W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Zaczynam mieć kompleks "za małego"...

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • gwiazda1111
    Świętoszek
    • Oct 2014
    • 9

    #46
    miałam kiedyś faceta o małym penisie. nie wiem ile cm miał, ale był mały, po prostu, nawet prezerwatywa na niego nie przylegała. natomiast facet był zaebisty, namiętny, robił wszystko idealnie. Wspominam go do dziś, nawet mimo tego, iż czułam w sobie, że penis jest mniejszy. fakt, że duży penis do buzi czy ręki to cacko, ale nie zastąpi wszystkich innych umiejętności. samo odczuwanie wielkości penisa już jest mniej ważne - liczy się wszystko poza tym. Nie wiem, może laski, które mają orgazm pochwowy zawdzięczają go rozmiarom penisa. Ja liczę na wrażenia dotykowe, oral, słowa, grę ciał - dzięki temu powstaje orgazm, który powstaje przecież w głowie. chyba jest to mocno indywidualna sprawa. Lepiej pogadaj ze swoją laską poważnie i nie daj po sobie poznać, że masz kompleks. Laska może ma wszystko, to szuka dziury w całym. Doceni Cię, jak trafi na większego penisa, ale kolesia, który nie będzie tak dobry, jak Ty. Niestety nigdy nie byłam więcej niż 5 stosunków z facetem o małym penisie, więc nie odpowiem Ci, co się myśli, kiedy się jest z posiadaczem małego penisa dłużej. Jestem ciekawa, co lubi Twoja laska? bo być może niesłusznie tęskni za tym, czego nie ma, nie doceniając innych walorów? A 13 cm to ile? masz jakąś fotkę porównawczą?

    Skomentuj

    • Osetowa
      Banned
      • Nov 2014
      • 3

      #47
      Też radzę z nią porozmawiać otwarcie. Powiedz jej jak się z tym czujesz, jak odbierasz. Szkoda, że sama nie zdaje sobie sprawy z tego co robi w ten sposób żartując, choć może zdaje... Chyba każdy wie, że kobiety są wrażliwe na punkcie swojego ciała, a panowie na punkcie swoich penisów. W każdym razie udając że wszystko jest ok, sam sobie nie pomagasz. Porozmawiaj z nią.
      Porównywanie swojego partnerka/ki do kogoś innego uważam za karygodne i poniżej pasa.
      Zgadzam się z gwiazda. Co facetowi po okazałym i drogim samochodzie, jak nie umie nim jeździć Dodam jeszcze, że przeciętna średnia długość pochwy to 10cm (przed porodem).
      0statnio edytowany przez Osetowa; 04-11-14, 07:10.

      Skomentuj

      • Amusen
        Banned
        • Oct 2014
        • 24

        #48
        No właśnie sam również nie jestem hojnie obdarzony . O ile nigdy mi to nie przeszkadzało ( nie wiem moze tafiałem na wąskie dziewczyny,że się tak wyrażę) to teraz z nową laską nie jest już tak dobrze. Poza tym dochodzi jeszcze problem przedwczesnego wytrysku. Czy ktoś może próbował metod powiększania penisa? Ćwiczenia to raczej z tego co się orientuję nic nie dadzą ale zastanawiałem się nad tabletkami. Słyszał ktoś na przykład o Penilarge ? Czy to może działać?

        Skomentuj

        • nienastolatek
          Seksualnie Niewyżyty
          • Mar 2013
          • 335

          #49
          jeżeli jest drogie to na pewno działa

          Skomentuj

          • takitamproblem
            Świntuszek
            • Feb 2014
            • 79

            #50
            ja słyszałem że wszystkie te gówna to w najlepszym przypadku placebo.
            może malo jeszcze wiem ale tabletki na porost penisa?! Brzmi to równie wiarygodnie co tabletki na wydłużenie prawej ręki. W chirurgię bym uwierzył ale nie w to.

            Skomentuj

            • Jack1791
              Świntuszek
              • Aug 2011
              • 56

              #51
              Panowie (zwracam się do Panów, bo Panie akurat "problemu" z małym przyrodzeniem nie mają) żadne tabletki, jakieś operacje, czy ćwiczenia. Pomijam kwestię uczuć, bo wiadomym jest, że jeśli dwoje ludzi się naprawdę kocha, to zawsze znajdą jakiś sposób na wspólną radość. Natomiast z czysto technicznej strony - ja również nie jestem okazem z "afrykańskiego buszu" ze swoimi 15 cm. Jestem już czterdziestoparoletnim facetem i w życiu "z niejednego pieca jadłem". I? Zdążyłem już usłyszeć od kobiety żebym wszedł głębiej, ale musiałbym chyba wleźć cały, bo interes już tam był w całości, ale słyszałem już i tekst typu "albo zaraz popękam na dole, albo przy lodziku porobią mi się zajady". Tak więc Panowie - uszy do góry, bo zawsze znajdzie się kobieta, dla której Wasz rozmiar będzie idealny. A jeśli Wasza stała partnerka grymasi na okoliczność wielkości, to jest wiele sposobów, aby pokazać jej, że macie inne zdolności. Odrobinę fantazji, pomysłowości, żaru i kilka miłych słów potrafią zdziałać cuda nawet z największą "różyczką".

              Skomentuj

              • Amusen
                Banned
                • Oct 2014
                • 24

                #52
                Napisał nienastolatek
                jeżeli jest drogie to na pewno działa
                Takie opakowanie 60 tabletek to koszt około 150 zł. Więc trochę kosztuje.

