Ciąża a sylwetka. Chudnie się czy tyje?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • konwojent
    Banned
    • Jan 2007
    • 2

    Ciąża a sylwetka. Chudnie się czy tyje?

    Nurtuje mnie kwestia tego co się dzieje z kobietami po urodzeniu oraz w trakcie ciąży.
    wiadomo w trakcie ciąży kobiety nabierają na wadze, ale musza trzymać się pewnych reguł żywnościowych podczas karmienia.
    Najciekawsze dla mnie jest to czy kobieta w końcowym rezultacie (stan z przed ciąży w stosunku do stanu po okresie karmienia piersią) jest lżejsza czy nie.

    kluczową sprawą myślę że jest to jaką się ma wagę przed zajściem w ciążę tzn jeżeli, Panie ważą 50 kg to raczej przytyją ale co się dzieje gdy ważycie 90 kg lub 110, nie wiem czy możecie mnie drogie Panie wesprzeć informacjami z własnych lub pewnych doświadczeń waszych znajomych.

    Bardzo mnie interesuje jak się to ma w rzeczywistości bo literatura różnie pisze, lekarze są podzieleni.

    DLA LENIWYCH
    Czy kobieta która waży 110 kg po urodzeniu dziecka i okresie karmienia piersią przytyje czy nie?
  • konwojent
    Banned
    • Jan 2007
    • 2

    #2
    Pytanie jest ogóle i bardzej chodzi mi o doświadczenia z autopsji. Raczej z obżarstwa i wstrętu do ćwiczeń aktywności chorobowe watki odrzucam dla klarowności tego tematu.

    Skomentuj

    • Greedo
      Banned
      • Dec 2006
      • 1657

      #3
      Napisał konwojent
      DLA LENIWYCH
      Czy kobieta która waży 110 kg po urodzeniu dziecka i okresie karmienia piersią przytyje czy nie?
      Jesteś pewny że to nie są dwie kobiety?

      Nie wiem czy odpowiedź na to pytanie ma jakiekolwiek znaczenie, nawet jeśli schudnie po ciąży to i tak będzie pewnie oscylować w granicy 100kg.
      Ile przytyła w trakcie ciąży? Które to dziecko? Ile ma lat?
      To wszystko jest istotne.

      Skomentuj

      • konwojent
        Banned
        • Jan 2007
        • 2

        #4
        Istotne racja, załóżmy że to pierwsze dziecko i nie ma zadnych problemów zdrowotnych prócz otyłości i jest między 25 a 30 lat. Pytanie nie jest o konkretny przypadek oparte raczej przypadkiem inspirowane.

        Skomentuj

        Working...