Odczucia

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Xardas313
    Świętoszek
    • Nov 2010
    • 39

    Odczucia

    Jakie są wasze odczucia podczas seksu analnego? (w obie strony, zależnie kim się przeważnie jest, pasywnym czy aktywnym)

    Pytanie do osób biseksualnych, czy seks analny (z chłopakiem?) jest lepszy od seksu (normalnego) z dziewczyną?

    Pytania raczej do facetów
  • lmc86
    Świntuszek
    • Aug 2011
    • 96

    #2
    Seks analny z chłopakiem, gdy jesteś aktywny jest cudowny, bo raz, że jest poczucie lekkiej dominacji, a dwa, że ciało partnera idealnie się dopasowuje do twojego członka.

    A jak jesteś pasywny, to z kolei masz dziwne wrażenie ni to bólu, ni to rozkoszy, które promieniuje na całe ciało. Tego nie da się inaczej osiągnąć...

    Skomentuj

    • Xardas313
      Świętoszek
      • Nov 2010
      • 39

      #3
      Heh, coś mało opisów

      Dla mnie seks analny jako pasyw jest wyjątkowy. Trudno to opisać, jest to przyjemne na swój sposób, to po prostu trzeba przeżyć.
      Idealnie jest jak jest się dominowanym i lubi się to, dodaje to smaczku Sama już penetracja i to uczucie jest świetnie, do tego to potęguje orgazm. Są sytuacje, że nawet nie stymulujesz się/ktoś Ciebie (penisa itp.) i dochodzisz.

      Pierwszy raz (w życiu) może być średnio ciekawy, jednak kolejne są coraz lepsze, doświadczenie rośnie

      Skomentuj

      • Darksoul84
        Świętoszek
        • Apr 2012
        • 32

        #4
        To zalerzy od preferencji osobnika Bi czy jego upodobania kieruje sie do meskiej czy tez zenskiej plci wedlug skali Kinseya. Osobiscie wole moja partnerke moze dlatego ze moje Analne doznania nie wywarly na mnie zadnych pozytywnych emocji ....

        Skomentuj

        Working...