Włosy na pośladkach i pomiędzy nimi

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • DajMiTęNoc
    Perwers
    • May 2005
    • 1153

    #16
    No a od kiedy faceci golą tyłek?? Kto go oglada?? Kochając się z kobietą masz ją przed sobą a nie za sobą.
    Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

    Skomentuj

    • Rojza Genendel

      Pani od biologii
      • May 2005
      • 7704

      #17
      Ja akurat bardzo często oglądam... i nie tylko ogladam... dupcię mojego miłego, gdy jesteśmy blisko.
      Jest z natury gładka... a gdyby nie była, zapewne nieśmiało zasugerowałabym depilację.
      Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

      Skomentuj

      • Indira
        Seksualnie Niewyżyty
        • Jun 2005
        • 272

        #18
        kwestia upodobań.
        Rojze, nie wierze, ze gdyby ci cos nie pasowało, to "niesmiało zasugerowałabys" usuniecie tego Raczej bys tego kategorycznie zażądała

        Skomentuj

        • Rojza Genendel

          Pani od biologii
          • May 2005
          • 7704

          #19
          Nigdy przenigdy niczego nie zażądałam kategorycznie od niego. Od wielu innych osób tak. Od niego- nie. Sugeruję, proponuję, proszę... nie żądam.
          Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

          Skomentuj

          • Indira
            Seksualnie Niewyżyty
            • Jun 2005
            • 272

            #20
            Aha, rozumiem, wycofuje sie i przepraszam

            Skomentuj

            • Rojza Genendel

              Pani od biologii
              • May 2005
              • 7704

              #21
              Ależ Indira, nie ma za co przecież!
              Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

              Skomentuj

              • DajMiTęNoc
                Perwers
                • May 2005
                • 1153

                #22
                Napisał rojze
                Ja akurat bardzo często oglądam... i nie tylko ogladam... dupcię mojego miłego, gdy jesteśmy blisko.
                Jest z natury gładka... a gdyby nie była, zapewne nieśmiało zasugerowałabym depilację.
                Ty wogole masz dziwne upodobania. Ale to szczegół
                Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

                Skomentuj

                • Jeefo
                  Świętoszek
                  • Aug 2005
                  • 31

                  #23
                  Po co golisz tam włosy?????? ja uważam ze to w niczym nie przeszkadza,a wogule to nikt nie widzi i nie wie ze masz tam włosy!! pozdro

                  Skomentuj

                  • Rojza Genendel

                    Pani od biologii
                    • May 2005
                    • 7704

                    #24
                    Napisał DajMiTęNoc
                    Ty wogole masz dziwne upodobania. Ale to szczegół
                    Co w tym dziwnego, że uwielbiam ciało mojego partnera?
                    Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                    Skomentuj

                    • tabula rasa
                      Erotoman
                      • Jul 2005
                      • 640

                      #25
                      Napisał DajMiTęNoc
                      No a od kiedy faceci golą tyłek?? Kto go oglada?? Kochając się z kobietą masz ją przed sobą a nie za sobą.
                      Takiego wyluzowanego gościa nie posądziłbym o taki kołtunizm.
                      Nie wiesz co to oralne pieszczoty odbytu???Nigdy tego nie zaznałeś?Biedny chłopak
                      Jestem przeciwny aborcji,bo jak życie pokazuje,wyskrobano nie tych co trzeba

                      Skomentuj

                      • DajMiTęNoc
                        Perwers
                        • May 2005
                        • 1153

                        #26
                        Napisał tabula rasa
                        Takiego wyluzowanego gościa nie posądziłbym o taki kołtunizm.
                        Nie wiesz co to oralne pieszczoty odbytu???Nigdy tego nie zaznałeś?Biedny chłopak
                        Może i wyluzowany ale mam pewne zasady. Co ja poradze, każdy ma na jakiś temat swoje zdanie.
                        Ja może mam jakieś staroswieckie ale nie ogoliłbym sobie większosci rzeczy o czym sie pisze na tym forum. Napewno tyłka, klaty, włosów koło pempka i nog. A zapomniałbym rak. Jestem dumny, że jestem zarośniety. Pozatym wszystko sie w jakiś sposób łańczy. I goląc jedno musiałbym druge
                        Co do pieszczot odbytu mnie to nie rajcuje dla kazdego cos innego.
                        Wiem, że tamtędy łatwo dostać się do prostaty i powino dawać przyjemnośc,. Ale ja mam zasady. I od mojego tyłka wara.

