W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Czy kobieta akceptujaca oral traci w oczach?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Skrzydlata
    Ocieracz
    • Apr 2005
    • 135

    Czy kobieta akceptujaca oral traci w oczach?

    Jestem z chlopakiem juz dosyc dlugo...... nie uprawiamy sexu ale staramy sie dawac sobie przyjemnosc w inny sposb.....
    chcialabym go piescic ustami....
    moj chlopak ma o mnie zdanie jako o delikatnej niesmialej dziewczynie z dobrego domu i takie tam.... no i ma w sumie racje... ale nie mam nic przeciwko pieszczeniu go w ten sposob....
    chcialam zapytac Panow co oni o tym mysla? oczywiscie wiem ze to lubia ale chodzi mi o to czy kobieta przez to nie traci w ich oczach... mowie o takiej z ktora chce sie spedzic reszte zycia......
    wiem ze niektorzy mi to niemile skomentuja ale pytam serio......
  • Przemas
    Świętoszek
    • Apr 2006
    • 18

    #2
    Nie tylko kobieta nie traci w ich oczach, choć musi mieć takie obawy, ale bardzo dużo zyskuje.
    Jeżeli chłopak Cię kocha, będzie po tym kochał Cię jeszcze bardziej. Okażesz mu w ten sposób jak bardzo go kochasz i jak mu ufasz, a prawdziwy mężczyzna nie pozostanie obojętny wobec takiego zaufania, które otrzyma. Będzie czuł się dumny, szczęśliwy, kochany, wyróżniony - ten Twój jedyny. A to będzie dla niego zobowiązaniem...
    Dlaczego kobiety odpychają rękę, która tam sięga?
    Bo nie ręką należy tam sięgać.
    B. de Verville

    Skomentuj

    • Skrzydlata
      Ocieracz
      • Apr 2005
      • 135

      #3
      ladnie to napisales..... ale no kurde i tak mam takie dziwne mysli.... bo gdzieniegdzie czytam (nawet na forum) ze to jest wg facetow (niektorych oczywiscie) swego rodzaju ponizenie dla kobiety.... mam nadzieje ze mje Kochanie tak nie podchodzi do tego....
      czy ktos mogl by mi doradzic jak sie zorietowac jakie on ma na ten temat zdanie? dodam ze nie chcialabym go pytac...

      Skomentuj

      • Paszczak
        Ocieracz
        • May 2006
        • 105

        #4
        W żadnym wypadku nie jest to poniżeniem. Jeśli Twój facet by tak uważał, nie zasługiwałby na Twoją uwagę. A przecież zasługuje, prawda? Moja żona robi mi tak od lat i przez myśl by mi coś takiego nie przeszło.

        Skomentuj

        • Włóczykij
          Seksualnie Niewyżyty
          • Jun 2005
          • 301

          #5
          ja się nigdy nie spotkałem z opinią (wśród facetów), że to jest poniżenie.

          Skomentuj

          • gucio5tys
            Perwers
            • Dec 2005
            • 1075

            #6
            moj kumpel uwaza, że to jest ohydne a kobiety, ktore uprawiaja orala sa obleśne
            Alkohol - typowy rozluźniacz języka
            "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
            Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

            Skomentuj

            • rafal7550
              Świętoszek
              • May 2006
              • 48

              #7
              Ja też kiedyś tak uważałęm. Teraz kiedy poznałem wspaniałą dziewczyne zmieniłem zdanie. Chociaz jeszcze tego nie próbowaliśmy ale uważam że to nie jest żadne poniżenie. To samo może dziewczyna o nas pomyśleć. czyż nie?

              Skomentuj

              • YoungStallion
                Perwers
                • Jul 2005
                • 1184

                #8
                Pieszczenie facetow ustami? przeciez to straszne, taka kobieta wiele taci w moich oczach!!!

                kto to widzial zeby kochająca kobieta robila acetowi loda

                Natalia w jakim srodowisku Ty sie wychowywalas? W Rodzinie Radia Maryja?
                "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
                Stanisław Lem

                Skomentuj

                • Skrzydlata
                  Ocieracz
                  • Apr 2005
                  • 135

                  #9
                  Napisał YoungStallion
                  Natalia w jakim srodowisku Ty sie wychowywalas? W Rodzinie Radia Maryja?

                  no prawie.....

