Czy mężczyźni faktycznie "męczą się" bez seksu?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • thlo
    Erotoman
    • Jul 2016
    • 513

    #31
    Są dwa typy facetów tacy co mają seksu za dużo i nie chcą więcej albo tacy co zawsze są chętni.Ci pierwsi tłumaczą swoje odmowy jakimś nowoczesnym podejściem do seksualności ci drudzy po prostu biorą jak Reksio szynkę i tych drugich jest więcej.
    Tak więc @słowenka pokaż kawałek ciałka a "piesek" się znajdzie.
    beztabu.com to strona dla prawdziwych erotomanów - a reklamowanie jest zakazane. Pzdr - K

    Skomentuj

    • JKL
      Seksualnie Niewyżyty
      • Nov 2014
      • 375

      #32
      Kilka dni to deprecha - kobieta jest jak narkotyk .

      Skomentuj

      • Neverminder
        Seksualnie Niewyżyty
        • Jun 2007
        • 229

        #33
        Męczy to mało powiedziane. Dziewczynę mam, ale seksu brak. Momentami jestem już tak nabuzowany, że robi mi się gorąco i porwałbym pierwszą zgrabniejszą jaka się przewinie.
        Strasznie mnie to wkurza i nie umiem z tym walczyć.
        Niestety ogromne pokłady energii tak się zachowują.

        Skomentuj

        • Angeliika
          Banned
          • Nov 2016
          • 70

          #34
          Widze popularna jestem moje przynajmniej sa prawdziwe niestety...

          Skomentuj

          • fitschyk
            Ocieracz
            • Jan 2017
            • 139

            #35
            No ja się męczę jak cholera bez seksu, a ręczne zabawy to nie to samo. Po zabawach z kobietą miałem spokój (ze sobą) na kilka dni, potem zacząłem się nakręcać i tak od nowa. Tyle u mnie na plus, że nie muszę uprawiać seksu codziennie dla zdrowego funkcjonowania.

            Na minus (duży) natomiast to, że jak się mocno nakręcę to skakałbym po wszystkim i wszędzie aby tylko ciasno, ciepło i mokro. Do tego totalny "fetysz mode on" i wszelakie wariacje. I nie ma zmiłuj, jak mnie najdzie w pracy to "ręczny" w pracy, jak w parku to w parku, u babci to u babci (też na ręcznym...), w kościele też mi się zdarzyło. Gdzie mnie nie złapię chcica tam musi być szybki rozładunek bo inaczej poważne problemy z koncentracją, gapienie się na dekolt i piersi na bezczelnego, fetysze etc. etc. Cholerny zwierz.

            Skomentuj

            • Angeliika
              Banned
              • Nov 2016
              • 70

              #36
              Napisał fitschyk
              No ja się męczę jak cholera bez seksu, a ręczne zabawy to nie to samo. Po zabawach z kobietą miałem spokój (ze sobą) na kilka dni, potem zacząłem się nakręcać i tak od nowa. Tyle u mnie na plus, że nie muszę uprawiać seksu codziennie dla zdrowego funkcjonowania.

              Na minus (duży) natomiast to, że jak się mocno nakręcę to skakałbym po wszystkim i wszędzie aby tylko ciasno, ciepło i mokro. Do tego totalny "fetysz mode on" i wszelakie wariacje. I nie ma zmiłuj, jak mnie najdzie w pracy to "ręczny" w pracy, jak w parku to w parku, u babci to u babci (też na ręcznym...), w kościele też mi się zdarzyło. Gdzie mnie nie złapię chcica tam musi być szybki rozładunek bo inaczej poważne problemy z koncentracją, gapienie się na dekolt i piersi na bezczelnego, fetysze etc. etc. Cholerny zwierz.
              To ile Ty masz lat? Troche przesada....

              Skomentuj

              • fitschyk
                Ocieracz
                • Jan 2017
                • 139

                #37
                Napisał Angeliika
                To ile Ty masz lat? Troche przesada....
                Przesada w którą stronę? Wiek Chrystusowy za mną :/

                Skomentuj

                • Angeliika
                  Banned
                  • Nov 2016
                  • 70

                  #38
                  No u babci i w kosciele ?

                  Skomentuj

                  • fitschyk
                    Ocieracz
                    • Jan 2017
                    • 139

                    #39
                    Napisał Angeliika
                    No u babci i w kosciele ?
                    Kręcą mnie różne dziwne miejsca. I jak dla mnie to nie zawsze jest śmieszne, raczej frustrujące. Raz nawet w toalecie w hipermarkecie. Chyba lubię emocje

                    Skomentuj

                    • Angeliika
                      Banned
                      • Nov 2016
                      • 70

                      #40
                      Hehe Potrzebna Ci kobieta takie szybkie numerki w publicznych toaletach hmm Mega

                      Skomentuj

                      • Ingvarr
                        Ocieracz
                        • Feb 2015
                        • 151

                        #41
                        ^Up - serio? W publicznej toalecie? Już sam zapach odrzuca i zbija libido do zera. Już lepiej na świeżym powietrzu albo w samochodzie gdzieś na parkingu.

                        Skomentuj

                        • fitschyk
                          Ocieracz
                          • Jan 2017
                          • 139

                          #42
                          Napisał Ingvarr
                          ^Up - serio? W publicznej toalecie? Już sam zapach odrzuca i zbija libido do zera. Już lepiej na świeżym powietrzu albo w samochodzie gdzieś na parkingu.
                          Ależ skąd, w niejednym hipermarkecie byłem i toalety regularnie czyszczone i odświeżane. Dla chcącego i wyposzczonego nic trudnego A samochód czy parking też fajnie.

                          A że kobieta mi potrzebna to wiem, od jakiś trzech lat wiem. Tyle, że w pracę uciekłem i nie mam czasu nawet dla siebie. Trzeba by mnie siłą, na gwałt

                          Skomentuj

                          • malinowelove
                            Ocieracz
                            • Dec 2016
                            • 164

                            #43
                            Pomyślałam, ale o tym na priv, bo nie chcę siedzieć na banie.

                            Co do tematu: To prawda, że kobiet też ten problem dotyczy. Nie wiem czy zależy to od poziomu hormonów czy wysokiego libido, ale ja po paru dniach też się męczę. Dzięki za radę Thlo, jeśli pognębi mnie kiedyś dłuższa abstynencja, zamiast rozładować napięcie seksem z mężczyzną, pokażę kawałek ciałka i znajdzie się mały łaciaty piesek, który ten problem rozwiąże.

                            Skomentuj

                            • Kalilah
                              Administrator

                              Demoniczna Bogini

                              • Mar 2012
                              • 2689

                              #44
                              Napisał malinowelove
                              Pomyślałam, ale o tym na priv, bo nie chcę siedzieć na banie.
                              I ja też już cię lubię.

                              Proszę z tymi prywatnymi wycieczkami udać się na stronę, a tu powrócić do wątku zaproponowanego w pierwszym poście, bo polecą punkty
                              My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

                              Regulamin forum

                              Skomentuj

                              • barmetr
                                Perwers
                                • Feb 2009
                                • 1399

                                #45
                                Gdy byłem młodzieńcem, męczył mnie brak seksu i czułem z tego powodu smutek, który dodatkowo pogarszał mój nastrój.
                                Teraz nie miałbym już z tym problemu. A mam dopiero 35 lat. Libido zdecydowanie spada wraz z wiekiem, a czasu na erotyczną zabawę też brakuje. Są inne problemy, inne priorytety niż 10 lat temu i brak seksu w moim wieku już nie powinienem doskwierać.

                                Skomentuj

                                Working...