fajne.
        Prosze nie pisac mi o bledach ortograficznych.

        Skomentuj

        • malinowe_lato
          Świętoszek
          • Jul 2006
          • 32

          #5
          dzieki Wam chlopaki za rady :*

          Skomentuj

          • bigskizo
            Seksualnie Niewyżyty
            • Jan 2006
            • 226

            #6
            niezle pomysly

            Skomentuj

            • Rojza Genendel

              Pani od biologii
              • May 2005
              • 7704

              #7
              Nie wiem co lubicie, ale dla mnie fajną i lekką kobiecą dominacją jest penetracja dupci partnera. Oczywiście, możesz go wcześniej związać, albo zabronić mówić.
              Dawanie klapsów ręką jest też fajne.
              Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

              Skomentuj

              • sylwo123
                Świętoszek
                • Jul 2006
                • 6

                #8
                oczywiście masz rację że mężczyźni są wzrokowcami i ja nie należę do wyjątków ale wprowadzenie czegoś nowego od czasu do czasu np iązanie oczu jest strasznie podniecające mnie to kręci strasznie ale jak mówiłem od czasu do czasu pozdrawiam
                szybki i zwinny

                Skomentuj

                • PSJ
                  Ocieracz
                  • Dec 2016
                  • 198

                  #9
                  Wszystko co z tym związane

                  Skomentuj

                  Working...