Dochodzenie bez dotyku

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dereks
    Świętoszek
    • Apr 2013
    • 32

    #16
    przecież polucje występują bez dotyku. miałem więc taki orgazm niejednokrotnie w szczenięcych latach i bardzo to lubiłem

    Skomentuj

    • Jamie
      Ocieracz
      • Sep 2011
      • 111

      #17
      Napisał opowiedzmiotym
      Jamie,stosowalam. Kiedys sie udawalo,teraz mam lepsze ocpje na orgazmy
      Udalo sie przez takie wlasnie zaciskanie nog,ale to jak bylam mlodsza.
      Do tego orgazm przez sen-spelnia warunki,bo nie bylo zadnej stymulacji.
      Pamietam jak dzis-czego nigdy nie zrozumiem- jak dostalam orgazmu na w-fie podczas jednego z cwiczen... alez zycie bylo latwe i przyjemne...
      Ja też mam lepsze opcje na orgazmy Ale jak to w życiu bywa nie zawsze ta druga osoba ma ochotę, albo nie zawsze ja mam ochotę na bliskie spotkania 3-go stopnia z panem mężem (bo ja mam fochy albo o fochy strzela) - a na rozluźnienie po stresującym dniu owszem- i wtedy ta umiejętność się przydaje.
      Ciekawe ale mam wrażenie, że u mnie zdolność do dochodzenia bez ręcznej stymulacji z wiekiem raczej wzrosła.
      ...ale to tylko MOJE zdanie...

      Skomentuj

      • krolpikowy
        Ocieracz
        • Jun 2013
        • 160

        #18
        A ja nie daję rady i nie dawałem nigdy, choć jakoś się tym nie przejmuję. Z pewnością jednak życie byłoby wówczas łatwiejsze

        Skomentuj

        • podniecony7
          Świętoszek
          • Aug 2013
          • 5

          #19
          Nigdy mi się jeszcze nie udało

          Skomentuj

          • nadal
            Świętoszek
            • Mar 2013
            • 6

            #20
            Podejrzewam, że bym doszedł, gdybym nie walił z 30 dni.

            Problem w tym, że mi jest ciężko tydzień wytrzymać bez walenia .

            A mój rekord to coś koło 10-15 dni bez walenia .

            Skomentuj

            • Silikon
              Świętoszek
              • Sep 2013
              • 14

              #21
              hmmm uśmiejecie się, podczas jazdy konnej przy anglezowaniu (tzn. jadąc robisz jakby półprzysiady na koniu - unosisz pupę do góry w momencie gdy koń prostuje nogi). zupełnie nic nie czułem że jakoś ocieram, natomiast w pewnym momencie jak już to poczułem, to 5-6 uniesień i pooooszło:-) i jak tu nie spaść z konia i udawać przed innymi że jest ok?

              Skomentuj

              • Lilith.
                Erotoman
                • Feb 2010
                • 439

                #22
                W życiu tak nie miałam, a szkoda
                Zauważyłaś, że książka po kilkakrotnym przeczytaniu staje się o wiele grubsza, niż była? Jakby za każdym razem coś zostawało między kartkami: uczucia, myśli, odgłosy, zapachy... A gdy po latach zaczynamy ją kartkować, odnajdujemy w niej nas samych, młodszych, innych...

                Skomentuj

                • kotaaa
                  Świntuszek
                  • Sep 2013
                  • 58

                  #23
                  mi się udało ale tylko przez sen 3-4 razy w ciągu życia, w sumie ostatnio. było to dziwne, ale miłe..
                  ale nie śpiąc, myślami lub podnieceniem - nigdy

                  Skomentuj

                  • koniuszy13
                    Świętoszek
                    • Sep 2013
                    • 2

                    #24
                    Napisał veritas
                    Oj możliwe możliwe... Już kiedyś tu na forum wspominałem. Pisałem egzamin na sesji i kończył nam się czas. Z tego całego stresu zacząłem regularnie zaciskać i popuszczać mięśnie kegla. Nie panowałem nad tym. To chyba reakcja organizmu na stres Ciekawe jaka musiała być moja mina gdy nagle przy całej sali wystrzeliłem... Zaraz poleciałem do kibla, a tu całe gacie w spermie. Dobrze, że nie było widać na spodniach

                    Więcej takich sytuacji nie miałem. Po prostu starałem się nie napinać
                    No... Ciekawa sytuacja, ale chyba nie chciałbym jej doświadczyć.
                    Ale co potem zrobiłeś? Bo chyba nie siedziałeś dalej w tej bieliźnie, a trudno mi sobie wyobrazić, że zrobiłeś szybka przepierkę w toalecie.

                    Skomentuj

                    • Radogost
                      Świętoszek
                      • Sep 2013
                      • 13

                      #25
                      Oo W życiu mi się to nie udało i nie wierzę, że kiedykolwiek się to zmieni

                      Skomentuj

                      • makaveli7
                        Świętoszek
                        • Nov 2013
                        • 15

                        #26
                        dla mnie chyba awykonalne;D

                        Skomentuj

                        Working...