Ja hetero - zastanawiam się nad... korkiem analnym!

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Michal_symp
    Banned
    • Aug 2013
    • 283

    Ja hetero - zastanawiam się nad... korkiem analnym!

    Należy w tym momencie poinformować, że mam za sobą ponad 20 lat współżycia tylko i wyłącznie z kobietami i nigdy nie było inaczej.

    Jakiś czas temu poznałem fajną dziewczynę, młodszą o ~20 lat i pokazała mi ona nieznane mi do teraz płaszczyzny seksu, wyuzdanie, hardcore, seks na zupełnie innym poziomie niż dotychczas.

    Niemniej przeglądając między innymi BezTabu zacząłem się zastanawiać nad korkiem analnym dla... siebie!

    Sam jestem zdziwiony.
    Możecie coś polecić dla spróbowania? Kręci mnie trochę pójść do pracy z czymś takim w tyłku :-)

    Hmmm, zero odpowiedzi ;-)

    Zamówiłem na próbę takie coś, ciekawy jestem masturbacji z czymś takim w tyłku...
    Last edited by sister_lu; 08-02-23, 12:15.
  • holly
    Perwers
    • Feb 2009
    • 1090

    #2
    Może dlatego, że temat został już przewałkowany na milion sposobów.

    Ten korek wygląda na twardy, tani i ma spiczastą końcówkę która potrafi nieprzyjemnie zakłuć. Generalnie nie przepadam za korkami, uważam że są lepsze zabawki. Na początek możesz pomyśleć nad kupnem najmniejszego nexusa, bardzo przyjemne tworzywo + dobre wyprofilowanie.

    PS. Zabawne jak się ktoś tak tłumaczy, że na pewno jest hetero
    C'est la vie.

    Skomentuj

    • Michal_symp
      Banned
      • Aug 2013
      • 283

      #3
      Z tego co piszą sprzedawcy i producent ten korek jest elastyczny. Również na zdjęciach to widać:


      Co do Nexusa - jest o wiele droższy, a ja po prostu chcę się przekonać czy w ogóle będę w stanie sobie coś wetknąć :-)

      Jeśli chodzi o to czy jestem hetero czy nie - z niejednego pieca chleb się jadło, ale w życiu nie byłem od gołego faceta bliżej niż pół metra :-)
      I nie zamierzam być :-P
      Last edited by Michal_symp; 17-02-15, 20:41.

      Skomentuj

      • Motywatore
        Erotoman
        • Jun 2006
        • 639

        #4
        Jak chcesz sprawdzić czy dasz radę cokolwiek wetknąć i nie wydawać za dużo pieniędzy to kup sobie elektryczną szczoteczkę do zębów.
        Wiele ma bardzo opływowe końcówki.

        Do pracy z tym nie pójdziesz, ale możesz umyć tym zęby a później wstawić w kodom i sprawdzić czy wejdzie.

        Dużo poślizgu i najlepiej kobiece dłonie...

        Skomentuj

        • lowiczaki
          Ocieracz
          • Aug 2013
          • 158

          #5
          żona niedawno dała mi w prezencie taka zabawkę jak na fotce poniżej i hmmm uzywałem jej dopiero 2 razy i na początku jest niby fajnie. Takie dziwne odczucie i poleciało kilka kropel "mleczka" ale liczyłem na więcej Może musze się nauczyć to obsługiwać, sam nie wiem. W każdym bądź razie na pewno dalej będę próbował tego rodzaju zabaw

          Skomentuj

          • Oczzko
            Świętoszek
            • Sep 2016
            • 5

            #6
            Ja używałem na początku maszynki do golenia fuzion a teraz przechodzę na przeznaczone do tego zabawki

            Skomentuj

            • onWponczochach
              Ocieracz
              • May 2022
              • 143

              #7
              Nie zastanawial bym sie wcale tylko sprobowal a nuz Ci sie spodoba

              Skomentuj

              Working...