Powiadomienia

Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Antykoncepcja
Odpowiedz

Narzędzia wątku Link do wątku Wygląd
Old 23-09-13, 08:35   #201
Jack Daniel's
Seksualnie Niewyżyty

Miasto: Częstochowa/Warszawa

99zł za 100 sztuk (60 szt. Pasante i 40 Durex: 10 Sensitive, 10 Trim, 10 Delay, 10 Naturelle, 10 Regular, 10 Ribs and Dots, 10 Classic, 10 Extra Safe, 10 Pleasuremax, 5 Elite, 5 Performa).
Jack Daniel's jest offline   Reply With Quote
Old 23-09-13, 09:53   #202
goiano
Seksualnie Niewyżyty

Miasto: Wrocław

Cytat:
Napisał Jack Daniel's Zobacz post
99zł za 100 sztuk (60 szt. Pasante i 40 Durex: 10 Sensitive, 10 Trim, 10 Delay, 10 Naturelle, 10 Regular, 10 Ribs and Dots, 10 Classic, 10 Extra Safe, 10 Pleasuremax, 5 Elite, 5 Performa).
Z tymi Durexami to się robi ciekawa oferta, ale same Pasante możesz kupić dużo taniej. Dokładnie teraz nie pamiętam, ale pakowane 144 sztuk chyba wychodzi ok 70 zeta, a po 12 sztuk 6,5 czy 7,5 (chyba zależy jakie).
W tej ofercie z Groupona plusem może być to, że masz wiele rodzajów, i możesz sobie różne gumki wypróbować. Zwróć jednak uwagę na datę ich ważności, bo być może to jest przyczyną ich ceny. Ja tak kiedyś się zrobiłem, ale 12 gumek w miesiąc da radę jeszcze zużyć, ze stówą może być już gorzej, haha.
goiano jest offline   Reply With Quote
Old 23-09-13, 11:12   #203
Jack Daniel's
Seksualnie Niewyżyty

Nie no, ostatnio na grouponie jak kupowałem pod koniec 2011 roku, to miały termin do czerwca 2014.
100 gumek w miesiąc? Why not? 3 dziennie da radę
Old 25-09-13, 22:31   #204
privjar
Świętoszek

Miasto: Mordor

chyba ręką
Old 26-09-13, 12:42   #205
elka69
Banned

Miasto: United Kingdom

Tylko durex i tylko zapakowane w oryginalne pudelko, nigdy pojedyncze sztuki
elka69 jest offline   Reply With Quote
Old 28-09-13, 00:58   #206
Jack Daniel's
Seksualnie Niewyżyty

privjar, może Ty używasz ręki. Jednak bym prosił o nieobrażanie mojej Kobiety, ok? Mamy libido, mamy możliwość. Jak nie potrafisz uprawiać seksu 3xdziennie, to nie jest to mój problem
Old 22-10-13, 19:02   #207
misiupysiu92
Świętoszek

Miasto: Warszawa

Moim absolutnym faworytem, do którego konkurencja ma bardzo daleko jest Unimil Skyn Large.
A w sytuacjach zbyt dużego podniecenie Unimil Max Love.
misiupysiu92 jest offline   Reply With Quote
Old 22-10-13, 23:09   #208
mongoł32
Świntuszek

Skyn Large są bardzo dobre,acz przyznajmy,że po dwóch latach na tabletkach trochę trudno się przestawić.
Dobry i tani sklep jest,gdzie pudełko kosztuje bodan 5.20. Od razu się dziesięć kupuje :-) I jest paragon,więc spoko. Strona chyba kondomok.pl
mongoł32 jest offline   Reply With Quote
Old 24-10-13, 06:27   #209
misiupysiu92
Świętoszek

mongoł ja miałem dokładnie to samo... Najlepsze było to, że moja kobieta brala tabletki podczas naszego pierwszego razu, niestety, po kilku miesiącach musiała przestać z powodów zdrowotnych...
Niestety nie wierzę w to, żeby wynaleziono gumkę, która da choć w połowie takie doznania jak seks bez niej. Ale Unimil Skyn Large IMO są najlepsze z dostępnych na rynku.
misiupysiu92 jest offline   Reply With Quote
Old 28-11-13, 16:36   #210
devilla
Świętoszek

