W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Kto kochał się ze swoją panienką kiedy ona spała? Co o tym myślicie?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Vallarr
    Świętoszek
    • May 2009
    • 17

    #31
    Uhh... cos dla mnie ;] Uwielbiam byc tak budzony i uwielbiam tak budzic, choc przy mojej ostatniej Pani ciezko bylo - natychmiast sie budzila i dodatkowo strasznie ja bolalo, wiec po paru nieudanych probach dalem sobie spokoj... ;] A obudzony w ten sposob bylem tylko raz mimo wielokrotnych cichych prosb.

    Natomiast przy wczesniejszych zwiazkach... boskie uczucie. Mam twardy sen i potrafilem obudzic sie juz w koncowych etapach, kiedy dochodzilem, albo kiedy juz bylem ostro ujezdzany. To jest uczucie nieporownywalne z niczym, kiedy przez sekunde-dwie czujesz cos... i jeszcze spiacy starasz sie zorientowac co to dokladnie jest... i wtedy uderza taka skumulowana fala przyjemnosci, brutalnie budzac ;]

    Skomentuj

    • phenomenalny
      Świntuszek
      • May 2009
      • 50

      #32
      Napisał tomala
      Uwielbiam kochać się z moją kobietą kiedy ona śpi. Jest wtedy taka bezradna,a ja moge z nia robic co chce. Czy Wy też tak robicie? Co lubicie robić najbardziej? Co o tym myślicie?
      Myśle że to ciekawa fantazja i na pewno nie nazwałbym jej nekrofilią. Dlatego że jeżeli to polega na tym że czujesz poczucie bezradności u swojej partnerki kiedy zaczynasz i cie to podnieca a potem ona się brzebudza i kontynuujecie to wszystko jest ok. Gorzej jeżeli kręci cię kompletna bezradność od początku do końca...

      Skomentuj

      • Karookarolina
        Perwers
        • May 2009
        • 1050

        #33
        ja myślę, że to niemożliwe, predzej juz partner udaje, że spi i wyczekuje na to, co będzie dalej. Lubie tak czasem piescic mojego faceta jak spi, ale jesli On nie daje znaku życia to ja odpuszczam i kładę się spać. Wolę widziec jak facet ma przyjemnosc z tego, co robię niż leży jak kłoda
        Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.

        Może nie najładniejsza, ale w łóżku nadrabiam.

        Skomentuj

        • ryuk
          Ocieracz
          • Feb 2009
          • 148

          #34
          moze w ruch poszly srodki nasenne ? podzielam zdanie poprzednikow ze normalnie jest to raczej niemozliwe
          pozatym wydaje mi sie lepszym pomyslem obudzenie partnera jakimis igraszkami

          Skomentuj

          • syrenka24
            Banned
            • Jun 2009
            • 129

            #35
            tez nie wierze w to co piszesz jakas bujda ;D

            Skomentuj

            • jsoboc
              Banned
              • Jul 2009
              • 3

              #36
              Gdy pokłócimy się z żona, to ona odwraca sie do mnie plecami. Odczekuje trochę, aż zasnie, po czym od tyłu jej wkładam bardzo delikatnie. Oczywiście budzi sie, ale udaje, ze spi. Wtedy ja udaję, że myślę, ze ona śpi i ją bardzo delikatnie rucham. Czasem nawet miedzy uda, bo nie zawsze uda mi sie wejść do pupy, zależy jak leży. Koncze szybko, bo to jest bardzo podniecajace. Wtedy ja udaję, że zaraz zasypiam, to znaczy zaczynam miarowo oddychać. Wtedy ona uznaje, że ja śpię i wkłada po cichutku reke między uda, gdzie ma mokro i się onanizuje. W końcu zasypia, ja też.

              Skomentuj

              • Holy inquisitor
                Erotoman
                • Aug 2009
                • 756

                #37
                Ale tu niektórzy mity wypisują....

