Gdzie można was spotkać

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • elemeledudek
    Świętoszek
    • Aug 2013
    • 2

    Gdzie można was spotkać

    Dużo jest tu pisane jak to jest kochać się analnie czy robić komuś laskę. Też chciałbym tego doświadczyć ale gdzie mam szukać. Sieć lub real może ktoś podpowie.Będe wdzięczny.
    Last edited by elemeledudek; 07-11-13, 20:05.
  • dereks
    Świętoszek
    • Apr 2013
    • 32

    #2
    mimo że sam nie mam doświadczeń, to moim zdaniem najlepiej spotkać się w jakimś miejscu typu sauna czy klub erotyczny. przez internet prawie każdy chce się pokazać jako lepszy niż jest w rzeczywistości albo tylko sobie pisze, żeby zaspokoić swoje ukryte pragnienia. a tak bez zapośredniczeń widzisz daną osobą, obserwujesz, czy np. na Ciebie zerka, uśmiecha się. w końcu zagadujesz albo on ciebie. jak sobie obaj pasujecie, to robicie na co macie ochotę. no ale trzeba być zdecydowanym i mieć minimum odwagi, wiadomo.

    Skomentuj

    • barmetr
      Perwers
      • Feb 2009
      • 1399

      #3
      To prawda, co mówią i piszą o homoseksualistach. Kilka spojrzeń młodzieńców, parę wymienionych słów oraz spojrzeń na siebie i dochodzi do aktu sodomii.
      Nic zatem dziwnego, że geje mają tak wielu partnerów seksualnych.

      Skomentuj

      • Ygreko
        Erotoman
        • Sep 2006
        • 557

        #4
        Możesz ich spotkać wszędzie. Sek w tym że wielu nie będzie miło na to wszystko ochoty.
        Albo się obracasz w środowisku ( i nie oznacza to chodzenia po klubach) albo nie. Proste.

        bartmetr, nie spotkałem się z czymś takim osobiście. A nawet jeśłi ktoś by mnie tak zaczepiał dostał by po ryju. Ja przychodzę sobie posiedzieć na saunie, wygrzać ie anie na jakieś sekscesy z przypadkowymi typami.

        Skomentuj

        • kibus90
          Świętoszek
          • Jun 2013
          • 19

          #5
          Napisał barmetr
          To prawda, co mówią i piszą o homoseksualistach. Kilka spojrzeń młodzieńców, parę wymienionych słów oraz spojrzeń na siebie i dochodzi do aktu sodomii.
          Nic zatem dziwnego, że geje mają tak wielu partnerów seksualnych.
          Nie zawsze musi do takiego czegoś dochodzić- to zależy tylko i wyłączne od oczekiwań obu stron. Jeżeli ktoś nie ma ochoty na seks z byle przypadkowym partnerem, to po prostu z niego rezygnuje, mimo, że są spojrzenia, słówka... Ale większość spotyka się tylk na seks - ale nie można wszystkich homoseksualistów tak oceniać.

          Co do tematu... Ja kiedyś spotykałem się z poznanymi w internecie mężczyznami - czasami dochodziło do seksu. Ale jeżeli szukasz partnera do seksu, to najlepiej przez internet np. www.fellow.pl. Ale zalecam zachować ostrożność... Dodatkowk polecam unikać podrywów homo jak to ktoś wyżej napisał "w klubie", "saunie" itp. Czasami naprawdę można się pomylić

          Skomentuj

          • kimirsen
            Ocieracz
            • Apr 2010
            • 120

            #6
            Niekoniecznie w klubach erotycznych. Nie wszystkie kluby gejowskie są klubami erotycznymi.

            Poza tym nie zgodzę się, że tylko homoseksualiści mają tylu partnerów. Het*******ualiści skromnością seksualną również nie grzeszą. Poza tym zawarte są tu pewne schematy myslowe i uogólnienia. Nie wszyscy się rzną dookoła i orientacja nie jest żadnym wyznacznikiem.

            Jeśli chodzi o sauny, to korzystam z wrocławskich średnio raz na jeden-dwa miesiące. Pomimo, że jestem sodomitą, nie zdarzyło się mi, żeby ktoś uprawiał sodomicki seks w saunach. Wszystko też zależy, po co ktoś przychodzi w takie miejsca. Wystarczy obserwować wzrok innych, a dowiesz się, na co ludzie patrzą. Z moich obserwacji wynika, że naprawdę wiele osób chodzi dla relaksu i nie interesuje się tym, co obok się dzieje. część osób chodzi po to, żeby odpocząć i popatrzeć. Garstka, żeby popatrzeć. Co ciekawsze, jeśli chodzi o kobiety, to one raczej nie patrzą. Patrzą mężczyźni, w większości przypadków na kobiety, mała część na innych mężczyzn.