Skyny najlepsze, zdecydowanie.
devilla jest offline   Reply With Quote
Old 26-02-14, 09:45   #211
Adammmo
Banned

ja ufam tylko durex
Adammmo jest offline   Reply With Quote
Old 07-03-14, 15:29   #212
waniliowa
Świętoszek

pomijając fakt, że generalnie gumki są do kitu to żółte new caresy durexów zdecydowanie nie polecam.
waniliowa jest offline   Reply With Quote
Old 07-03-14, 22:58   #213
roz34
Erotoman

Cytat:
Napisał waniliowa Zobacz post
, durexów zdecydowanie nie polecam.
wszystkich?
jakieś złe przygody?
ja używam głównie extra safe i sporadycznie skyn, odpuściłem sobie swojego czasu ellite, bo mnie dwa razy zawiodły. Bez konsekwencji na szczęście.
Old 14-03-14, 17:08   #214
robusss
Świętoszek

Miasto: Bialystok

Witam Mam pytanie dla posiadaczy wiekszych sprzetow... Uzywam gumki durex xl i mam pytanie czy w tym rozmiarze co one sa rowniez inne durexy np prazkowane zapachowe czy cos takiego
robusss jest offline   Reply With Quote
Old 15-03-14, 17:14   #215
maniu
Świętoszek

pracuję w kosmetycznym to Ci powiem tak Durex XL to prezerwatywy o większym rozmiarze niż standardowe wszystkie inne produkty Durex mają ten sam rozmiar jedynie Durex Close Fit mają rozmiar obwodu dużo mniejszy ale rozmiarowo wszystkie prezerwatywy Durex są takie same
maniu jest offline   Reply With Quote
Old 03-04-14, 18:15   #216
Mateusz 019
Świętoszek

hehe, ja jeszcze w ogóle nie miałem okazji zastosować prezerwatywy. Ale przyznaję, że zastanawiam się nad tym, by profilaktycznie coś kupić... jeszcze nie podjęliśmy o tym decyzji, ale coś czuję, że za jakiś czas może się to przydać.
na razie nie mam szczególnej ochoty iść specjalnie do apteki po prezerwatywę - myślę, by po prostu coś zamówić przez neta i mieć święty spokój. z tego co widze odradzacie tutaj durexy, a właśnie o nich myślałem
ktoś stosował jeszcze te unimile max love? czym to się w ogóle od durexów różni? jestem w tym zielony i dla mnie prezerwatywa to prezerwatywa, każda mniej więcej podobnie wygląda, wiadomo tylko z góry, żeby tego syfu z biedronki nie brać.
Mateusz 019 jest offline   Reply With Quote
Old 08-04-14, 08:44   #217
AreczekSz
Świętoszek

Tak naprawdę, to wszystko zależy od Ciebie, upodobań Twoich i partnerki. Jak sam nie spróbujesz to nie będziesz wiedział. Jednemu może dana prezerwatywa nie pasować, a dla Ciebie może być idealna.
Ja osobiście proponuje na pierwszy raz nie porywać się na jakieś specjalne gumki, np. rozgrzewające czy coś. Lepiej najpierw się nawzajem cieleśnie poznać, a dopiero potem wprowadzać urozmaicenia - na wszystko przyjdzie czas
AreczekSz jest offline   Reply With Quote
Old 24-04-14, 15:48   #218
jacus.i28
Świętoszek