                Skomentuj

                • Pasek102
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Nov 2009
                  • 211

                  #38
                  Tomala niech zgadnę. Pracujesz w Służbie Zdrowia.
                  Anestezjolog ?

                  Skomentuj

                  • spacemonkey
                    Świntuszek
                    • Nov 2009
                    • 88

                    #39
                    Ja uwielbiam jak partner mnie pieści gdy śpię, ale... bardzo szybko się budzę. Rozumiem można zareagować szybciej lub później ale nie da się nie obudzić. Mój Ukochany z reguły wykorzystuje to, iż jestem mocno mokra gdy śpię i po prostu we mnie wchodzi. Wtedy budzę się od razu i co najwyżej można to określić mianem seksu w półśnie albo w zaspaniu itp.

                    Za to na odwrót jest moim zdaniem z facetami. Zwłaszcza jak się np robi lodzika Robiłam tak z jednym z byłych i teraz teżbardzo często - dłuuuugo potrafią spać. Z reguły dopiero jak na nich siadam to się budzą

                    Skomentuj

                    • upocone jajka
                      Banned
                      • May 2009
                      • 5151

                      #40
                      ja bardzo dobry jestem w ruchaniu na śpiocha

                      a ostatnio to zbajerowałem najlepszą koleżanke żonki, było już tak blisko, już końcówką myziałem, niestety sie obudziła

                      Skomentuj

                      • czerwonykruk
                        Świntuszek
                        • Dec 2009
                        • 52

                        #41
                        Uwielbiam to, niestety jestem mocny śpioch i rzadko budzę się w nocy. Często jeśli moja mała śpi tyłeczkiem do mnie to korzystam z jej walorów dla własnej przyjemności. Trzeba bardzo uważać żeby jej nie przebudzić bo się obróci tak jak nie trzeba
                        raczej w nią nie wchodzę tylko ocieram się o nią, czasami tylko wsuwam się lekko w jej pupę lub cipcię, o dziwo czasami jej muszelka robi się mokra od tego Nie wiem czy jest to możliwe przez sen czy po prostu moja mała budzi się ale udaje że śpi
                        Tylko raz udało mi się skończyć na jej tyłeczku tak żeby jej nie obudzić ... ale ciągle próbuję, szczególnie że ją bardzo kręci świadomość, że przy mnie może obudzić się z ciepłą spermą na jej ciele

                        Kurcze, im więcej piszę na tym forum tym bardziej doceniam jaką nieziemską mam dziewczynę

                        Skomentuj

                        • cukierkowadama
                          Świętoszek
                          • Dec 2009
                          • 12

                          #42
                          lubię to. Przeważnie jak śpię u mojego z weekendy ) i keidy zdarzy się mu wstać wcześniej niż ja, to wtedy zabiera się za mnie ) .zawsze, w momencie kiedy dotyka mojej muszelki się budze ale nie udaję ż edalej spię
                          Bo ta Kobieta wiele przeszła, a mimo to od Ciebie nie odeszła ! :*

                          Skomentuj

                          • Defender32
                            Świętoszek
                            • Jan 2010
                            • 1

                            #43
                            hahaha....my też to lubimy....ale ja szeptam do mojej żony czy ma ochotę na "budzik"....

                            Skomentuj

                            • Banderas
                              Banned
                              • Jan 2010
                              • 115

                              #44
                              mnie osobiście podoba się "aktywna"partnerka ale zdarzyło mi się zrobić z śpiącą ale nawaloną laseczką ale było to raczej wyżycie a nie dobry seks

                              Skomentuj

                              • Stela7
                                Tygryska
                                • Aug 2009
                                • 985

                                #45
                                Nie ma opcji żebym spała w takim momencie....może mnie obudzić swoim wysztywnionym i nie będę mieć nic przeciw na pewno..
                                "Miłość mierzy się potrzebą obecności"

                                Skomentuj

                                Working...