Stulejka...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sprezynowiec
    Świętoszek
    • Nov 2006
    • 18

    ok ale nie usmiecha mi sie isc do lekarza, bo nie jestem jeszcze pełnoletni i musialbym isc z rodzicem :/ a jakod głupio mi powiedziec mamie o tym...

    chyba zaczekam az skoncze 18 bo i tak raczej nie bede mial okazji do uprawiania seksu przed 18...
    Last edited by sister_lu; 09-05-09, 21:14.

    Skomentuj

    • DarkAngel
      Perwers
      • Nov 2006
      • 1020

      sprezynowiec - nie dubluj postów...

      PS. Po co czekać?
      "Nie znasz dnia, ani godziny" - jak to mawiają...
      Chyba lepiej mieć wszystko z głowy? :].

      PS. Czemu z rodzicem miałbyś iść?
      Myślę, że udałoby Ci się dogadać z lekarzem... .
      >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

      Skomentuj

      • sprezynowiec
        Świętoszek
        • Nov 2006
        • 18

        Raczej na bank by sie nie zgodził...

        Skomentuj

        • DarkAngel
          Perwers
          • Nov 2006
          • 1020

          Nie wiesz, póki się nie dowiesz.
          To tak jak z ginekologami:
          jeden o postinor robi zamieszanie, zadaje setki pytań, a drugi daje "od tak"... .
          >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

          Skomentuj

          • Sahara
            Świętoszek
            • Dec 2006
            • 16

            Do lekarza nie musisz iśc z rodzicami. Nie przesadzaj. Idz do rodzinnego i poproś o skierowanie do specjalisty. W moemencie gdy będziesz miał skierowanie nikt nie będzie wymagał dowodu.
            Zresztą pamiętam ze jak pierwszy raz szłam do ginekologa to nie potrzebowałam żadnej zgody rodziców ani dowodu (a miałam wtedt 16 lat) wystarczyła książeczka zdrowia i tyle.
            Idz jak najszybciej a nie czekaj aż skończysz 18 lat..

            Skomentuj

            • kuleczka
              Świętoszek
              • Dec 2006
              • 20

              Cholera , mam pytanie , pod koniec grudnia skończyłem 15 lat, podczas gdy moj penis stoi, a ja proboje sciagnac skórke to odczuwam ból i nie moge jej sciagnac, dochodzi tylko do takiego momentu ze widze jedynie mala czesc żołędzia, która nawet nie wychodzi poza skorke. Czy to normalne w moim wieku?? pewnie nie dlatego powiedzcie mi czy mam duzy problem? , bo troche sie boje porozmawiac o tym z mamą. Jestem bardzo przerazony tym co tu przeczytałem, bo myslałem że to normalne w moim wieku w końcu dopiero dojrzewam, więc powiedzcie mi czy będzie potrzebana operacja?? i jak porozmawiac o tym z mamą.
              Prosze was o odpowiedz.


              aha i jeszcz cos to mało ważne , ale możecie odpowiedziec, tak jak pisałem że w grudniu skończyłem 15 lat a mój penis w czasie wzwodu mierzy 13 cm, to mało czy prawidłowo.
              Czekam na opowiedź ale to pierwsze pytanie najważniejsze,na drugie nie musicie odpowiadac jak nie chcecie.
              Last edited by kuleczka; 29-12-06, 12:45.

              Skomentuj

              • Luk
                Erotoman
                • Feb 2006
                • 427

                kuleczka wprost, mowisz mamie ze masz problem, myslisz ze masz stulejke (jak nie wie co to to mowisz, ze nie mozesz odprowadzic napletka i odkryc zoledzi), pozniej lekarz, skierowanie i urolog, tam sie dowiesz czy potrzebujesz zabiegu

                Skomentuj

                • kuleczka
                  Świętoszek
                  • Dec 2006
                  • 20

                  Nie lepiej poczekac az skoncze chcociaz 16 lat , to wtedy powiedziec??, a moze cos sie poprawi w czasie dojrzewania.?

                  Skomentuj

                  • DarkAngel
                    Perwers
                    • Nov 2006
                    • 1020

                    Napisał kuleczka
                    Nie lepiej poczekac az skoncze chcociaz 16 lat , to wtedy powiedziec??, a moze cos sie poprawi w czasie dojrzewania.?
                    Wątpliwe.
                    Stan, który opisałeś wygląda mi na sztandarowy przykład stulejki.
                    Pamiętaj, że stulejka, jako "choroba" pogłębia się.

