W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Masturbacja analna - Pytania

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • gejlov
    Świętoszek
    • Jan 2015
    • 23

    Masturbacja analna - Pytania

    1. Co można użyć do tego celu oprócz wibratora i penisa partnera ponieważ aktualnie nie mam tego w pobliżu?


    2.Jak można rozluźnić mięśnie odbytu ?


    3.Istnieje takie coś jak punkt G mężczyzny ?
  • Ygreko
    Erotoman
    • Sep 2006
    • 557

    #2
    1. tak, najlepiej konkretnego akcesorium do takich zabaw, jednak nie przesadzaj z rozmiarem. Od biedy uzyj czegos co mocno penisa przypomina.
    2. Metoda prob i bledow żadnej chemi. Ciasnota lezy w głowie
    3. Tak. Poczujesz to, jest bardziej po przedniej stronie.

    Skomentuj

    • Berni1991
      Świętoszek
      • May 2015
      • 4

      #3
      Po ostatniej masturbacji analnej bolał mnie tyłek przez ładnych kilka dni i trochę się zniechęciłem.

      Mam pytanie, jaki żel jest najlepszy do takich praktyk?

      Skomentuj

      • michaelx
        Ocieracz
        • Mar 2009
        • 101

        #4
        Napisał Berni1991
        Po ostatniej masturbacji analnej bolał mnie tyłek przez ładnych kilka dni i trochę się zniechęciłem.

        Mam pytanie, jaki żel jest najlepszy do takich praktyk?
        Spróbuj z oliwką dla dzieci w żelu

        Skomentuj

        • entity
          Ocieracz
          • Jan 2010
          • 121

          #5
          przede wszystkim :
          zawsze używaj jakiegoś prawdziwego żelu intymnego! Kombinacje z oliwką, mydłem, masłem - czymkolwiek nie kończą się dobrze na ogół szczególnie dla początkującego.

          1. a może jednak wibrator/dildo? To nie jest fortuna, a ze sprzętem do tego przeznaczonym doznania naprawdę są lepsze. Jeśłi chcesz trafić w prostatę przedmiot musi być odpowiednio zagięty. Z codziennych przedmiotów od biedy możesz użyć twardego banana (w gumce!)

          2. przede wszystkim gdy dopiero się tego uczysz to POWOLI - milimetr po milimetrze, aż się z tym oswoisz. używaj dużo żelu.

          3. istnieje. można osiągać świetne orgazmy w ogole nie dotykajac penisa

          Skomentuj

          • Berni1991
            Świętoszek
            • May 2015
            • 4

            #6
            Dzięki za porady. Może i skuszę się na jakiś wibrator albo może trafi mi się żywy okaz

            Skomentuj

            • kimirsen
              Ocieracz
              • Apr 2010
              • 120

              #7
              Kurczę kościele święty grzmisz... No tego ksiądz na katechezie nigdy nie nauczy, że oleje i lateks to bardzo złe połączenie i to nie zależenie, czy w kombinacji homo czy het*******ualnej.

              Jestem zmasakrowany wiedzą seksualną młodszych ode mnie. Wiem, że nie ma wychowania seksualnego w szkołach, są tylko wychowania do życia w rodzinie prowadzone przez katechetki z drugim fakultetem i religie z kapłanami. Normalnie uważam, że do szkół gimnazjalnych wychowanie seksualne powinno być w końcu obowiązkowe. Niewiedza prowadzi do zła, nie tylko prowadzi do inwalidztwa, ale także do nadużyć seksualnych.
              0statnio edytowany przez kimirsen; 29-05-15, 00:28.

              Skomentuj

              • notaga1001
                Banned
                • Oct 2015
                • 3

                #8
                moja jaskinia masturbacji

                Oto moja jaskinia masturbacji analnej . Używam także odkurzacza wodnego ale to inna bajka. To robiłem na moją stronę NBN stąd ten napis na tłoku.
                Załączone Pliki
                0statnio edytowany przez notaga1001; 27-10-15, 19:42.

                Skomentuj

                • Motywatore
                  Erotoman
                  • Jun 2006
                  • 639

                  #9
                  To już lepiej kupić sobie taki wibrator na przyssawkę.
                  Przyczepić do mebla w poziomie, albo do podłogi w pionie i jazda.
                  Ja dla swojej laski coś takiego kupiłem aby zrobić jej podwójną penetrację.
                  Wiem że się sama zabawiała gdy mnie nie było bo mms-y dostawałem.

                  Samemu do głowy by mi nie przyszło aby testować to na sobie.
                  0statnio edytowany przez Motywatore; 30-10-15, 11:13.

                  Skomentuj

                  • hatry
                    Świętoszek
                    • Nov 2010
                    • 30

                    #10
                    Napisał Motywatore
                    To już lepiej kupić sobie taki wibrator na przyssawkę.
                    Przyczepić do mebla w poziomie, albo do podłogi w pionie i jazda.
                    Ja dla swojej laski coś takiego kupiłem aby zrobić jej podwójną penetrację.
                    Wiem że się sama zabawiała gdy mnie nie było bo mms-y dostawałem.

                    Samemu do głowy by mi nie przyszło aby testować to na sobie.
                    Wibrator to pewnie też jakieś rozwiązanie, ale wydaje mi się, że to nie to samo. Aczkolwiek czytałem artykuł urologa, że dla faceta po 40 wibrator analny to gadżet niemal obowiązkowy, aby zapobiegać kłopotom z prostatą

                    Skomentuj

                    • dawidkowalski87

                      #11
                      Ja myśle ze bakłażan ma dobre fi. Co do goscia z mechanizmem dymania dupska z bialymi skarpetkami - gratuluje pomyslu!!!!

                      Skomentuj

                      • ErykS
                        Świętoszek
                        • Jul 2015
                        • 16

                        #12
                        1 - ja używam masażera prostaty i czasami drewnianego uchwytu od przepychacza bo całkiem dobrze imituje kutasa (takim lepiej stymuluje mi się prostatę).
                        2 - nie wiem co na to poradzić bo ja akurat z rozluźnieniem nie mam problemu. Nie wiem, może wyobraź sobie że się wypróżniasz bo takie działanie dobrze rozluźnia tyłek
                        3 - jedno słowo - prostata. Mi się samego orgazmu analnego nie udało się osiągnąć bo w trakcie stymulacji tak jestem podniecony że ciężko mi powstrzymać się przed waleniem ale nieraz miałem lekki spust nasienia bez dotykania penisa poprzez samą symulację tyłka i prostaty
                        Polecam zabawę z tyłkiem i w końcu poznasz co ci w tym daje największą przyjemność

                        Skomentuj

                        Working...