Dupeczka czy cipeczka co bardziej lubimy?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • karolina22
    Świętoszek
    • Apr 2009
    • 3

    Dupeczka czy cipeczka co bardziej lubimy?

    Witam,mam na imie Karolina i pierwszy raz jestem na tym forum .Chcialam zapytac ,jaki sex sprawia wam wieksza przyjemnosc analny czy zwykly .jesli byl taki post to poprosze linka bo samej mi sie nie udalo niczego tu takiego znalesc
    Miły Charakter Starcza Za Połowę Rozumu.
  • psotka
    Świntuszek
    • May 2009
    • 71

    #2
    wole klasyczny seks... chociaz nt. analu niewiele moge powiedziec poniewaz raz tylko probowalam i nie bylo to dla mnie przyjemne....

    Skomentuj

    • Skrzywiony
      Świętoszek
      • May 2009
      • 8

      #3
      Przez ostatni tydzień męczę tyłek dziewczyny ale na dłuższą metę wolę cipkę. Tyłek jest fajny bo ciaśniejszy i mi daje większe wrażenie kontroli nad kobietą. Poza tym sex analny jest jakiś taki "*****ski" )

      Skomentuj

      • djfuckme
        Ocieracz
        • May 2009
        • 124

        #4
        mój facet jest sporych rozmiarów, na dodatek gwałtowny, więc anal sprawia mi trochę bólu, wolę klasycznie
        Chwalę niewinną, lecz wolę inną.

        Skomentuj

        • se)(y_student
          Ocieracz
          • Mar 2009
          • 125

          #5
          ja wole klasycznie chociaż moja ostatnia dziewczyna, uwielbiała anal i bez tego praktycznie nie dochodziła, wiec

          Skomentuj

          • kicia!
            Erotoman
            • Feb 2009
            • 629

            #6
            mój facet też ma spory rozmiar, dlatego preferuję klasycznie )

            Skomentuj

            • Chuda17
              Świętoszek
              • Aug 2006
              • 11

              #7
              zdecydowanie klasycznie

              Skomentuj

              • oral lover
                Świntuszek
                • Jul 2005
                • 99

                #8
                ja lubie walic panne w tylek pokazując jej że jest moją uległą suką poza tym zdecydowanie ciasniejszy

                Skomentuj

                • Kropla Seksu

                  #9
                  nie probowalam jeszcze analu ale planujemy z chlopakiem i po tym bede mogla odpowiedziec

                  Skomentuj

                  • Maoam
                    Erotoman
                    • Feb 2009
                    • 714

                    #10
                    Klasyczny.
                    Już w ostatni por skóry tak dawno mi wniknąłeś
                    Że nie wierzę, iż kiedyś jeszcze nie być tam mogłeś
                    I choć nie wierzę by mógł być ktoś bardziej otwarty
                    Dla Ciebie niż ja jestem, zrób coś, otwórz mnie, rozbierz...

                    Skomentuj

                    • stelma0
                      Ocieracz
                      • Feb 2009
                      • 112

                      #11
                      temat bez sensu....
                      wątpię by znalazła się dziewczyna/kobieta która woli anal niż klasyczny, tak samo facet (no chyba że jest z mniejszości ale o tym nie tu) no chyba że czegoś nie wiem...
                      anal jest bardziej do urozmaicenia niż do zastąpienia cipki

                      a o analu masz tu http://beztabu.com/showthread.php?t=5954
                      Ja tam wielu rzeczy nie wiem, czasami mogę się mylić...

                      Skomentuj

                      • Misiunia3
                        Erotoman
                        • Feb 2009
                        • 462

                        #12
                        wątpię by znalazła się dziewczyna/kobieta która woli anal niż klasyczny
                        No i znalazła się taka "dziwna" dziewczyna, która będzie woleć anal niż klasyczny stosunek, mianowicie ja. Wole seks analny ponieważ znacznie bardziej odczówam wszytskie bodźce, każdy ruch itd. Moze spowodowane jest to tym, że moj były miał zbyt małego, może coś źle robił kiedy bzykał mnie w cipke, nie wiem ale zdecydowanie bardziej odpowiada mi seks analny. Były też bardziej wolał grecką miłość, przynajmniej tak mi sie wydawało.
                        Grzesznica...

                        Skomentuj

                        • kokain666
                          Banned
                          • Aug 2006
                          • 179

                          #13
                          nie próbowałem jeszcze anala, ale podnieca mnie widok i pieszczoty tej mniejszej dziurki. niektórzy jej nie lubią lub brzydzą się, a mnie się ona bardzo podoba

                          Skomentuj

                          • lobuziara1989
                            Świętoszek
                            • Aug 2006
                            • 5

                            #14
                            Oczywiście wole klasycznie , lecz anal również mi się podoba

                            Skomentuj

                            • extasylove
                              Ocieracz
                              • Feb 2009
                              • 129

                              #15
                              Ostatnio odkrywamy z moim B. uroki seksu analnego.Dla mnie nie byl to pierwszy raz,ale z poprzednim partnerem bylo beznadziejnie i bolesnie.Natomiast z obecnym...mimo,że ze mna jako z pierwsza probowal analu,to naprawde ma wyczucie...Coraz bardziej nam sie to podoba,jednak mysle,ze nadal oboje wolimy klasyczny.Tak jak juz tu ktos wspomnial,dla Nas anal jest forma urozmaicenia seksu,ale nie da sie dupcia zastapic cipeczki

                              nowyyy moze sprobuj z nia bardziej delikatnie? Oczywiscie,ze do analu trzeba sie troszke przyzwyczaic,ale wieksze ilosci lubrykantu,wieksze wyczucie,naaaprawde woooolne tempo powinny pomoc.A i nie laduj do konca,moze Twoja z tym ma problem?
                              Last edited by sister_lu; 25-10-16, 18:09.
                              "Każdy biały anioł jest w dziesiątej części PROSTYTUTKĄ..."
                              Bolesław Prus

                              Skomentuj

                              Working...