Wibrator = zboczenie ?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • turtle
    Świntuszek
    • Apr 2009
    • 64

    #31
    Napisał ona77
    A ja sądzę, że nie jesteś facetem reprezentującym zdanie ogółu męskiej płci.
    Broń Boże nie chciałem się wypowiadać w imieniu ogółu.
    Jest to moja opinia, a zważywszy, że jestem facetem miałem prawo nazwać to męskim zdaniem na wyżej poruszony temat.

    Skomentuj

    • Stedman
      Świętoszek
      • Mar 2009
      • 38

      #32
      To nie męskie zdanie, tylko Twoje (jako mężczyzny) zdanie
      A to różnica.

      Skomentuj

      • turtle
        Świntuszek
        • Apr 2009
        • 64

        #33
        Dobra niech będzie, że to zdanie jako mężczyzny, o to sie już chyba nie można przyczepić .

        Skomentuj

        • ankka84
          Erotoman
          • Feb 2009
          • 491

          #34
          turtle ale co uwazasz za zboczenie bom ciekawa?(rozwin wypowiedz)

          Skomentuj

          • turtle
            Świntuszek
            • Apr 2009
            • 64

            #35
            Ankka84, nie bez powodu cytowałem twój post, aby było wiadome co uważam za zboczenie.
            No, ale sprecyzuje. Uważam za zboczenie to jak jedna kobieta przy pomocy sztucznego, gumowego penisa przyczepionego do pasa wkłada go drugiej kobiecie i uprawia jak to nazwałaś "zabawę".

            Skomentuj

            • ankka84
              Erotoman
              • Feb 2009
              • 491

              #36
              no ale czemu?chodzi ci o ogolem ,,homo,,czy o sama czynnosc ze strapkiem?

              Skomentuj

              • Sprężynka
                Seksualnie Niewyżyty
                • Feb 2009
                • 265

                #37
                ankka, nie wdawaj się nawet w dyskusję.
                ciemnogród i tyle.
                dla mnie nie ma nic zboczonego w tym, że dwie kobiety posługują się wibratorem lub strapkiem.
                wszystko dla ludzi
                Pocałuj mnie... zaczaruj mnie...

                Skomentuj

                • turtle
                  Świntuszek
                  • Apr 2009
                  • 64

                  #38
                  Hmm, poprostu jest to bardzo nienaturalne.
                  No bo jak to właściwie wygląda.
                  Kobieta zakłada gumowy członek i wkłada go partnerce.
                  Ewidentnie przyjmuje rolę, którą powinien pełnić facet.
                  Taka rzecz nigdy nie była, nie jest i nie może być zgodna z naturą.
                  Już nawet pojedyńcza masturbacja za pomocą sztucznego członka, który w nienaturalny sposób zastępuje partnera.
                  Teraz mogą posypać się gromy głosów, że jak facet dogadza sobie rączką to według mojego myślenia też jest coś nie tak. Jest w tym jakaś prawda, mógłbym również na ten temat polemizować.
                  Temat dotyczy jednak zachowań kobiet, dlatego wypowiadam się tutaj w tym zakresie i przedstawiłem swoją opinię.
                  Last edited by turtle; 13-04-09, 03:53.

                  Skomentuj

                  • Gurgun
                    Erotoman
                    • Feb 2009
                    • 707

                    #39
                    Napisał turtle
                    Taka rzecz nigdy nie była, nie jest i nie może być zgodna z naturą.
                    Zgodnie z naturą facet powinien upolować mamuta gołymi rękami, a potem przytargać go do jaskini, żeby baba za jedzenie mu (tzn facetowi, nie mamutowi) dała

                    Zdziwił byś się jeszcze jakie zachowania występują w naturze, bo z Twojej wypowiedzi wnoszę, że nigdy nie próbowałeś się tym zainteresować.


                    A co do wibratorów, to co w tym zboczonego? Nie widzę różnicy między wkładaniem sobie przez kobietę (albo mężczyznę jeśli lubi) palca, wibratora czy jakiegoś warzywa - wszystko zależy o tego co akurat jest pod ręką
                    Gurgun - jaki jest każdy widzi

                    Skomentuj

                    • turtle
                      Świntuszek
                      • Apr 2009
                      • 64

                      #40
                      Napisał Gurgun
                      Zgodnie z naturą facet powinien upolować mamuta gołymi rękami, a potem przytargać go do jaskini, żeby baba za jedzenie mu (tzn facetowi, nie mamutowi) dała
                      No możemy się bawić w takie skojarzenia jak chcesz .
                      Ewolucja jest nieunikniona, wiec co byś nie robił nie zatrzymasz zachodzących zmian, tzn. będą one zawsze, możemy jedynie wpłynąć na kierunek tych zmian.
                      Przykład z polowaniem na mamuta jest bardzo trafny.
                      Pomijając fakt, że już ich nie ma co jest właśnie skutkiem ewolucji. No bo jak to się zmianiało. Facet poprostu udoskonalał coraz bardziej narzędzia polowań, aż do broni palnej. Nie mniej cały czas żywimy się głownie mięsem.
                      Pewne ramy zachowań wywarły piętno do dzisiaj zauważalne. Można by dalej o tym pisać, ale nie w tym rzecz.

                      Ja nikogo nie przekonuje do swoich racji. Odpowiedziałem na pytanie i to wszystko.

                      Napisał Gurgun
                      Zdziwił byś się jeszcze jakie zachowania występują w naturze, bo z Twojej wypowiedzi wnoszę, że nigdy nie próbowałeś się tym zainteresować.
                      No trudno, żebym w kilku linijkach zawarł ci całą naturę świata .
                      Natura jest bardzo interesującym tematem i nawet jeśli nie wierzysz to ciekawi mnie ten temat. Z chęcią mógłbym rozmawiać na ten temat. No ale wybacz ten wątek nie jest od tego.
                      Last edited by turtle; 13-04-09, 04:36.

                      Skomentuj

                      • leo_53
                        Świętoszek
                        • Apr 2009
                        • 2

                        #41
                        wibrator=zboczenie

                        niema nic gorszego jak monotonia w sexsie

                        Skomentuj

                        • malenka@
                          Świętoszek
                          • Apr 2009
                          • 47

                          #42
                          zgadzam się z leo 53jak ktoś lubi urozmaicać sex w taki sposob to jego sprawa i nie wnikam ja osobiście wole urozmaicać na łonie natury.. wczoraj było troszkę zimno, ale warto było hehe
                          (sory że zeszłam z tematu)
                          SEX

                          Skomentuj

                          • Kropla Seksu

                            #43
                            wibrator najlepszy przyjaciel kobiety
                            ja chce sobie kupic aby np pomagal przy seksie na 2 baty z partnerem ;P i wogole lubie sie czasem sama zabawic

                            Skomentuj

                            • kulka
                              Świętoszek
                              • Mar 2009
                              • 24

                              #44
                              ojjj mam... ma 5różnych końcowek ale chcialabym jeszcze inne modele tak na każdy dzień tygodnia inny No cóż samotna księżniczka musi sobie radzić...
                              "Jedni przez grzech się wznoszą, inni przez cnotę upadają"

                              William Shakespeare

                              Skomentuj

                              • iceman
                                Świntuszek
                                • Mar 2006
                                • 87

                                #45
                                to użyteczna zabawka, a nie zboczenie, sam zastanawiam się właśnie nad zakupem takiego prezentu dla mojej Pani

                                Skomentuj

                                Working...