                        A jeszce coś do wyluzowanego, może i jestem wyluzowany ale bardziej nie obliczalny. Mojego zachowania nie da sie przewidziec.
                        Lubie się pośmiać, i porozmawiać z każdym moge ,znaleśc jakieś wspólne tematy do rozmowy i rozmawiac godzinami. A nie które poglady może i mam przestarzałe tak zostałem wychowany i nie które tematy na tym forum sa tematami tabu dla mnie. Jesli chodzi o sex czerpie przyjemnośc z samego faktu bycia z kobieta w łózku. A jak jest uczucie i potrafie może za duże sowo i ktoś powie, że sie przechwalam ale jak uda mi sie zadowolić kobiete doprowadzić ja do orgazmu(a czasami kilku pod rzad, zdarzyło sie pare razy), dla mnie to już jest coś co sprawia mi wielka przyjemnośc. Lubie kobiece ciało dotykać badać je zachowywac sie jak odkrywca, dojśc do takiego momentu gdy powie , że jeszcze nikt jej tak nie dotykał. Odkryć miejsca na jej ciele ktorych jeszce nikt nie odkrył a jej to wiele przyjemności sprawia dotykanie tych miejsc. Albo, że nie kochała sie jeszce tak. Lubie przełamywać lek kobiet, kochać się w róznych pozycjach i wszedzie. Miec satysfakcj, że to zemna poraz pierwszy sie tak kochają bo wczesniej się nie zgodziły by na to. Lubie jak kobiety ulegaja moim namowom ja czerpie satysfakcje własnie z takiego zdobywania kobiet wiedzieć ,że to zemna po raz pierwzy coś robią, że się godzą na coś czego wczesniej nie robiły i nie miały ochoty. Lubie odkrywać co lubia, poznawać ich umysł i cialo. Lubię gdy kobieta która zwykle jest przecietna można powiedzieć kobietą przymnie zmienia wygląd, poglądy,rozkwita. I zaczyna na nia coraz wiecej osób zwracać uwage a ja jestem dumny ze to dzieki mnie i to zemna jest. Ciesze się gdy po czasie spedzonym zemna mi dziekuje. Lubie gdy kobieta pisze sms że nie moze sie mnie doczekac. Jak po pewnym czasie zaczyna "szalec" dzwoni że nie może sie doczekac mnie a gdy sie spotykamy widze uśmiechna jej twarzy gdy naprawde sie cieszy, że teraz jest tu a nie gdzie indziej. Lubie czuć, że kobiecie na mnie zależy, że mam jakoś kontrole nad nią, że zrobi wszystko co jej powiem. Znaczy nie wszystko lubie kobiety które mają swoje zdanie ale chodzimi o to że się liczy znim i moje zdanie ma jakiś wpływ na nią. A nigdy wczesniej na kogoś pkt tak nie oszalała. Jestem typem zdobywcy , odkrywcy, lubie gdy kobiecie z która jestem jej na mnie zalezy. Jak przestaje zależeć to szybko sie to kończy. Odczuwam satysfakcje ze po jakims czasie dzwoni i mowi, ze teskni czuje sie znów potrzebny wiem ze bedac z kims innym mysli o mnie. To mi sprawia przyjemnośc i wiele innych rzeczy. Np jeszcze to że gdy znam te miejsca przez ktore samym dotykiem moznaja podniecic w miejscach publicznych gdzie jest pełno ludzi albo rodzina nie można się kochac i wtedy ja dotykac draznić sie znią. Widzieć jak czerwienieje od dotyku, zaczyna sie trzes, jej zdania sa nie zbudowane rozmowa( np z rodzina albo w sklepie itd.) sie nie kleji. Może powiedziec przestan ale nie powie, gdy błądzi myslami juz gdzie indziej nie kontroluje rozmowy tylko zaczyna myslec o kochaniu. Gdy nikt nie wie o co chodzi, rozmowa przestaje sie kleijc, ona błądzi myslami, ja sie usmiecham tylko i potakuje rozmowcy a rozmówca nei wie o co biega. Lubie kobiecy widok, gdy zasypia i budzi sie obok mnie i mam uczucie zejest tylko moja. Widziec ja codzienie jak najwiecej czasu tylko sie da, obserwowac jej zachowanie słyszec jej zaspany głos, slyszec mruczenie. Upajam sie kobieta, sa jak dobre wino a ja jak samkosz, chce ich smak zachowac jak najdłużej w ustach chce czuc kobiete, ze jest moja i nikogo wiecej cieszyc sie kazda chwila z nia. Nie chce mi sie juz pisać więcej na ten temat ale wsumnie wiesz mniejwiecej co mnie kreci a co nie. A jeszcze coś nigdy nie ide na łatwizen wole po gruzach ale do celu. Zazwyczaj wybieram kobiety takie które sa nie dostepne dla innych a jednak zgadzaja sie na bycie zemna.
                        Last edited by DajMiTęNoc; 17-09-05, 20:22.
                        Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

                        Skomentuj

                        • Włóczykij
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Jun 2005
                          • 301

                          #27
                          Napisał DajMiTęNoc
                          No a od kiedy faceci golą tyłek?? Kto go oglada?? Kochając się z kobietą masz ją przed sobą a nie za sobą.
                          to Twoja kobieta nigdy nie widzi Twojego tyłka? Dziwne, bo moja często go ogląda. Ja tyłka nie golę i pewnie nigdy tego nie zrobię, ale jesli dowiem się, że kolega tak robi to w życiu nie pomyślałbym że ma skłonności homo.

                          Więc nadal nie wiem co to ma wspólnego z homo. Równie dobrze można powiedzieć, że jeśli chłopak lubi jak mu dziewczyna laske robi, że ma w sobie coś z homo (bo pedzie też tak robią).

                          Poza tym - kobiety też kiedyś nie goliły się, a dzisiaj jest to już zupełnie nnormalne. Za 10-15 lat to samo będzie z facetami, faceci 20 letni też będą wydepilowani.

                          Skomentuj

                          • Falcon
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Mar 2005
                            • 369

                            #28
                            nom degeneracja gatunku meskiego postepuje niestety
                            Lepiej umrzeć stojac, niż żyć na kolanach

                            Skomentuj

                            • Indira
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Jun 2005
                              • 272

                              #29
                              Falcon nie przesadzaj
                              Ty ratujesz gatunek meski przed zniewiescieniem

                              Skomentuj

                              • Falcon
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • Mar 2005
                                • 369

                                #30
                                Tak jest bo jam jest ostatnio machokanin wsrod facetow

                                a na powaznie ja nie chce zyc w swiecie w ktorym kobieta od mezczyzny bedzie sie roznic tylko zawartoscia spodni a do tego kurde ten swiat dazy
                                Lepiej umrzeć stojac, niż żyć na kolanach

                                Skomentuj

                                Working...