Wąchanie poppers podczas seksu gejowskiego.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • HotGuy
    Banned
    • Nov 2011
    • 188

    Wąchanie poppers podczas seksu gejowskiego.

    Na temat poppers: http://pl.wikipedia.org/wiki/Poppers

    Kto z Was lubi wąchać poppers podczas seksu.

    Ja bardzo!

    Szczególnie przy ssaniu penisa i połykaniu spermy i podczas penetracji.

    Jak na Was działają poppersy i jakie są wasze ulubione rodzaje?
  • Greedo
    Banned
    • Dec 2006
    • 1657

    #2
    Niedawno czytałem ogólnie o nitratach i jakoś trafiłem na poppersy. Nie sądziłem że te konotacje poppersów i homoseksualistów są faktyczne, widzę że jednak coś w tym jest

    Hot, długotrwały efekt to daje?

    Z poppersem miałem kiedyś do czynienia na jakiejś imprezie, ale tam było w opór wszystkich innych używek więc nie pamiętam dokładnie w jaki stan mnie to wprowadzało.

    Skomentuj

    • Ned
      Seksualnie Niewyżyty
      • Aug 2011
      • 267

      #3
      Też miałem styczność tylko na imprezach. Mogę tylko podejrzewać, że wpływ na same odczucia będzie podobny do marihuany, tj. sam zmysł dotyku.

      Efekty ma różnym czasie działania. Ten "imprezowy" jest bardzo krótki, góra minuta, dwie, ale bardzo intensywny i praktycznie natychmiastowy. Efekt lepszego wzwodu i rozluźnienia mięśni utrzymuje się ponoć do pół godziny.

      HotGuy, a one się między sobą różnią jakoś bardziej niż, powiedzmy, różne marki papierosów? Chyba trzeba będzie przetestować w końcu

      Skomentuj

      • Greedo
        Banned
        • Dec 2006
        • 1657

        #4
        No tak Ned, mogłem się Ciebie spodziewać stary "chemiku" w tym temacie

        Heh po dawkach alkoholu jakie wtedy przyjąłem lepszy wzwód oznaczałby lekkie drygnięcie

        Też miałem takie odczucia że było to krótkotrwałe ale intensywne.

        Skomentuj

        • HotGuy
          Banned
          • Nov 2011
          • 188

          #5
          Napisał Greedo
          Niedawno czytałem ogólnie o nitratach i jakoś trafiłem na poppersy. Nie sądziłem że te konotacje poppersów i homoseksualistów są faktyczne, widzę że jednak coś w tym jest

          Hot, długotrwały efekt to daje?

          Z poppersem miałem kiedyś do czynienia na jakiejś imprezie, ale tam było w opór wszystkich innych używek więc nie pamiętam dokładnie w jaki stan mnie to wprowadzało.
          W saunach gejowskich czy różnych kinach typu peep-show to dosyć często można spotkać ludzi z poppersami. Ale też stają się popularne wśród ludzi hetero, nota bene środowiska rave i klubowe.

          Efekt jest bardzo fajny bo czujesz się podniecony (horny) i seksualnie otumaniony ale jednocześnie masz 100% kontroli nad tym co robisz. Jak powąchasz poppersa to masz fajne odczucia na około 3-4 minuty i potem znowu wąchasz. Co ciekawe "zejście z haju" jest łagodne, co też jest plusem. Poppersy są łatwo dostępne i legale.

          Skomentuj

          • Greedo
            Banned
            • Dec 2006
            • 1657

            #6
            A co z tymi różnymi rodzajami?

            Skomentuj

            • brkt
              Erotoman
              • Dec 2011
              • 714

              #7
              Mocniejsze i słabsze bywają. Od hardkorowych robi się aż żółto przed oczami. Co do sexu, nie zamykałbym go tylko w ramach homo. Szalałem przy seksie z partnerką i było super. Trzeba tylko uważać żeby nosem ani czymkolwiek nie musnąć nawet tej butelczyny bo cholerstwo żrące. Daje natychmiastowy skok ciśnienia a potem po 30s nadchodzi fala odprężenia, która prawie zwala z nóg
              generator losowych mądrości

              Skomentuj

              • HotGuy
                Banned
                • Nov 2011
                • 188

                #8
                Napisał Greedo
                A co z tymi różnymi rodzajami?
                Tutaj nie mogę umieszczać reklamy, ale idź na google i napisz: poppers sklep ... jest to fajna strona internetowa z opisami danych poppersów, są silniejsze, różne zapachy, trwające dłużej.

                Ja też osobiście chętnie bym się dowiedział kto jakie próbował i które są najbardziej za******e.

                Skomentuj

                • Ned
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Aug 2011
                  • 267

                  #9
                  Dobra, ale w praktyce czym to się może różnić? Dodatki jakieś stosują? Inne substancje? Czy tylko aromaty?

                  Mi to wygląda po prostu jak zwykła reklama, każda firma próbuje zachęcić do siebie, ale w praktyce nie mają za bardzo się czym różnić. Chyba że stężeniem, to byłoby ok.

                  W ogóle mam wrażenie, że one wietrzeją, więc im świeższy, tym mocniejszy. Choć nie mam na tyle dużego doświadczenia, by to stwierdzić na pewno. Natomiast nie odczułem żadnej różnicy w sposobie działania, tylko w mocy... ale to też przecież zależy ile się tego nawdycha.

                  A i przypomniała mi się śmieszna historyjka. Do naszego stolika w pubie podchodzi znajomy i pyta się co to za buteleczka, to ktoś mu mówi, żeby sam zobaczył i podaje mu. Znajomy bierze i próbuje się napić Mnie z wrażenia aż zatkało, ale na szczęście ktoś miał dość refleksu, by go powstrzymać w porę. A jak już spróbował to usiadł i przez dobrą minutę nie odzywał się poza jednym "mocne to"

                  Skomentuj

                  • HotGuy
                    Banned
                    • Nov 2011
                    • 188

                    #10
                    Napisał Ned
                    Dobra, ale w praktyce czym to się może różnić? Dodatki jakieś stosują? Inne substancje? Czy tylko aromaty?
                    Nie różnią się zasadniczno, nawet zapach za bardzo się nie różni z tymi dodatkami, ale są takie które trwają dłużej i takie generalnie wolę nawet jak droższe. Masz też racje... one wietrzeją więc trzeba dobrze zakręcić.

                    Napewno warto spróbować podczas seksu.

                    Skomentuj

                    • Ned
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Aug 2011
                      • 267

                      #11
                      To w końcu spróbowałem, w ten sposób, że orgazm był jeszcze na rush'u. Jedyne co mi przychodzi do głowy do porównania, to ostra jazda na roller coasterze. Nie w przenośni, po prostu podobnie, też aż zapiera oddech z wrażenia, trochę oszołamia, całym ciałem się to odczuwa. No i też jest tak intensywne, że trzeba lubić to. Dla wielu to może być zbyt intensywne, może wystraszyć.

                      Skomentuj

                      Working...