W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Obserwacje żałobne

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • upocone jajka
    Banned
    • May 2009
    • 5151

    #76
    jestem przeciwko niemcom u unii bo oni przyjadom i wykupiom naszom ziemie

    Skomentuj

    • anduk
      Koci administrator
      • Jan 2007
      • 3900

      #77
      Napisał upocone jajka
      wykupiom naszom ziemie
      Oni wykupiom nasze ziemie a my z ich ziemi wykopiem szparaga za 2 euro / h
      If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

      Skomentuj

      • LIP
        Ocieracz
        • Feb 2010
        • 130

        #78
        Leją na Nas ciepłym moczem, najpierw czarny Barack i zachodnio-europejscy przywódcy teraz te Natowskie żołnierzyki. A My dalej im w du... będziemy włazić??? po co pytam się? po co?

        Skomentuj

        • Bambiii
          Perwers
          • Feb 2009
          • 852

          #79
          Napisał e-rotmantic
          I powiem Wam, że w tej sytuacji, ja osobiście nie jestem z nas - Polaków dumny. Tylko w telewizji jesteśmy takim patriotycznym, wrażliwym narodem. Brutalna prawda jest inna i najzwyczajniej mi wstyd.
          Żałobę powinno się nosic w sobie, a nie pchac się przed kamerę i rzucac jakimiś wyświechtanymi frazesami, robic show na Wawelu i każdym możliwym miejscu. Moim zdaniem żałoba narodowa przerodziła się w teatr narodowy, pełen hipokryzji i sztuczności. Według mnie właśnie obrzydliwe w naszym narodzie jest to, że robimy wszystko na pokaz, a za tymi egzaltowanymi gestami i wzniosłymi przemowami niewiele jest autentycznej zadumy i smutku.

          Btw: Dziwię się, że nie było pomysłu, by Kaczyńskiego w piramidzie Cheopsa pochowac.
          Eat shit.

          Skomentuj

          • upocone jajka
            Banned
            • May 2009
            • 5151

            #80
            Napisał anduk
            Oni wykupiom nasze ziemie a my z ich ziemi wykopiem szparaga za 2 euro / h

            chconc byc polakiem powinienes nie lubic unii bo tacy niemcowie bendom nas wykupywac z ziemi!


            nie rzucim ziemi skont nasz rut!


            i jeszcze na stype nie przyjechali!

            Skomentuj

            • Albinoska
              Seksualnie Niewyżyty
              • Feb 2009
              • 207

              #81
              Moja obserwacja była jedna. "Mam już dość! To jest jakiś cyrk, nie żałoba!".

              I tyle na ten temat, bo było, minęło, szkoda gadać nawet.
              - (...) Piękno to jest to, co człowiek ma w środku.
              - Tak? To dlaczego w "Playboyu" nie drukują zdjęć rentgenowskich?
              – ... Bo głupi jesteś.

              Skomentuj

              Working...