Czy geje mają lepszy "gej radar" od innych?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • KingCarter
    Świętoszek
    • Mar 2013
    • 4

    Czy geje mają lepszy "gej radar" od innych?

    Chodzi mi o to, czy geje potrafią lepiej ocenić, czy ktoś inny jest również homoseksualny niż osoby het*******ualne? Mój pierwszy temat, więc mam nadzieję, że wiecie co mam na myśli hah To jak?
    Last edited by KingCarter; 29-03-13, 14:53.
  • SneakerMan
    Świętoszek
    • Apr 2013
    • 5

    #2
    Nie wiem jak inni, ale ja (jestem gejem) chyba jestem pozbawiony tej umiejętności.

    Skomentuj

    • AssMaster
      Ocieracz
      • Oct 2010
      • 126

      #3
      Ciekawe.
      Co prawda jestem hetero (prawdopodobnie bi...), to uważam, ze homoseksualisci jako osoby bardziej wrażliwe mogą łatwiej rozpoznać takie sprawy.

      Skomentuj

      • nicolle
        Świntuszek
        • Sep 2012
        • 94

        #4
        Zdecydowanie.. Mam przyjaciela geja i on zwraca uwagę na różne szczegóły wskazujące mniej lub bardziej na homoseksualizm na które ja w życiu bym nie zwróciła uwagi przez jego towarzystwo mój "gej radar" również się wyostrzył..; ))
        ' Świat jest mały. Ostatecznie, wszyscy kiedyś spotkamy się w łóżku. '

        Skomentuj

        • CUMBOY
          Świętoszek
          • Aug 2013
          • 2

          #5
          To prawda - ja zawsze wyczuwam geja

          Skomentuj

          • Marek32latek
            Świętoszek
            • Sep 2012
            • 38

            #6
            To, że geje posiadają jakiś cudowny gejdar i z dużej odległości są w stanie bezbłędnie rozpoznać innego chłopaka "z branży" to kompletny mit.
            Przede wszystkim jeżeli chodzi o wygląd i zachowanie to zdecydowana większość gejów niczym nie różni się od facetów het*******ualnych. Prawdą jest natomiast to, że geje w bliższych kontaktach z innymi facetami są wyczuleni na pewne rzeczy, np. to, co inni mówią o homoseksualiźmie, czy oglądają i jaką mają opinię o filmach z wątkami gejowskimi, czy otwarcie mówią o swoich związkach z dziewczynami czy też starają się ukrywać swoje życie prywatne, itp.
            Ja osobiście na codzień jestem odbierany jako zdecydowany heteryk ponieważ mam rzekomo niegejowski wygląd - chyba przede wszystkim ze względu na duże owłosienie ciała (w tym mocno zarośnięty tors). Pokutuje stereotyp, że geje muszą się depilować, a ja w ciepłe, letnie dni z przyjemnością rozpinam górne guziki koszul

            Skomentuj

            Working...