Cytat:
Napisał Mateusz 019 Zobacz post
hehe, ja jeszcze w ogóle nie miałem okazji zastosować prezerwatywy. Ale przyznaję, że zastanawiam się nad tym, by profilaktycznie coś kupić... jeszcze nie podjęliśmy o tym decyzji, ale coś czuję, że za jakiś czas może się to przydać.
na razie nie mam szczególnej ochoty iść specjalnie do apteki po prezerwatywę - myślę, by po prostu coś zamówić przez neta i mieć święty spokój. z tego co widze odradzacie tutaj durexy, a właśnie o nich myślałem
ktoś stosował jeszcze te unimile max love? czym to się w ogóle od durexów różni? jestem w tym zielony i dla mnie prezerwatywa to prezerwatywa, każda mniej więcej podobnie wygląda, wiadomo tylko z góry, żeby tego syfu z biedronki nie brać.
No kochany o prezerwatywach musisz pamiętać. Wiesz..to nie tylko ochrona przed ciążą. Nie chce nic sugerować, ale prezerwatywy ochronią Cię też przed różnymi świstwami, które mogą się przyplątać Ja zawsze kupuje gumki hurtowo i Tobie też tak właśnie polecam. Potem jak coś to masz zapas i nie musisz się martwić, czy Ci nie zabraknie w najmniej odpowiednim momencie
jacus.i28 jest offline   Reply With Quote
Old 24-04-14, 16:15   #219
Mateusz 019
Świętoszek

Cytat:
Napisał jacus.i28 Zobacz post
No kochany o prezerwatywach musisz pamiętać. Wiesz..to nie tylko ochrona przed ciążą. Nie chce nic sugerować, ale prezerwatywy ochronią Cię też przed różnymi świstwami, które mogą się przyplątać Ja zawsze kupuje gumki hurtowo i Tobie też tak właśnie polecam. Potem jak coś to masz zapas i nie musisz się martwić, czy Ci nie zabraknie w najmniej odpowiednim momencie

Święte słowa jacus.i28!
Poza tym słyszałem, że gumki są różnego rodzaju, więc każdy może mieć dodatkową przyjemność z korzystania z nich. Są rozgrzewające, z wypustkami...ponoć jest tego naprawdę pełno! Przymierzam się, żeby zapoznać się z ofertami
Tak myślę, żeby pogadać ze swoją dziewczyną, jakie gumki chciałaby przetestować a potem moglibyśmy poeksperymentować razem gdybyśmy się już zdecydowali na sek

jacus.i28 - a gdzie kupujesz gumki hurtowo? masz do polecenia jakiś wygodny sklep? Można jakoś zamówić przez Internet? W sumie przydałby mi się taki. Nie musiałbym łazić po sklepach i pilnować żeby mnie matka nie przyuważyła haha
Old 25-04-14, 12:38   #220
jacus.i28
Świętoszek

Cytat:
Święte słowa jacus.i28!
Poza tym słyszałem, że gumki są różnego rodzaju, więc każdy może mieć dodatkową przyjemność z korzystania z nich. Są rozgrzewające, z wypustkami...ponoć jest tego naprawdę pełno! Przymierzam się, żeby zapoznać się z ofertami
Tak myślę, żeby pogadać ze swoją dziewczyną, jakie gumki chciałaby przetestować a potem moglibyśmy poeksperymentować razem gdybyśmy się już zdecydowali na sek

jacus.i28 - a gdzie kupujesz gumki hurtowo? masz do polecenia jakiś wygodny sklep? Można jakoś zamówić przez Internet? W sumie przydałby mi się taki. Nie musiałbym łazić po sklepach i pilnować żeby mnie matka nie przyuważyła haha

Oj jasne, że mam Kupuje w necie – szybko, tanio i wygodniePolecam ci swiatdoznan.pl Kupuję tam już od dłuższego czasu i zawsze jestem zadowolony Nie musisz się też bać, że matka się dowie:d Paczki są przygotowane tak dyskretnie, że nie ma nawet szans na to, żeby ktoś się zorientował co kupujesz i z jakiego sklepu paczka przyszła Dla mnie to też atut bo sąsiedzi zawsze wypatrzą, co listonosz przynosi:d A jak kupisz dużo za jednym zamachem to potem masz zawsze pod ręką
Old 25-04-14, 18:09   #221
Mateusz 019
Świętoszek

