Zapach tylka

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Alka1976
    Świętoszek
    • Oct 2011
    • 36

    #16
    Naturalny zapach, feromony nie przytłumione sztucznymi aromatami dają dodatkowy zwierzęcy pęd. Ci co twierdzą, że nie kochają się, gdy partner wcześniej nie weźmie przysznica, w rzeczywistości są bardzo zdegenerowani cywilizacją sterylnej higieny. Większość moich partnerów było szczęśliwych, że po całonocnych igraszkach nigdy nie biegłam po każdym numerku do łazienki podmywać się. Zero romantyzmu, gdy zamiast czuć spełnienie po stosunku ktoś myśli o higienie. Bez przesady, nie dajmy się ogłupiać firmom kosmetycznym, którym chodzi tylko o sprzedaż kolejnego mydełka. Jedno trzeba tylko rozróżnić, naturalny zapach człowieka oraz zdecydowany zapach brudu. Tych jednak z daleka rozpoznajemy węchem w środkach komunikacji miejskiej ;-)

    Skomentuj

    • znowuzapilem
      SeksMistrz
      • Nov 2010
      • 3555

      #17
      Alka1976, co Ty masz z tą higieną jako chorobą cywilizacji.
      Dbanie o higiene wcale nie musi zabijać romantyczności czy spontana. A nie każdy jest perwerem super naturalnych zapachów od których łóżko wali 2 dni.
      Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

      Skomentuj

      • dzolero26
        Seksualnie Niewyżyty
        • Jan 2011
        • 265

        #18
        Napisał Kamon
        Podnieca mnie zapach lekko spoconego tyleczka mojej zony.Bardzo lubie wachac i lizac rowek zonie.Ma ktos podobne upodobania?
        Ja tez lubie! Najlepiej taki dwudniowy!

        A tak na powaznie to lubie zabawy z tylkiem ale zaraz po kapieli

        Skomentuj

        • Matth
          Ocieracz
          • Feb 2009
          • 178

          #19
          Nie wiem czy to sie tutaj łapie, ale lubie indywidualny zapach mojej kobiety. Jest on bardziej intesywny w okolicach tyleczka, ale rowniez wyczuwalny w pozostalych rejonach ciała. Boski
          "Mężczyzna uczyni wszystko dla kobiety, którą niegdyś kochał, nigdy jednak nie zakocha się w niej powtórnie." - Oscar Wilde

          Skomentuj

          • adamski37
            Świętoszek
            • Jul 2015
            • 6

            #20
            Ten zapach jest dla mnie najbardziej zmysłowy i podniecający.
            I nie mowie tu o tyłku który nie dawno wyszedł z wanny lub prysznica bo taki tyłek to porażka. Taki 1 dniowy jest już super pachnie sobą tak jak powinien.

            Skomentuj

            • paul_78
              Erotoman
              • Jul 2007
              • 470

              #21
              Napisał adamski37
              Ten zapach jest dla mnie najbardziej zmysłowy i podniecający.
              I nie mowie tu o tyłku który nie dawno wyszedł z wanny lub prysznica bo taki tyłek to porażka. Taki 1 dniowy jest już super pachnie sobą tak jak powinien.
              Znaczy śmierdzi...
              Non serviam

              Skomentuj

              • rimmingator
                Perwers
                • Apr 2009
                • 967

                #22
                zwłaszcza po sraniu.

                Adamski jak byłbys laską to w Dubaju u szejków zrobiłbys kariere

                Skomentuj

                • adamski37
                  Świętoszek
                  • Jul 2015
                  • 6

                  #23
                  Jest różnica miedzy czystym tyłkiem a takim o którym wy piszecie. No ale jeśli ktoś nie ma pojęcia to takie bzdety potem pisze. Poproście swoje kobiety zaraz po kąpieli do zabawy a potem powiedzcie co czuliście całując ich ciała. Ja osobiście nie lobię smaku żelu czy szamponu,albo perfum. Jak wam pasi to ok.

                  Skomentuj

                  • Kraszan
                    Świntuszek
                    • May 2014
                    • 51

                    #24
                    Ma

                    Skomentuj

                    • pinek81
                      Banned
                      • Jun 2009
                      • 144

                      #25
                      mm.. twardo mi się robi na myśl o tyłeczku mojej kobiety, całować, pieścić, głaskać, wąchać (byle bez bąków ) uwielbiam.

                      Skomentuj

                      • szlug_i_zapałka
                        Świntuszek
                        • Mar 2015
                        • 58

                        #26
                        podczas ostatnich zabaw oralnych gdy moja żonka była wypięta bez ostrzeżenia polizałem jej rowek, nie protestowała była trochę zdziwiona ale zauważyłem że od tamtej pory często używa zwrotu pocałuj mnie w dupę chyba jej się podobało hahahahaha

                        Skomentuj

                        • Robert_b

                          #27
                          Ja lubię zapach dziurki

                          Skomentuj

                          • alwaro12
                            Świętoszek
                            • Sep 2015
                            • 5

                            #28
                            Ja rowniez uwielbiam lizac rowek w boskim tyleczku mojej zony,ja tez to kreci

                            Skomentuj

                            Working...