                  Skomentuj

                  • niewiem_17
                    Świętoszek
                    • May 2006
                    • 7

                    #10
                    widzę, że spotykamy się w podobnych postach powiem Ci Natalia tak, naświetliłaś mi mój problem - co i jak, jak to wygląda z Twojego pkt widzenia, uważam że jeśli już stwierdziłaś,że wasze rączki chodzą tu i tam, to nie będzie to dla Ciebie rzeczą dziwną natomiast ja? nie wyobażam sobie MNIE w takiej sytuacji!! wiesz czemu ... Ale powiem Ci, że spotkałam się z opinią koleżanek na temat treści Twojego postu...i 3/4 z nich uważa,że jest to obrzydliwe ... pieścić sie można w różny sposób...ale ten jest ohydny...one wiedzą, że jest to przyjemność i to JAKA dla faceta, ale nie wyobrażają sobie ''wzięcia go do ust'' ... Ja nie mogłam się wypowiedzieć, bo nic nie wiem na ten temat.

                    Skomentuj

                    • sUsHi
                      Ocieracz
                      • May 2006
                      • 159

                      #11
                      Cóż, niektorych brzydzi nawet dotykanie ręką... Ale to juz sprawa indywidualna. Moja dziewczyna tez mnie czasem zaskakuje jak zrobi cos czego bym sie nigdy po niej nie spodziewal, ale to jeszcze bardziej nakręca Jesli chcesz, zrob to swojemu chlopakowi a bedzie milo zaskoczony, a jesli ma inne poglady poprostu ci o tym powie.
                      Nie wszystko jest dosłowne, więc myśl. To naprawde nie boli...

                      Skomentuj

                      • Luk
                        Erotoman
                        • Feb 2006
                        • 427

                        #12
                        a kolezanki to wiedza, ze sobie niewyobrazaja

                        Jak sie brzydzisz faceta to po **** zwiazek z nim?

                        Co do ponizania to tez wyssane z palca

                        Skomentuj

                        • sUsHi
                          Ocieracz
                          • May 2006
                          • 159

                          #13
                          mysle ze to raczej zalezy od podejscia i mentalnosci (jeslic hodzi o ponizenie).

                          Ja sobie niewyobrazam ze moglbym brzydzic sie jakiejs czesci ciala mojej dziewczyny.
                          Nie wszystko jest dosłowne, więc myśl. To naprawde nie boli...

                          Skomentuj

                          • OMFG
                            Erotoman
                            • Mar 2006
                            • 613

                            #14
                            Mamy rownouprawnienie kobiet juz ladnych pare lat wiec w takim przypadku nalezalo by uznac robienie minetki za czynnosc uwlaczajaca mezczyznie, czyz nie tak?

                            Skomentuj

                            • Bender
                              Administrator
                              • Feb 2005
                              • 3026

                              #15
                              Imho to cale maksymnalnie pruderyjne wychowanie wypacza seksualnosc.
                              Pamietam nawet jak jedna z dziewczyn bedac wtedy w wieku gdzies 14-15 lat okreslila penisa mianem obrzydliwego etc.

                              Imho nie ma to nic wspolnego z ponizaniem. A to co sie dzieje w sypialni to zupelnie inny swiat niz ten w zyciu na codzien nawet (Np dominacja faceta w zwiazku, a kobitki w sypalni )

                              Tak na prawde, akceptacja takiej aktywnosci czy w ogole partnera zalezy od dojrzalosci seksualnej... dojrzalosci w kontaktach mesko-damskich (w tym momencie rozpatruje sytacje hetero ;P). Przeciez w wieku na poczatku podstawowki rozmowa z dziewczynami przez chlopcow uwazana jest za obciach

                              Jedyna sytacja w ktorej mozna rozpatrywac kwestie ponizenia to "robienie laski" na dyskotece poznanemu przed chwila facetowi...

                              Innymi slowy - w stalym zwiazku nie ma mowy o ponizeniu.
                              Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                              Billy Crystal

                              Skomentuj

                              Working...