Czy dziewczyny lubią prawiczków?;)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Greedo
    Banned
    • Dec 2006
    • 1657

    #16
    Łapmy za widły, ja już podgrzewam smołę i wyrywam z poduchy pierze, zlinczujmy wredną Ninę

    Czy przypadkiem znowu, z prostego pytania o stosunek kobiet do prawiczków, nie wychodzi nam dyskusja o tym, czy lepiej być draniem i wrednym c***em, czy wrażliwym poetą, pocieszycielem o dobrym serduszku?

    Nie wińmy kobiet za to, że lubią być zdobywane.

    Skomentuj

    • Maoam
      Erotoman
      • Feb 2009
      • 714

      #17
      Mnie nie kręci rozprawiczanie facetów.
      Już w ostatni por skóry tak dawno mi wniknąłeś
      Że nie wierzę, iż kiedyś jeszcze nie być tam mogłeś
      I choć nie wierzę by mógł być ktoś bardziej otwarty
      Dla Ciebie niż ja jestem, zrób coś, otwórz mnie, rozbierz...

      Skomentuj

      • Malinka_a
        Perwers
        • Feb 2011
        • 1219

        #18
        u mnie to wygląda tak, że w seksie się dla mnie liczą uczucia, a nie to czy jest prawiczkiem, czy nie. jeśli coś to niego czuję, to ten fakt nie ma znaczenia.
        chociaż, gdy byłam dziewicą, to zawsze chciałam to zrobić z kimś, kto miał jakiekolwiek doświadczenie, bo bałam się, że to będzie totalna porażka, nie będziemy wiedzieli co robić i tak dalej. ale jak przyszło, co do czego, to okazało się, że byłam w błędzie. i nie żałuję, że był prawiczkiem. przynajmniej wszystkiego uczyliśmy się razem, wszystkiego razem doświadczyliśmy.
        widać, że lubisz seks, bo ciągle o tym gadasz
        jesteś tak słodka, wiesz, to Twoja najgorsza wada
        bo w środku jesteś gorzka, jak gorzka czekolada

        Skomentuj

        • ninaaa

          #19
          Już się palę na stosie
          Nolan, strasznie upraszczasz sprawę... ludzie szukają bratnich dusz i koniec kropka. Wytłumaczę moze to jaśniej jak będę w lepszej kondycji...
          W każdym razie nie wyobrażam sobie siebie dzisiaj jako dziewicy... za bardzo pewne sprawy mnie ciekawią i pociągają... a nie krytykuję prawiczków 20-sto letnich tylko mówię o osobach w moim wieku... po prostu byłaby między nami przepaśc i tyle... i nie tutaj chodzi o żadne archetypy, które w dzisiejszych czasach juz nie mają racji bytu ...

          Skomentuj

          • Betina
            Erotoman
            • Mar 2011
            • 596

            #20
            A mnie się wydaje, że to nie ma znaczenia - prawiczek czy nie. Jeśli kiedykolwiek poznałabym prawiczka, wytworzyła by się między nami chemia itp, to nie skreśliłabym go dlatego, że on jeszcze tego nie robił.
            "Używajcie polskich znaków. Jest różnica czy komuś zrobisz ŁASKĘ czy LASKĘ." - prof. Bralczyk

            Skomentuj

            • Nolaan

              #21
              Nolan, strasznie upraszczasz sprawę... ludzie szukają bratnich dusz i koniec kropka. Wytłumaczę moze to jaśniej jak będę w lepszej kondycji...
              Może i upraszczam, ale chyba o to idzie żeby pewne mechanizmy rozkminić do jak najpierwotniejszej postaci. A nie ma się co czarować, że takie myślenie, jak to o którym jest mowa z pierwotnych zachowań się wywodzi.

              Skomentuj

              • hibiku
                Świntuszek
                • May 2010
                • 95

                #22
                Jestem okropną, wredną, dyskryminująca prawiczków suką
                Oczywiście nie twierdzę że są jakkolwiek gorsi;p Nie jestem bardzo doświadczona i wyraźnie czuję, że tak szybki rozwój w sprawach łóżkowych zawdzięczam w dużej mierze doświadczeniu partnera - lubię być prowadzona, z kolei mam niesamowity problem z uczeniem kogoś siebie. Może do tego samej brak mi doświadczenia i pewności siebie.
                W dziewiczym okresie znałam jednego prawiczka (prawiczkiem jest do dziś) w którym byłam szalenie zakochana i gdyby tamta relacja się rozwinęła, absolutnie brak doświadczenia nie miałby znaczenia. Ale na chwilę obecną mam inne potrzeby i jestem ich świadoma.

                Skomentuj

                • kKaś
                  Świętoszek
                  • Jul 2009
                  • 37

                  #23
                  Sama jestem dziewicą ale cierpie z powodu posiadania faceta prawiczka, jesteśmy razem 5 miesięcy i nie widzę żeby chciał w najbliższym czasie wykraczać poza trzymanie mnie za rękę i szalone głaskanie mnie po plecach i ewentualnie brzuchu.Mam na niego taką straszną ochote,chciałabym dosłownie go związać i widzieć , że wkońcu zrozumiał , że kobiety też mają potrzeby i nie chcą czekać do ślubu. Z drugiej strony jednak chce być jego pierwszą..

