Old 04-04-15, 22:00   #1
Kacperson
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Postów: 1

Płeć: Mezczyzna
Masturbacja analna
Siemka, słyszałem od kumpli że ten rodzaj masturbacji jest przyjemny. I zachodzą pytania (chodzi mi o masturbacje ręką bo zabawek niemam a ogóry i tego typu "sprzęt" mnie odstrasza)
-czym nawilżyć pupe
-jak to robić (słyszałem o stymulacji prostaty a niemam pojęcia jak ją znaleźć)


Z góry dzięki za pomoc w analnych przygodach
Kacperson jest offline   Reply With Quote
Old 05-04-15, 16:51   #2
Fornaxx
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Postów: 38

Płeć: Mezczyzna
Do nawilżenia dobra będzie oliwka dla dzieci ale ona lubi wysychać. W dodatku nie wiem czy posiadasz. Dobrym środkiem zastępczym może być olej żepakowy. Nie wysycha, śliski, (przynajmniejmnie) nie drażni, masz go już w szafce. Polecam robić to wtedy w wannie lub pod prysznicem bo plamy i tak dalej. Ale nawet wtedy radze uważać bo dość łatwo o wywrotke i nadal dość ciężko go z siebie zmyć.

Hmm palcami może być ciężko sięgnąć do prostaty. Jest dość głęboko w porównaniu do długości palców. Jest to organ położony na wewnętrznej ściance odbytu (od strony cohones), jakjeś 8-10 cm za zwieraczem. Prostata odpowiada za wydzielanie śluzu, który nawilża penisa więc po odpowiedznio długiej stymulacji końcówka ci zmoknie ;-) . Jak ją masować i jak znaleźć masz filmiki instruktażeowe na yt. "Prostate masagge".

Nie wiem jak jest, ale możesz się rozejżeć po domu za improwizowanymi zabawkami. Jakieś małe buteleczki po kosmetykach itp. U mnie tę role pełni wieszak na ubrania :-D . Taki gruby z litegi plastiku około 1 cm średnicy o okrągłym przekroju. Może być szczoteczka do zębów. Jak masz elektryczną to masz wibrator w jednym
Fornaxx jest offline   Reply With Quote
Old 24-05-15, 14:45   #3
onanista biseks
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Miasto: Śląsk
Postów: 58

Płeć: Mezczyzna
Próbowałem, chociaż dzieki analnej masturbacji nigdy nie osiągnąłem wytrysku, stosowałem ją jako dodatkowy bodziec, aby wzmóc doznania z klasycznego walenia; nie polecam stosować zbyt grubych przedmiotów, coś o grubości przecietnego penisa zupełnie wystarczy, palec jest z kolei dla mnie zbyt cienki, a co do nawilżenia, to oliwka, wazelina lub dostepne lubryfikanty.
onanista biseks jest offline   Reply With Quote
Old 04-06-15, 12:20   #4
spermopompka
Świętoszek
 
Zarejestrowany: May 2015
Miasto: Polska
Postów: 40

Płeć: Mezczyzna
W sumie są dedykowane masażery prostaty.
spermopompka jest offline   Reply With Quote
Old 25-06-15, 08:39   #5
Dawca rozkoszy
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Miasto: Ostrów wlkp
Postów: 24

Płeć: Mezczyzna
a ja tam wole jak mi laska masuje prostate
Dawca rozkoszy jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Masturbacja

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
UśmieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:47.
   Archiwum