            Miejsca publiczne nie są dobre do uprawiania seksu, a już kible, królestwo bakterii kałowych... aż mnie odpycha.

            Szukaj na portalach randkowych, w klubach. Może ktoś z twoich znajomych jest gejem, lecz zapewne o tym nie wiesz, a masz na pewno.

            Skomentuj

            • darkus1
              Świętoszek
              • Nov 2012
              • 4

              #7
              Mnie możesz spotkać w Koszalinie

              Skomentuj

              • lekarz
                Świętoszek
                • Mar 2009
                • 2

                #8
                A kogoś w Bydgoszczy spotkam?

                Skomentuj

                • majestic7
                  Świętoszek
                  • Mar 2014
                  • 7

                  #9
                  co raz powazniej mysle o tym zeby sprobowac poplynac w tym temacie. jestem bi ciekawski. ktos moglby mi pomoc w nawiazaniu sensownej znajomosci? nie mam zadnego doswiadczenia, ani stycznosci ze srodowiskiem. moze jest ktos kto wprowadzil by mnie w tajniki sexu mm.

                  Skomentuj

                  • kolyst
                    Świętoszek
                    • Feb 2009
                    • 18

                    #10
                    ja chętnie też poznałbym kogoś biseksualnego… najlepiej też początkującego do normalnej znajomości, ale w Poznaniu to raczej ciężko :/

                    Skomentuj

                    • Ygreko
                      Erotoman
                      • Sep 2006
                      • 557

                      #11
                      W Poznaniu? Ciezko? Nie żartuj

                      Skomentuj

                      • kolyst
                        Świętoszek
                        • Feb 2009
                        • 18

                        #12
                        Nie mówię o gejach, ale o hm, bi-ciekawskich

                        Skomentuj

                        • Ygreko
                          Erotoman
                          • Sep 2006
                          • 557

                          #13
                          cóz, to trudne by biseksy biegały po klubach, wiekszosc to tzw "dyskreci"którzy w takich miejscach nie bywaja bo sa właśnie zwiazani.

                          Skomentuj

                          • tronko_mallorca
                            Świntuszek
                            • May 2009
                            • 51

                            #14
                            Napisał barmetr
                            To prawda, co mówią i piszą o homoseksualistach. Kilka spojrzeń młodzieńców, parę wymienionych słów oraz spojrzeń na siebie i dochodzi do aktu sodomii.
                            Nic zatem dziwnego, że geje mają tak wielu partnerów seksualnych.
                            Dobrze barmetr, że nie byłeś na przykład w takim het*******ualnym Opium w Barcelonie, gdzie dziewczyny robią dokładnie to samo z chłopakami, albo w takim Magalluf na Majorce - to tylko jeden z przykładów z tegorocznych wakacji. Czy wszystkie het*******ualne dziewczęta tak mają, że jedna 21-latka potrafi obciągnąć połowie parkietu w klubie? Czy wszyscy faceci hetero wyciągają fiuta w trakcie tańca i łapią nastolatkę za głowę? Nic dziwnego zatem, że het*******ualiści mają tak wielu partnerów seksualnych.

                            Oto link:
                            The 21-year-old Irish girl was egged on by other revellers as she performed sex acts on men as they stood around a dancefloor


                            A tu kolejny. Z tekstem: "A Sunday Mirror investigation revealed drunken young British girls are regularly being bullied into sex acts with strangers in the seedy party capital."

                            Link do artykułu:
                            The girl was celebrating her 18th birthday party when she stripped off as part of the so-called "body shots" game


                            Zatem przestań chrzanić bzdury, bo hetero robią dokładnie to samo. To zależy od człowieka a nie od jego orientacji.
                            Last edited by tronko_mallorca; 03-09-14, 01:17. Powód: Jeszcze jeden link
                            "Vivir para uno significaría vivir a medias. El que vive para otros comparte muchas vidas"

                            Skomentuj

                            • mirekmolenda
                              Świntuszek
                              • Dec 2014
                              • 57

                              #15
                              Bywam w Scorpio

                              no i bywam w refform - w przebieralni mi kiedyś stanął był tam koleś z obsługi co to na samą myśl mi ślinka leciała ale go nie ma teraz
                              Last edited by iceberg; 06-01-15, 14:57. Powód: edytuj posty
                              -----------------
                              felching
                              fisting
                              onan

                              Skomentuj

                              Working...