                Spotkałem się już na niektórych forach z pozytywnymi reakcjami. Możenie nie od razu 5 centymetrów więcej, ale 2-3 spokojnie.

                Skomentuj

                • Bobi25
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Jul 2009
                  • 395

                  #53
                  Spotkałem się już na niektórych forach z pozytywnymi reakcjami. Możenie nie od razu 5 centymetrów więcej, ale 2-3 spokojnie.
                  Darujcie sobie. Nie powiększycie penisa żadnymi magicznymi tabletkami. Jedynie co to wywalicie pieniądze w błoto.

                  Skomentuj

                  • nienastolatek
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Mar 2013
                    • 335

                    #54
                    Podpuszczasz czy naprawdę w to wierzysz? bo nie wiem czy dalej pisać głupoty, bo boję się, że jednak nie podpuszczasz i naprawdę to kupisz i w najlepszym wypadku stracisz 150zł a Twój fiut się nie zmieni...

                    Skomentuj

                    • elKoj69
                      Perwers
                      • Sep 2012
                      • 1195

                      #55
                      Napisał nienastolatek
                      Podpuszczasz czy naprawdę w to wierzysz? bo nie wiem czy dalej pisać głupoty, bo boję się, że jednak nie podpuszczasz i naprawdę to kupisz i w najlepszym wypadku stracisz 150zł a Twój fiut się nie zmieni...
                      Nie byłbym tego taki pewien
                      Związek oparty tylko o namiętność jest krótki..... choć miewa długie orgazmy.

                      Skomentuj

                      • solstafir
                        Banned
                        • Aug 2012
                        • 779

                        #56
                        Jakby to działało to by pewnie prawie wszyscy to już brali.

                        Skomentuj

                        • Amusen
                          Banned
                          • Oct 2014
                          • 24

                          #57
                          No ja też się zastanawiałem czy zamawiać czy nie ponieważ różne opinie są w sieci ale doszedłem do wniosku,że skoro są również i te pozytywne to może i działa. Kasa za tabletki mnie nie zbawi . Zamówiłem sobie to penilarge. Właśnie jestem w trakcie brania tak więc opiszę swoje wrażenia.

                          Skomentuj

                          • Fitnessguy
                            Ocieracz
                            • Apr 2014
                            • 128

                            #58
                            Nie chciałbym pozbawiać Cię nadziei, ale czytałeś kiedyś skład takich tabletek?
                            "
                            ARGININA
                            BUZDYGANEK ZIEMNY (Tribulus terrestris L.)
                            MUIRA PUAMA (Ptychopetalum olacoides Benth.)
                            PALMA SABALOWA (Sabal minor Jacq.)
                            ŻEŃSZEŃ SYBERYJSKI (Eleutherococcus senticosus Maxim.)
                            "
                            "Cudowna receptura"
                            Powiem tak, wszystkie te składniki są w miarę popularne jako suplementy sportowe, jedne działają, inne nie. Używałem prawie wszystkiego w dawkach N razy tyle, co w tych marnych tabletkach które kupiłeś (swoją drogą ładnie przepłaciłeś, bo kupując osobno składniki miałbyś tego dużo więcej). Coś tam działają, ale na pewno nie rośnie od tego kutas, niby na jakiej zasadzie...?W skrócie jak co działa:
                            -Arginina rozszerza naczynia krwionośne. Biorę 5g i jest dobra pompa po treningu, ale nic więcej.
                            -Buzdyganek czyli popularny tribullus "podnosi" poziom testosteronu o parę procent co najwyżej. Waliłem masę tabsów i zero efektów, DAA działa 100 razy lepiej.
                            -Muira puama-nie testowałem, oczywiście wyczytasz w necie jaki to kolejny cudowny środek na popęd, ale nic więcej.
                            -Palma Sabałowa - najbardziej znana pod postacią Palmetto, finasteryd, blokuje konwersję testosteronu do DHT, faktycznie działa, ale jak to się ma do wielkości fiuta.... Przydatne jak doskwiera Ci łysienie adrogenne, albo przerost prostaty.
                            -Żeń szeń - ogólna witalność, więcej w tym placebo niż działania. BIorę po 450mg i nie ma prawie różnicy jakbym nie brał.

                            Podsumowując, ch*ja Ci to da jeśli chodzi o rozmiar, może podnieść tylko libido, popęd czy tam pewność siebie, co będzie wynikiem placebo. Przykro mi że tak krytycznie, ale możesz sam poczytać o tych składnikach, tylko nie bierz opisów suplementów zbyd dosłownie, bo tam takie sielanki są wypisane że głowa mała. Przetestuj to zobaczysz, ja używam od 6 lat supli i trochę o tym wiem...
                            0statnio edytowany przez Fitnessguy; 24-11-14, 14:44.
                            NEVER STRONG ENOUGH!

                            Skomentuj

                            • tabek1
                              Świętoszek
                              • Nov 2014
                              • 3

                              #59
                              Sam bym podjął się takiemu powiększaniu suplementami Penilarge. Co prawda obecnie mam około 16 centymetrów to tak dodatkowe 1-2 centymetry to nie pogardziłbym

                              Skomentuj

                              • Amusen
                                Banned
                                • Oct 2014
                                • 24

                                #60
                                Ponoć da się powiększyć jeszcze więcej. Właśnie drugi tydzień biore Penilarge. Efektów na razie nie widać ale ponoć nigdy nie ma ich na samym początku.
                                Za to erekcja jest mocniejsza, wzwody częstsze więc działanie jest
                                Po miesiącu zmierzę i napiszę ile się powiększył.

                                Skomentuj

                                Working...