Seks z siostrą

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • echelon
    Ocieracz
    • Feb 2009
    • 120

    #31
    powiem 2 słowa nigdy Ku*%^ !!

    Skomentuj

    • loook21
      Świętoszek
      • Feb 2007
      • 23

      #32
      a ja tak

      witam tak czytam wasze wypowiedzi..wprawdzie nie mam siostry ale mam bliska cioteczna siostre..bardzo ona mnie pociagala..ona bala sie przezwyciezyc niepokuj i wstyd co do mnie..pewnego razu po slubie w rodzinie pocalowalismy sie na spacerze i ona wyjechala..nie widzialem jej dlugo..kiedys zadzwonila i powiedziala ze chce przyjechac odwiedzic rodzine..spotkalismy sie w warszawie bo ja mmialem zjazd na studiach..przyjechala w sobote a ja w niedziele mialem jeszcze zajecia no i musielismy gdzies przenocowac..wynajelismy pokoj w akademiku..ona do tego zapomniala zabrac pizamki z domu i wyskoczyla spod prysznica w kusych majteczkach i koszulce..po wzieciu prysznica przeze mnie (a ja zrobilem to samo, zalozylem fajne majteczki i koszulke no i nie wytrzymalismy..zrobilismy TO. przez cala noc kochalismy sie namietnie!to nasza tajemnica..

      Skomentuj

      • antarxis
        Świętoszek
        • Feb 2009
        • 3

        #33
        manfred wydaje mi sie ze sam masz gdzies w glebi poczucie winy z tej fantazji i zycze Ci oby na fantazji to pozostalo, osobiscie dla mnie siostra brat sa na tej samej aseksualnej pozycji co dziadek mama i tata- jednym slowem - NO WAY
        poza tym uswiadom sobie konsekwencje takiego czynu - co jezeli ona jednak nie bedzie chetna lub w trakcie ktos z rodziny was nakryje...
        czasem trzeba panowac nad testosteronem

        Skomentuj

        • Sprężynka
          Seksualnie Niewyżyty
          • Feb 2009
          • 265

          #34
          Napisał Tost
          Mogem sie mylic ale w/g mojej wiedzy zwiazek z kuzynem/kuzynka nie jest w Polandii zakazany przez prawo.
          Z bratem / siostrą juz tak.
          Zgadza się - seks ze wstępnym (rodzic), zstępnym (dziecko), bratem, siostrą, przysposobionym (adoptowanym) i przysposabiającym (adoptującym) zagrożony jest karą nawet do 5 lat. Tylko pytanie - czy manfred 18 ma faktycznie te 18 lat? albo chociaż 17? wtedy areszt na 3 miesiące (co najmniej) murowany!

          Tutaj jest inny problem - dowiedziono naukowo, że osoby wychowujące się razem od 4 roku życia nie interesują się sobą (pod względem erotycznym), dlatego też niezmiernie rzadko zdarzają się np. małżeństwa wśród osób spędzających ze sobą mnóstwo czasu. Takie zainteresowanie kimś bliskim jest postrzegane jako dewiacja seksualna. Może czas udać się do seksuologa?
          Pocałuj mnie... zaczaruj mnie...

          Skomentuj

          • bi.girl
            Seksualnie Niewyżyty
            • Feb 2009
            • 380

            #35
            nie mam rodzeństwa, ale nie sądzę, aby mnie siostra, czy brat pociągali
            but if you gimme your love, you won't regret it.
            now gimme your touch, you won't forget it.

            Skomentuj

            • bear
              Banned
              • Mar 2009
              • 6

              #36
              Nowe doznania? Ciekawość? Ja tak. Chciałbym? Może pozostanie to tylko w marzeniach? Istnieje we mnie pragnienie. Siedzi we mnie poszukiwanie nowych doznań. A doznania mogą brać się z przełamywania barier tabu. Takim tabu jest moja siostra. Młodsza ode mnie o prawie 5 lat. Miewam erotyczne sny z jej udziałem. I mysle, że fajnie by było, gdybyśmy mogli razem coś zrobić. Z wielką chęcią doprowadził bym ją do orgazmu. Już jestesmy dorośli. Nie chciałbym aby zniszczyły się nasze relacje. Nie wiem, czy chciałbym z nią pełnego stosunku - raczej nie - wystarczyłyby pieszczoty oralne. Marzenia się pojawiają, aby móc się z nią razem wykąpać w duużej wannie, umyć ją, przytulić się do jej nagiego namydlonego ciała. Myśl, że to własna siostra jeszcze mnie podnieca dodatkowo. Czy to perwersja, czy przełamywanie barier nas podnieca? Ciągle coś nowego? Chyba powinieniem to pozostawić w strefie marzeń.
              Last edited by bear; 13-03-09, 21:08.

