Jaką mam orientację seksualną?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tomek118
    Świętoszek
    • Sep 2011
    • 3

    Jaką mam orientację seksualną?

    Hej. Mam problem bo nie wiem jaką mam orientacje seksualną. Podniecaja mnie mężczyźni, ale nie wyobrażam sobie związku. Jedyne co by nas mogło łaczyćto seks. Życie chciałbym spędzic z kobietą i nie próbuje siebie oszukiwać. Nie podniecają mnie kobiety ale mógłbym uprawiac z nimi seks. Jestem homo czy hetero a moze najlepiej bi.
  • Szymi
    Świętoszek
    • Sep 2011
    • 4

    #2
    Czy to masz od dawna? Jezeli nie, to moze jedynie chwilowa fascynacja facetmi...

    Skomentuj

    • lmc86
      Świntuszek
      • Aug 2011
      • 96

      #3
      A ile masz lat? Jakie doświadczenia seksualne? Bo może być to oznaka bycia bi, a może być tylko chwilowa fascynacja, jak pisał przedmówca...

      Skomentuj

      • Ned
        Seksualnie Niewyżyty
        • Aug 2011
        • 267

        #4
        Czyli chciałbyś życie spędzić z kobietą, która z definicji Cię nie będzie podniecać. Do tego ciągnie Cię do facetów... no super, tyle że to bardzo okrutne wobec przyszłej partnerki. Wobec siebie też, swoją drogą. Siebie nie chcesz oszukiwać, a ją już tak?

        Jak nie jesteś pewien swojej orientacji, to po co chcesz ją na siłę określać? Nie ma sztywnych ram, nie ujmują one wszystkich aspektów. Jeśli Ci na tym bardzo zależy, to uznaj dla spokoju, że jesteś bi - wtedy to zaszufladkowanie najmniej będzie ograniczać Twoją osobowość

        Nie wyobrażasz sobie związku z facetem w swoim wykonaniu czy w ogóle związku facetów? Może po prostu brak wzorców kulturowych i nie wiesz jak takie coś w ogóle funkcjonuje?

        Skomentuj

        • tomek118
          Świętoszek
          • Sep 2011
          • 3

          #5
          mam 13 lat i mam to od jakis 3lat

          Skomentuj

          • ogamista

            #6
            No to spokojnie w twoim wieku to normalne

            Skomentuj

            • Ned
              Seksualnie Niewyżyty
              • Aug 2011
              • 267

              #7
              Racja, w tym wieku jeszcze nie ma się w pełni ukształtowanej seksualności. Nie musisz się też głowić nad tym jaką masz orientację w tej chwili, ślubu i tak w tym wieku nie weźmiesz

              Masz jeszcze sporo czasu żeby się związać z jakąś dziewczyną i zobaczysz jak się z tym czujesz.

              Skomentuj

              • tomek118
                Świętoszek
                • Sep 2011
                • 3

                #8
                dzięki wszystkim za odpowiedź

                Skomentuj

                • lmc86
                  Świntuszek
                  • Aug 2011
                  • 96

                  #9
                  trzymaj się!!

                  Skomentuj

                  • Banderas
                    Banned
                    • Jan 2010
                    • 115

                    #10
                    Napisał ogamista
                    No to spokojnie w twoim wieku to normalne
                    raczej nie jest normalne 13lat to już prawie chłop,stawiam na bi ale nie martw się bo będziesz miał bogate życie erotyczne.

                    Skomentuj

                    • Banderas
                      Banned
                      • Jan 2010
                      • 115

                      #11
                      [quote=RedJane;715707]To jest Twoje wydajemisię - ale jednak psychologia rozwojowa twierdzi inaczej. Autor spokojnie może się nie móc zdecydować jeszcze przez 4 lata - i nadal mieścić się w normie rozwojowej.[/quote
                      mając trzynaście lat nie podniecają go kobiety,helooo...kolega sam kończy posta w stylu NAJLEPIEJ BI

                      Skomentuj

                      • Banderas
                        Banned
                        • Jan 2010
                        • 115

                        #12
                        Napisał RedJane
                        Ale pisze, że mógłby uprawiać z nimi seks, helooo!


                        Tu masz przykład pierwszy z brzegu
                        Tak!co świadczy o że ma skłonności do Bi
                        medycyna psychologia jasne jak najbardziej, ale życie tez pisze swoje scenariusze.
                        znam nawet nie jednego kolegę z podstawówki którzy mieli podobne skłonności i dzisiaj "raz dziewczyna raz chłopaczek żeby życie miało smaczek"
                        pozdrawiam Red

                        Skomentuj

                        • Ned
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Aug 2011
                          • 267

                          #13
                          Przecież tu nie chodzi tylko o odczucia podczas seksu, ale o pociąg seksualny. Orientacja seksualna nie mówi o tym, z kim jest się w stanie technicznie uprawiać seks, ale w jakim kierunku skierowany jest popęd.

                          Skomentuj

                          • Darksoul84
                            Świętoszek
                            • Apr 2012
                            • 32

                            #14
                            Jeszcze jestes Mlody eksperymentuj i z czasem sie zdecydujesz co chcesz robic ..... Powodzenia

                            Skomentuj

                            Working...