Oooo, to już drugi raz, kiedy ktoś poleca mi ten sam sklep – Ewaaa12aaa też mi o nim wspominała, i o tym, że naprawdę dyskretnie pakują te paczki. Jak się mieszka samemu w wielkim mieście to dyskrecja nie jest szczególnie konieczna, ale u mnie – to warunek na przeżycie. Nawet nie chcę sobie wyobrazić reakcji rodziców, jakby przez przypadek w ich ręce trafiły takie urocze wynalazki. Chyba rzeczywiście zamówię tego więcej, żeby mieć na zapas, bez sensu tak pojedynczo… hehe, sąsiedzi to najmniejsze zmartwienie
Old 25-04-14, 22:00   #222
jacus.i28
Świętoszek

Cytat:
Oooo, to już drugi raz, kiedy ktoś poleca mi ten sam sklep – Ewaaa12aaa też mi o nim wspominała, i o tym, że naprawdę dyskretnie pakują te paczki. Jak się mieszka samemu w wielkim mieście to dyskrecja nie jest szczególnie konieczna, ale u mnie – to warunek na przeżycie. Nawet nie chcę sobie wyobrazić reakcji rodziców, jakby przez przypadek w ich ręce trafiły takie urocze wynalazki. Chyba rzeczywiście zamówię tego więcej, żeby mieć na zapas, bez sensu tak pojedynczo… hehe, sąsiedzi to najmniejsze zmartwienie

O widzisz – to jak drugi raz Ci już ktoś poleca ten sam sklep to musisz wypróbować. A powiedz co Ci polecała koleżanka z forum? Jestem ciekaw co w takim sklepiku kupują dziewczynki A reakcji rodziców na taką paczkę nawet nie chce sobie wyobrażać:d Ja na szczęście te czasy, kiedy musiałem chować się przed matką mam już dawno za sobą
Old 26-04-14, 12:38   #223
Mateusz 019
Świętoszek

Hehe, no nie zdradziła mi, co kupowała, ale z tego co napisała ma już w tym spore doświadczenie, więc to chyba niegrzeczna dziewczynka Zazdroszczę, naprawdę, już się doczekać nie mogę chwili, w której pojadę na studia. Rodzice bardzo przesadnie reagują na takie rzeczy, szkoda że nie umieją korzystać z takich nowinek ja sam nie mogę się już doczekać aż paczka przyjdzie – wiadomo, co innego usłyszeć że wszystko będzie w porządku, co innego tego doświadczyć. Zamówiłem podwójną porcyjkę tego i owego
Old 26-04-14, 13:30   #224
jacus.i28
Świętoszek

Cytat:
Hehe, no nie zdradziła mi, co kupowała, ale z tego co napisała ma już w tym spore doświadczenie, więc to chyba niegrzeczna dziewczynka Zazdroszczę, naprawdę, już się doczekać nie mogę chwili, w której pojadę na studia. Rodzice bardzo przesadnie reagują na takie rzeczy, szkoda że nie umieją korzystać z takich nowinek ja sam nie mogę się już doczekać aż paczka przyjdzie – wiadomo, co innego usłyszeć że wszystko będzie w porządku, co innego tego doświadczyć. Zamówiłem podwójną porcyjkę tego i owego
haha..a skąd wiesz, że nie umieją?:d Może właśnie staruszkowie by cię nieźle zaskoczyli:d A to szkoda, że nie zdradziła Kobietki to często takie ciekawe rzeczy trzymają dla siebie:d No jak ja byłem taki młody heh to też się kryłem przed matką i ojcem:d Przecież od razu by na zawał zeszli jakby zobaczyli takie rzeczy:d W ogóle by na zawał zeszli jakby wiedzieli, że seks nie jest mi obcy:d Ale tak to już ze staruszkami bywa – trzeba się przyzwyczaić. Robić swoje tylko tak żeby nie wiedzili i święty spokój wtedy masz
Old 26-04-14, 13:36   #225
jacus.i28
Świętoszek

Cytat:
Powiem Ci jeszcze tyle, że ja bym cisnął kobietkę żeby się przyznała co tam kupiła fajnego

a co do samych gumek Mateusz019 to polecam Ci nap z wypustkami, super doznania dla kobiety. Kiedyś próbowałem też jakichś smakowych, to można się fajnie tym pobawić

Ostatnio edytowany przez iceberg; 20-08-14 at 09:36.
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Antykoncepcja

Tags
gumka_myszka, prezerwatywa, prezerwatywy

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania