Impreza klubowa z orgią w tle;)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wiarus
    SeksMistrz
    • Jan 2014
    • 3264

    #16
    Wiem omota. Nie musisz mnie uświadamiać. Bawiłem się w to gdy byłem singlem, a Ty znałaś jedynie zabawę w chowanego.
    Odnosiłem się do wypowiedzi Mgiełki, z którą się zgadzam.
    Jezeli ktoś lubi ryzyko i jest sam - jego sprawa.
    Co do imprezy klubowej i związku - a po powrocie z wypadu, małżeński bezpieczny seks, lub wyrzuty sumienia do końca życia ?
    Statystycznie, bardziej bałbym się opryszczki niż HIV.
    Last edited by wiarus; 17-11-14, 22:54. Powód: dopisane
    "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
    James Jones - Cienka czerwona linia

    Skomentuj

    • Mgielka
      Ocieracz
      • Feb 2010
      • 188

      #17
      Wiarus, jesli odnosisz sie do mojej wypowiedzi, to wez pod uwage, ze mnie chodzi tylko o wzgledy zdrowotne. W ogole nie wchodze na temat moralnosci, zwiazkow, wyrzutow sumienia. To bardzo indywidualna sprawa, nikomu do lozka nie zagladam, niczego nie narzucam, niczego nie bronie, nie mam zamiaru oceniac uczestnikow ani wartosciowac ich zachowan Wolnosc Tomku w swojej orgii. Natomiast zauwazylam na filmiku, ze przy stosunku waginalnym faktycznie zdaje sie krolowac gumka, a przy oralnym, dosc beztroskie przekladanie sobie nieodzianego sprzetu z ust do ust, co juz z kolei niesie ryzyko zakazen. I HIV, jak wspomnialam, nie jest tu wielkim zagrozeniem. Ale wiele innych przyjemnosci, przed ktorymi cipke chroni owa gumka, w oralu nie napotyka zadnej bariery. Nie zebym mocno nad tym dumala, taka reflaksja mi sie samoistnie nawinela w kontekscie mojej ewentualnej partycypacji w niekontrolowanej (pod wzgledem zdrowotnym) orgii. Ot co
      Too much is never enough.

      Skomentuj

      • wiarus
        SeksMistrz
        • Jan 2014
        • 3264

        #18
        Trzeźwy jestem, lecz nie łapię związku pierwszego zdania, z tym co napisałem.
        Moralności nie tykam, myślałem o wyrzutach sumienia z powodu przytargania czegoś do domu, np.: opryszczki.
        "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
        James Jones - Cienka czerwona linia

        Skomentuj

        Working...