Jak dlugo na maxa

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • YoungStallion
    Perwers
    • Jul 2005
    • 1184

    Jak dlugo na maxa

    Mam takie pytanie do facetow oraz do dziewczyn mających cos do powiedzenia o soich facetach, mianowicie jak dlugo jestescie w stanie "ruchac" na maxa swoje partnerki, chodzi mi o te momenty w stosunku kiedy dajecie z siebie wszystko. Mam na mysli 2 pozycje: klasyczna i od tylu na czworaka.

    Ja w trakcie powiedzmy 1,5h-2h seksu potrafie zasuwac tylko ok 40s-1 minuty w klasycznej i ok 3 minut na czworaka na pelnej parze (wielokrotnie podczas stosunku) Wiecej nie daje rady a martwi mnie to bo moja dziewczyna to uwielbia i mysle ze to bylaby droga do orgazmu bez paluszkow.

    Wspomnialem o tych 2 pozycjach bo w innych albo sie nie da tak zasuwać albo wchodze zbyt głęboko i ją to boli.
    "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
    Stanisław Lem
  • Łukasz85
    Seksualnie Niewyżyty
    • Feb 2006
    • 374

    #2

    LOL

    Od tylu nie bylo duzo cwiczone , wiec troszke dziwnie jeszcze . Ale klasycznie , e moze minute dwie , jak zwolnie to czuje sie jakbym przejechal 50 km na rowerze

    Skomentuj

    • kasienka
      Świętoszek
      • Dec 2005
      • 33

      #3
      raczej sie nie "rucham" :> ale uprawiam ostry i szybki sex dosc długo nigdy czasu nie mierzyłam ale na pewno dłuzej niz minuta

      Skomentuj

      • Enea
        Perwers
        • Dec 2005
        • 1010

        #4
        Kurcze Asiulek no ja tyz nie pamietam ile to trwa musimy pamietac nastepnym razem o stoperach

        co jak co ale moj facet po polinezyjsku chyba najszybciej dochodzi jesli za nadto przyspieszy... w innych pozycjach moze tak zasuwać do woli nauczyl sie jakos nad tym panowac ponoc mysli wtedy ze tesciowa zaraz zadzwoni dzwonkiem do drzwi i od razu moze tak bezopamietania tylko ze ja to troche gorzej znosze nogi mam po tem jak z waty i guzy na glowie

        Skomentuj

        • HeaveN
          Ocieracz
          • Apr 2005
          • 175

          #5
          Na maxa... moment, nie wiem 30 sek? Za pierwszym razem
          Przewaznie po wytrysku udaje mi sie utrzymac wzwod... I wtedy to juz dopoki moja kobieta nie wymieknie

          Skomentuj

          • YoungStallion
            Perwers
            • Jul 2005
            • 1184

            #6
            Nie chodzi mi tu o wytrysk tylko o to ile fabryka sil daje. Ja nad swoim wytryskiem umiem panować.
            Z reszta problemu w zyciu nie zrozumieją Ci , ktorych kobiety dochodza bez pomocy palcow. Czasem jest ta nadzieja ze w koncu sie uda.
            Moglem poprosic jedynie facetow o wypowiadanie sie w tym topicu bo cos mi sie wydaje ze kobiety nie wiedzą o co biega.
            Last edited by YoungStallion; 03-04-06, 15:51.
            "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
            Stanisław Lem

            Skomentuj

            • paffcio
              Banned
              • Mar 2006
              • 2286

              #7
              ja potrafie kilka minut bez problemu i klasycznej i od tyłu moze to przez fakt ,że troche cwicze na siłce i mam wyrobione mięsnie .potrafie na maxa potem zwalniam i znowu na maxa ........

              Skomentuj

              • MyszkaZ
                Erotoman
                • Dec 2005
                • 535

                #8
                Niedlugo...Choc sie stara wlasnie z tego powodu, ze nie mialam jeszcze orgazmu pochwowego, i mysli ze jak bedzie tak na max jechal, to sie uda. Coz, moze kiedys...
                Even though she seems so high
                He knows that she can't fly
                and when she falls out of the sky
                He'll be standing by

                Skomentuj

                • Księciunio
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Jun 2005
                  • 348

                  #9
                  Oj jak mam dobry dzien to i moja panienka ma przed moim orgazmem dosyc bo jest tak wykonczona. po za tym ja sie nie RUCHAM !! Tylko kocham sie z moja kobieta!! Dobry seks w moim (naszym)wykonaniu to do 2h potrwa. awtedy po chwili i śpie
                  Seks jest działką, którą zacofani uprawiają ręcznie. Lidia Jasińska

                  Skomentuj

                  • żaba
                    Świntuszek
                    • Mar 2006
                    • 68

                    #10
                    u nas to zalezy,czy mamy czas,czy nie i wtedy jest szybki numerek. najszybciej na ginekologa-dochodzimy oboje ale przed ta pozycja musi byc jakas "rozgrzewka" w innej pozycji np klasyczna albo odwrocona klasyczna.na pieska tez jest fajnie ale po paru minutach ostrej jazdy moj anilolek musi na chwile troszeczke zwolnic,a potem... generalnie super!!!

                    Skomentuj

                    • tabula rasa
                      Erotoman
                      • Jul 2005
                      • 640

                      #11
                      Nie wiem,może zważywszy na to że swoje lata mam,i bagaż doświadczeń niemały,dużo się wemnie pozmieniało.To może nie do uwierzenia dla piszących tutaj,ale na maxa,w pełnym biegu,z maleńkimi zwolnieniami,mogę od 20 do 30 minut,i bywa że jestem tak zmęczony że dojść inaczej jak ręcznie nie mogę.Kiedyś zważyłem się po bardzo ostrym i długim seksie,i ubyło 3 kilo.
                      Jestem przeciwny aborcji,bo jak życie pokazuje,wyskrobano nie tych co trzeba

                      Skomentuj

                      • romoo
                        Wspomógł BT
                        • Mar 2006
                        • 205

                        #12
                        ==>YoungStallion mam pytanie czy po tym czasie to już dętka bez wytrysku?
                        After Forever

                        Skomentuj

                        • Marcin...
                          Świętoszek
                          • Apr 2006
                          • 28

                          #13
                          Ja przyznam ze w pozycji od tylu, kiedys nie wytrzymywalem intesywnie dluzej niz minuta, ale tak polubilem ta pozycje ze teraz mysle ze tak na maxa to do 5 minut dam rade, swietna pozycja, a w pozycji klasycznej to ciezko dluzej niz minuta na maxa bo to dosc wymagajaca pozycja od partenra

                          Skomentuj

                          • PSJ
                            Ocieracz
                            • Dec 2016
                            • 198

                            #14
                            Nie mysl o tym tylko ruchaj jak zwierz !

                            Skomentuj

                            • Marduk666
                              Ocieracz
                              • Mar 2015
                              • 191

                              #15
                              Nie używam stopera, nie patrzę na zegar w trakcie. Czas się wtedy nie liczy, ale pamiętam moje filmiki nagrywane w akcji - zwlaszcza koncówkę jednego z nich. Moją byłą jechałem mój max na pieska tak z 1.40 do 2 minut.

                              Skomentuj

                              Working...