                  Skomentuj

                  • Venera

                    #24
                    Ja osobiście zdecydowanie wolę, jak facet ma doświadczenie, z resztą sądzę, że wbrew mitowi dziewictwa i mężczyźni się cieszą, jak partnerka nie jest całkiem zielona...
                    Ale jakbym się zakochała w prawiczku, to przecież nie każe mu wpierw stracić z inna

                    Skomentuj

                    • rruda
                      Świętoszek
                      • Jun 2011
                      • 26

                      #25
                      Hm, raz rozprawiczałam
                      powiem,że było całkiem nieźle, to fajne,że można faceta wiele nauczyć.

                      Skomentuj

                      • michuchu
                        Świntuszek
                        • Jul 2010
                        • 64

                        #26
                        Napisał kKaś
                        Sama jestem dziewicą ale cierpie z powodu posiadania faceta prawiczka, jesteśmy razem 5 miesięcy i nie widzę żeby chciał w najbliższym czasie wykraczać poza trzymanie mnie za rękę i szalone głaskanie mnie po plecach i ewentualnie brzuchu.Mam na niego taką straszną ochote,chciałabym dosłownie go związać i widzieć , że wkońcu zrozumiał , że kobiety też mają potrzeby i nie chcą czekać do ślubu. Z drugiej strony jednak chce być jego pierwszą..
                        To co to za facet? Nie sądzę, że by nie chciał, tylko się boi posunąć za daleko. Myślę, że świadczy o tym to jak Cię dotyka. Plecy (i ramiona) to chyba najbardziej neutralne miejsca. Możesz tam dotykać nawet nieznajomych.
                        Ja też jestem z natury nieśmiały i dopóki nie mam pewności, że mogę to zrobić, nie dotykam piersi czy okolic intymnych (choć pozwalam sobie na trochę więcej niż Twój chłopak).
                        Myślę, że musisz sama wykonać pierwszy krok, bo on się nie odważy. Np weź jego dłoń i pokieruj Albo pobaw się trochę słowami, mówiąc o ubieraniu/rozbieraniu, o sypianiu, o lodach Pewnie nie chcesz wyjść na łatwą, ale myślę, że możesz go nakręcić seksualnie i upewnić, że tego chcesz zachowując klasę. Bądź twórcza! Powodzenia.
                        Heh, jeszcze coś fajnego wymyśliłem. Taka gierka w naśladowanie Każ mu robić to samo co Ty i po jakimś czasie złap go za pierś Dobre?
                        Last edited by Chica; 30-06-11, 23:17. Powód: ort

                        Skomentuj

                        • Czarna20
                          Banned
                          • Apr 2010
                          • 264

                          #27
                          Napisał Soundsleep
                          A tak przy okazji - Ciekawe, że jak kobieta pilnuje swą cnotę "dla tego jedynego" to jest zachwalana, a facet koniecznie musi dziewictwo stracić jak najwcześniej. A jeszcze jak nieśmiały prawiczek, to jakiś dziwak (z tego co czytam na forum takich opinii spotykam wiele).
                          Ekhm! Coś masz do dziewczyn, które były tylko z jednym (jedną)?

                          Skomentuj

                          • ROZUM
                            Świntuszek
                            • Apr 2009
                            • 79

                            #28
                            JA coś do nich mam.
                            Pozdrawiam

                            ADAM

                            Skomentuj

                            • Nolaan

                              #29
                              Stary, jak już chcesz coś pisać to jakoś z argumentami albo jak... A nie jedno zdanie pachnące grandą na kilometr.

                              Skomentuj

                              • lucas21
                                Erotoman
                                • Jun 2011
                                • 458

                                #30
                                Dziewczyny lubią chyba prawiczków, ale one same są dziewicami - mają pierwsze dla sb. Moja była z którą miałem 1 raz hmm "ucieszyła sie" jak doszliśmy do tematu seksu i czy jestem prawiczkiem, ale dla chłopaka, który ma pierwszy raz to też w pewnym sensie fajne uczucie, że jeszcze nikt w jej nie miał tam..
                                I wogóle podejście dziewczyn do seksu ogólnie jest trochę dziwne. Jak się poznaje dziewczyne i patrzy na cb po wyglądzie i jak mówisz, że jesteś prawiczkiem to Ci nie uwierzy "dobra ściema, myślałam, że rozmawiamy poważnie nawet jeśli poznaliśmy 2 godz temu i ciągle rozmawiamy, nie wmawiaj mi, że prawiczkiem jesteś, bo i tak Ci nie uwierze - spójrz na sb.." :/ co to jest za txt? A dziewczyna z dobrego domu, dobra, ładna, inteligenta (nie pusta).. Co intymność gościa ma do jego wyglądu ? Sorry, że w tym temacie o tym pisze jakoś tak na winęło mi się z tamtej sytuacji i ten txt.

                                Skomentuj

                                Working...