                    Im wcześniej zrobisz coś by ją zlikwidować tym lepiej dla Ciebie.
                    Na razie nie współżyjesz.. Skorzystaj z tego i do lekarzaaaa... .
                    >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

                    Skomentuj

                    • kuleczka
                      Świętoszek
                      • Dec 2006
                      • 20

                      nie, no poprostu boje sie powiedzeic o tym , bo nigdy o takim czyms nie rozmawialismy, a taka operacja dlugo trwa i jest bolesna, np w moim przypadku?

                      Skomentuj

                      • DarkAngel
                        Perwers
                        • Nov 2006
                        • 1020

                        Napisał kuleczka
                        nie, no poprostu boje sie powiedzeic o tym , bo nigdy o takim czyms nie rozmawialismy, a taka operacja dlugo trwa i jest bolesna, np w moim przypadku?
                        Nie bój się.
                        Wejdź i po prostu powiedz.
                        Zobaczysz, to nie boli .

                        Z tego co wiem operacja długa nie jest .
                        Tak czy siak, kilka tygodni członka w celach przyjemnościowych używać nie będziesz mógł. Dlatego właśnie lepiej uporać się z problemem wcześniej, niż czekać i ew. potem skazywać dziewczynę na cierpienia ;>...

                        Podczas operacji masz znieczulenie chyba . Tak więc może boleć jedynie "po", a z pewnością da się ten ból wytrzymać. Tyle osób poddało się zabiegowi i żyją. Jesteś facetem? No to o co chodzi? .

                        Powodzenia.
                        >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

                        Skomentuj

                        • kuleczka
                          Świętoszek
                          • Dec 2006
                          • 20

                          nie zapominaj mam dopiero 15 lat dopiero bede facetem ale jak piszecie ze wiek nie ma znaczenia, to powiem mam nadzieje ze krotko po sylwestrze uda mi sie, ale naprawde jestem zestresowany musialem wpasc na te cholerne forum i znalesc ten temat, tak zyl bym sobie dalej w niewiedzy o tym huh...
                          aha i jeszcze jak taka operacja moze wygladac , bede mial jakies blizny?? beda rozcinac mi skorke czy co??

                          Skomentuj

                          • DarkAngel
                            Perwers
                            • Nov 2006
                            • 1020

                            Napisał kuleczka
                            nie zapominaj mam dopiero 15 lat dopiero bede facetem
                            Tak sobie tłumacz.
                            Facetem jesteś już teraz.
                            Nie znajduj wymówki w swym wieku .

                            ale jak piszecie ze wiek nie ma znaczenia, to powiem mam nadzieje ze krotko po sylwestrze uda mi sie, ale naprawde jestem zestresowany musialem wpasc na te cholerne forum i znalesc ten temat, tak zyl bym sobie dalej w niewiedzy o tym huh...
                            Heh. I to by Cię zadowalało?
                            Pewnego dnia poznałbyś dziewczynę.. Zabrałaby się do 'roboty', próbowałaby ściągnąć napletek i jeszcze mogłaby Ci go uszkodzić..
                            Poza tym gwarantuję Ci, że problemów z tego mogłoby być 100x więcej niż jest teraz z powiedzeniem rodzicom co jest grane... .

                            Odsyłam na stronę: http://stulejka.com/
                            Tam wszystko jest napisane czarno na białym...
                            >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

                            Skomentuj

                            • kuleczka
                              Świętoszek
                              • Dec 2006
                              • 20

                              tylko ciekawi mnie jak mama na to zareaguje, mam nadzieje ze nie bedzie sie smiac czy cos bo wtedy mnie dobije do konca...
                              akorat najbliszy gabinet jest w pile czyli mam 30 km...

                              Skomentuj

                              • DarkAngel
                                Perwers
                                • Nov 2006
                                • 1020

                                Napisał kuleczka
                                tylko ciekawi mnie jak mama na to zareaguje, mam nadzieje ze nie bedzie sie smiac czy cos bo wtedy mnie dobije do konca...
                                Śmiać? Wątpię...


                                Nie masz się czym przejmować, głowa do góry.

                                PS. To nie jest jakaś nieuleczalna choroba by się tym przejmować .
                                Rach-ciach i po sprawie . Zatem "nie dobijaj" się .

                                PS. 30 km? I? Chyba chcesz być sprawnym mężczyzną... .
                                >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

                                Skomentuj

                                Working...