Kochacie się... czy uprawiacie seks.... ???

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Scaramanga
    Perwers
    • Dec 2010
    • 849

    Oni dupczyli, ryćkali lub chędożyli. Czytało się Komudę

    Skomentuj

    • Azul
      Perwers
      • Jan 2022
      • 839

      Ryćkali zdążyłam zapomnieć
      Kobiece ciało jest jak skrzypce i tylko prawdziwy wirtuoz potrafi na nim zagrać.

      Skomentuj

      • Goldie
        Erotoman
        • Apr 2012
        • 505

        Też, ale tylko ci pięknego słowa. Pijani ruchali dupy w krzakach
        _____ _____ ___ _

        Podaruj mi coś czego nie zdobędę sama, a wtedy ja szepnę Ci - możesz mnie dotknąć.

        Skomentuj

        • Scaramanga
          Perwers
          • Dec 2010
          • 849

          To Seba Karynę za remizą, albo w BMW. Ruchawka to walka była po staropolsku chyba

          Skomentuj

          • Goldie
            Erotoman
            • Apr 2012
            • 505

            W każdym razie, są słowa, ktorych się zwyczajnie w stosunku do seksu używać nie powinno. Nie to, że są wulgarne czy nieprzyzwoite, ale zwyczajnie obrażają ten piękny akt Pieprzyć ma pozytywny wydźwięk, rżnąć zajeżdża zoofilią no ale jeszcze przejdzie, ale je.banie? Jebnąć można komuś w gębę, więc wiadomo, że to słowo wymyślili pradawni dresiarze kibole
            _____ _____ ___ _

            Podaruj mi coś czego nie zdobędę sama, a wtedy ja szepnę Ci - możesz mnie dotknąć.

            Skomentuj

            • Scaramanga
              Perwers
              • Dec 2010
              • 849

              Język jest żywym tworem. Skoro pewne słowa są używane, to znaczy że są potrzebne. Seks w swym pięknie może być także skalany. Wtedy też potrzebuje określenia bo zawsze jest jakieś sakrum i profanum. Bez nocy nie docenimy dnia. Ruchanie, ****nie i inne z samej nazwy nie zawierają w sobie finezji, uczucia, wyrafinowania. To że się ich nadużywa to inna sprawa.

              Skomentuj

              • cmanson
                Ocieracz
                • Jul 2011
                • 185

                Kochanie się to dla mnie takie romantyczne pierdu pierdu...na które czasem mam ochotę.Ale wolę po prostu pieprzenie.
                Nie jest miarą zdrowia, być dobrze przystosowanym do głęboko chorego społeczeństwa.

                Skomentuj

                • Novaja
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Apr 2017
                  • 233

                  Zależy od wielu czynników: dnia, ochoty, tego, co ma się wydarzyć. Czasem się kochamy, czasem bzykamy czy pieprzymy, a czasem rżniemy.
                  Zmarł twórca autokorekty. Niech mu ziemia lepką Będzin.

                  Skomentuj

                  • krau_li
                    Świntuszek
                    • Dec 2021
                    • 65

                    U mnie jest różnie.
                    Zazwyczaj się kochamy, często uprawiamy seks, pieprzymy się.
                    Ale są momenty, gdy moja pani chce abym ją po prostu zerżnął, szybko i bez zbędnych czułości. Cóż

                    Skomentuj

                    Working...