              Skomentuj

              • Figurant
                Świętoszek
                • Feb 2009
                • 13

                #37
                Hmy... nie ukrywam, ze chciałbym sprawdzić "jaka ona jest". Pozostaje to absolutnie w sferze marzeń, ale cóż, nie ukrywam, że miałem niejednokrotnie sny z jej udziałem i próbowałem masturbacji z użyciem jej pończoch (jakby nie było jedyny atrybut kobiecości do jakiego miałem dostęp) i obie rzeczy bardzo miło wspominam.

                Na codzień patrze na nią jak na siostrę aseksualnie, ale zdażają się momenty, że ciekawośc "bierze góre" nad rozumem i miewam "nieprzyzwoite myśli" ;D.

                Trochę inaczej jeśli chodzi o moją siostrę cioteczną: tu nie miałbym żadnych zachamowań, i nie ukrywam, że "czycham" na okazję. W wieku kilku lat bawiliśmy się w "doktora", a ona jest bardzo pociągająca, jeśli o nią chodzi wszystko przedemną i seks z nią jest dużo bardziej pociągajacy niż z siostrą ;D.

                Skomentuj

                • bear
                  Banned
                  • Mar 2009
                  • 6

                  #38
                  Ale przynajmniej zobaczyć ją nago. Jak się trafi jakaś okazja, może zabrać ją do sauny? W saunie należy przebywać nago. Tego akurat nie bałbym się zrealizować.

                  Skomentuj

                  • kulawy1222
                    Świętoszek
                    • Feb 2009
                    • 1

                    #39
                    miewalem kilka przygod z siostra od czasu do czasu robi mi dobrze a ja jej

                    Skomentuj

                    • pablooo
                      Świętoszek
                      • May 2009
                      • 13

                      #40
                      Bez przesady, kurde z siostra??? Nigdy w życiu!

                      Skomentuj

                      • ryuk
                        Ocieracz
                        • Feb 2009
                        • 148

                        #41
                        ja jestem jedynakiem wiec trudno mi powiedziec ale jesli wszystko zostaje w sferze marzen to chyba ok

                        Skomentuj

                        • Dark priest
                          Seksualnie Niewyżyty

                          Naczelny Zgrywus BT
                          • Mar 2009
                          • 204

                          #42
                          Yyyy co prawda mam siostrę 3 lata starszą, ale jest dla mnie w 100 % aseksualna, mimo że jest ładną kobietą, to nigdy nie myślałem o seksie, ble... po prostu, ale co kto lubi
                          Brak Sygnatury. Miejsce na Twoją reklamę.

                          Skomentuj

                          • Paweł17

                            #43
                            Osobiscie nigdy bym sie nie zdecydowal, ale jesli ktos lubi to nie mialbym nic przeciwko takiej osobie.

                            Skomentuj

                            • Wesoly Jas
                              Banned
                              • May 2009
                              • 239

                              #44
                              nigdy mnie moje siostry kuzynki nie krecily moze dlatego ze sa mlodsze...ale chcetnie bym przelecial zone wujka

                              Skomentuj

                              • niegrzeczny83
                                Świętoszek
                                • Jul 2009
                                • 6

                                #45
                                Mam dwie siostry. Jedna jest super pod względem charakteru, zawsze można na nią liczyć, pomaga finansowo, płaciła mi za prawko, studia już nie mówiąc o tym ile nam rzeczy kupiła, łącznie z mieszkaniem. Druga to jej przeciwieństwo, wieczna imprezowiczka i raczej egocentryczka, raczej z nią nie przepadam, ale ma jedną zaletę jest bardzo seksowna i to mimo że ma już 38 lat. Zawsze odkąd pamiętam seksownie się ubierała. Lubię czasem się przebrać w damskie ciuchy choć teraz to raczej chodzi tylko o dotykanie tej garderoby w czasie masturbacji więc wiecie hehe... Obie siostry nie mieszkają już z nami. Tak się złożyło że mimo iż mam już swój wiek i podobają mi się seksowne laski jestem ciągle sam powiem więcej jestem prawiczkiem. Nie był bym gdybym się postarał ale cóż...
                                Siostra wcześniej ( ta seksowna) nigdy mnie nie pociągała, aż do pewnego zdarzenia jakie miało miejsce kilka lat temu. Wiozłem siostrę i jej koleżankę na dyskotekę. Obie były seksownie ubrane. Siostra miała na sobie mini kozaczki rajstopki. Jeździliśmy po miasteczku od lokalu do lokalu w końcu zostawiłem je i pojechałem do domu i wtedy pierwszy raz onanizowałem się myśląc o "niej". Obie wtedy były chyba napalone. Od tamtej pory w zasadzie 99 moich marzeń erotycznych dotyczy mojej siostry. Korzystam z każdej okazji aby zajrzeć do jej garderoby, pooglądać jej zdjęcia. Niedawno nawet na dyskotece pod nieuwagę szwagra dotykałem jej nóg i próbowałem całować, była tak pijana że nic nie pamięta i całe szczęście. Wiem że to może być uznawane za grzeszne, złe, niemoralne, a nawet niebezpieczne ale po prostu nie potrafię się temu oprzeć.

                                Skomentuj

                                Working...